Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 57 minutami:

Res mi ni jasno zakaj bi s tem čudakom posloval ko pa ni nič ugodnejši od Konzolka, Goblina in še kakega manjšega spletnega prodajalca, da ne omenjam preprostega in nebolečega kupovanja iz UK dokler se Brexit ne udejanji.

 

Jaz imam z Goblin Lj super izkušnje. Redno koristim "izposojo" (kupim nov špil, ga preigram, nesem nazaj in dobim 10€ manj oz toliko € kolikor dni ga imaš doma). Par tednov nazaj sem jim prodal tudi PS3 slim in X1X za katera sem dobil 250€. 

 

Še en plus 1 za @Goblin sej bmk, če je reklama, sam modelčki so mi zrihtal že velik napol zastonj špilov (ki jih je verjetno gatsu vrnu), pa res se da vse z njimi zment. Vse od Dark Souls Trilogy, do kakšnega fajn pogovora. Vsi zgledajo tud proper geeki, ki živijo doma v kleti tko da je vse A-OK. To sicer za ljubljansko BTC izpostavo, v druge periferne GOBLINE pa ne hodm. Dejansko mi je kul tm keš pustit, ker bi mi blo škoda, da bi edina normalna trgovina propadla.

  • Račka +1 1
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Ja res je, kul momci v Goblinu, tudi od mene support in tudi jaz hodim samo v BTC Goblina. Čeprav zdaj že neki časa nisem bil, tako da ne vem, če je še cela ekipa. Kul sta mi tamau pa un geek, ki pozna vse igrice. Zraven tega sem bil še v interakciji s šefom pa enim nerdom

uredilo bitje Chenier_
Povezava do prispevka

ker je geek ker je pa ta mal

 

zanč sm enga poslušal k je ful hvalil spidermana stranki v goblinu pa sm mal cringal.

 

sicer ok, je hotu prodat špil naj mu bo :D

 

pa enkrat sm se z enim "malim & geekom" neki menil oz naročeval je reku mamo v X poslovalnici lah naročim sm reku "dj ne upaš"

pol ni pa nikol teflon zazvonil

imo se je zatipkal al je pa en kupu zadnji kos or something pa ni upal poklicat (isto jz ne bi)

sm bil mal zalosten k sm bil kr hyped tist vikend da bom nove igrce igral

 

glede uveljavljanja garancije je šlo pa smooth brez komplikacij da bi mi hotl kej mutit "nepravilna uporaba" al pa kej

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 38 minutami:

drgač veste kej mi na polno mori pri teh FUNCO figurah

 

k majo tok kulskih characterjev da si rečeš "ja valda a kr XXX majo, carsko" :D

 

sam pol k nardiš še korak ne nazaj, se zaveš da so vse tako jebeno GRDE ne glede na to kok maš chare rad

 

omfg no kake abominacije šopajo a dej no zamoritis  erritiem

Ma meni so funcoti najbolj beden thing ever

Mislim ya za vse jih dobiš pa konsistentni so

Ampak tudi grdi 

Res včasih si predstavljam uno sceno iz Indiana Jones 3, ko kurijo knjige, sam da bi kurli funcote

Povezava do prispevka
Chenier_ reče Dne, 21. 9. 2020 at 20:31:

Moja poimenovanja

 

 

 

Damn samo tole je pa najbolj cool predstavitev osebja ever:avadodo:

 

Naslednji teden ko imam sestanek z večinskimi delničarji pri JPMorgan Chase & Co bom predlagal točno tako predstavitev za upravo:D

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 13 minutami:

Ma meni so funcoti najbolj beden thing ever

Mislim ya za vse jih dobiš pa konsistentni so

Ampak tudi grdi 

Res včasih si predstavljam uno sceno iz Indiana Jones 3, ko kurijo knjige, sam da bi kurli funcote


:) Jaz imam kar precej teh figuric. Npr dve random:
Dude.jpg.b91da187543cc3af074660955546426e.jpg

Nate.JPG.5db9323c5f70cca1d94fe194c4781da9.JPG

Je pa res, da ne vem zakaj jih sploh imam. Pubec je svojčas nekaj zbiral in to je to. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...