Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

magični kralj reče Pravkar:

a to preprodaja tiste igrice ki jih pobere iz bundlov

To pa tudi ja. Pač fora je, da tip z novo konzolo itak zasluži minimalno, boli ga kurac za to srsly, edini point je ufurat not razne Playgame pakete, druge špile in ne vem kere pičkarije

 

Point in case: frend je pri njem prednaročil PS5 že eno leto nazaj, pač njemu je PG okej. Ko mu je kolega prejšnji teden napisal, da bi imel samo PS5 - obvezno brez periferije in raznih paketov, mu model ni več odgovarjal :rofl: 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 27 minutami:

Goran. Se mi zdi, da ni bil nek dober experience :D

ja zarad vas mi je obljubu ta paket petih iger, ko ste ga zajebaval tolk na mn3

 

pol mi je blo ze zal da mi je obljubil karkol, ker od novejsih iger ni blo nikol nic, ker...

 

ga vprasam ce lahk rezerviram spil, ker ne morem jest iz sevnice do njega hodit in zarad igerc delat 100km v obe smeri

ne to pa ne, rezervacije pa niso mozne mi rece

"ko bo kaj na fb bom dal slike pa kdor prvi pride dobi",  itak je pa to nemogoce pol dobit kaksn dobr spil

pa mu recem ja dej mi novga k stane 50eur, ce pise da do 50 eur na igro

ne to pa ne

 

tko da k srec nism mel osebno nic potem, je vse klemzy, ko dela blizu tam,rihtal namest mene, tko da mi je prnesu kaksn spil k ga nism igral

 

no se kr jih nisem igral mam v predalu 

 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 5 minutami:

No no, jaz ga nisem nikoli zajebaval. Sam smejal sem se slovnici. Drugače mi je Damjan čisto cool guy in vse.

 

Drugače pa ja, o tem experienceu sem govoru. :D

takrat se je ful sinfalo te njegove pakete, pa je biu se tukaj in zagovarjal in vse

 

pol sem pri njemu nabavu ps4 pa je reku da bo zanalasc dal se ta paket zraven

 

no, boljs da mi ne bi dal

Povezava do prispevka

Jz sm ze 40x povedal svojo zgodbo o tem kako mo je rihtal wiiU tko da se mi niti ne da vec ker je to itak tip trgovca ki mu res nocem blizu. Sem vesel da ima bussiness in ocitno stranke ki jim je tak nacin poslovanja sprejemljiv. Jz raj placam 100€ za vsakk igrico kot da bi se moral z njim menit pa cekirat facebook 15x na dan da vidim kak olos tip tja gor posta.

Ze samo ta polpismena komunikacija me odbije bolj kot premium mcd burger.

Povezava do prispevka
gorann reče pred 3 urami:

takrat se je ful sinfalo te njegove pakete, pa je biu se tukaj in zagovarjal in vse

 

pol sem pri njemu nabavu ps4 pa je reku da bo zanalasc dal se ta paket zraven

 

no, boljs da mi ne bi dal

 

No jaz sem bil tisti drugi mn3 user z bronze paketom. Meni osebno razen tega, da sem mu težil po telefonu ni bilo nič bad, dobil sem 5 špilov, če se prav spomnim večinoma vse tiste, ki sem jih želel, celo mefisto mislim da je potem z mano trejdal za witcherja 3 :D Tako da ja je tak special feeling z njim trgovat ampak se da, sploh če maš korenine v kakih dolenjskih rovtah :D

Povezava do prispevka

Mene predvsem odbija ta komunikacija oziroma količina le-te

 

Ful sem fan pristopa, da v spletni trgovini daš v košarico ter plačaš in ti poštar potem ta izdelek prinese

 

Mind = blown koncept zanj :D. Nazadnje ko sem res najbolj enostavno stvar počel (kupoval MGS 5) sta bila potrebna 2 klica in par mejlov :D 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 1 minuto:

Ful sem fan pristopa, da v spletni trgovini daš v košarico ter plačaš in ti poštar potem ta izdelek prinese


Tukaj še samo dodajam, da mi je občasno res dobrodošlo sledenje pošilji (kar dandanes omogoča večina trgovin). Saj ne, da bi vsake pol ure čekiral, ampak mi je pač kul, da recimo 1x na dan pogledam, kje se nahaja naročen paket. 

Povezava do prispevka

Res mi ni jasno zakaj bi s tem čudakom posloval ko pa ni nič ugodnejši od Konzolka, Goblina in še kakega manjšega spletnega prodajalca, da ne omenjam preprostega in nebolečega kupovanja iz UK dokler se Brexit ne udejanji.

 

Jaz imam z Goblin Lj super izkušnje. Redno koristim "izposojo" (kupim nov špil, ga preigram, nesem nazaj in dobim 10€ manj oz toliko € kolikor dni ga imaš doma). Par tednov nazaj sem jim prodal tudi PS3 slim in X1X za katera sem dobil 250€. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...