Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Meni po teh slikah lici ful na ps3, tko uno, masivna zadeva. 

 

Meni je ql. Sicer xb mi je dosti hujsi, tako estetsko minimalisticno kot tudi po designu in funkcijonalnosti.. ko vidis kakswn je no kako je sestavljen, ko lego kocke in kako ima postimano hlajenje ipd.. da ne govorim o ssd memory card.. tle psi ps5 bos moral s5 neki sraufat, za zamenjat cel ssd.. sam ni to nek big deal, ce dela in je tiho in se da ima dobre igre... je to vse zanemarljivo...

 

Sam ja tako po nekem obcutku, je xb iz nekega designa, tehnicnega in umerniskega ful boljsi imo.. 

 

Bomo vidli kateei bodo glasnwjsi in se vec kvalrili in nenazadnje performanse v igrah

 

 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 1 minuto:

A to res tok obremenjujete kko zgleda konzola? Mislim sej sm vizualen tip, ampak mi je prav vseeno kako zgleda konzola k bo na spodnji polici in se je ne bo niti videlo :) važno da dela :D pa da bodo novi špili hudi


Nekaj nas je, če se prav spomnim, ki na videz konzole res nič ne damo. Mene dobesedno in grdo rečeno: boli k***** kako zadeva zgleda. Pa sem tudi vizualen tip in vse to. Mi je pa po eni strani všeč, da ni črna. To edino. Pa še to me boli đoko, tudi če bi bila fluorescentno zelena... 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 4 urami:

A to res tok obremenjujete kko zgleda konzola? Mislim sej sm vizualen tip, ampak mi je prav vseeno kako zgleda konzola k bo na spodnji polici in se je ne bo niti videlo :) važno da dela :D pa da bodo novi špili hudi

Vsaj jz osebno ne maram ogabnih stvari po hisi ki zgledajo kot da sem jih ukradel iz enga cheap sfici filma iz 90ih. Pa tut na koncu dneva mi je to res manj pomembno, pac bo ogabna skatla, bom prezivel. Sam je tut gigantska, kar sicer pomeni, upam vsaj, da bo tiha.

Pac ni konec sveta sam o cem naj se pogovarjamo.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 urami:

Misliš da se vsi sekiramo zarad izgleda konzole?  Jaz kupujem konzolo za igrat igre in ne zato da jo bom občudoval kot kako umetnino. 

Ce se ti jebe za izgled, pol ok. Ampak za tolk veliko stvar poleg TV-ja ki jo bos naslednjih 7 let gledal ni cist nepomembno kako izgleda.

 

Men osebno niti ni tolk grda oblika, bolj je problem ker je prevelika in ker je edina opcija bela. Najverjetnejo jo bom dal v pisarno, tko da bo sla za regal al pa pod mizo.

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 6 urami:

A to res tok obremenjujete kko zgleda konzola? Mislim sej sm vizualen tip, ampak mi je prav vseeno kako zgleda konzola k bo na spodnji polici in se je ne bo niti videlo :) važno da dela :D pa da bodo novi špili hudi

 

DaCapo reče pred 6 urami:


Nekaj nas je, če se prav spomnim, ki na videz konzole res nič ne damo. Mene dobesedno in grdo rečeno: boli k***** kako zadeva zgleda. Pa sem tudi vizualen tip in vse to. Mi je pa po eni strani všeč, da ni črna. To edino. Pa še to me boli đoko, tudi če bi bila fluorescentno zelena... 

 

Kako ste lahko vizualni tipi in vam istočasno vseeno za konzolo. Katerkoli stvar postavim v dnevno sobo mora imeti nek smisel. Barva in oblike sedežne, slika na steni, vaza v kotu, barve stene, luč...

 

Da postavim nek 40cm stolp, naj bo vsaj diskreten, če ne more bit majhen.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...