Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 2 urama:

Evo tud Bigbang je prodal vse.  Verjetno je Playgame pokupil zadnjih 11 

od kje ti info, da je vse prodano, fat ps5 se zgleda še zmeri da prednaročit na njihovi spletni

 

jaz sm vzel včeri okol enajstih, plačal poln znesek dans zjutri

kje bi dobil info a mam zagarantiran kos al ne?

Povezava do prispevka
kid666 reče pred 3 minutami:

od kje ti info, da je vse prodano, fat ps5 se zgleda še zmeri da prednaročit na njihovi spletni

 

jaz sm vzel včeri okol enajstih, plačal poln znesek dans zjutri

kje bi dobil info a mam zagarantiran kos al ne?

Ja zjutraj ni blo več gumba za prednaročilo ampak je bil gumb informacije, zdaj je pa res očitno spet na voljo.

Povezava do prispevka
gojc reče pred 25 minutami:

BB je zdaj prodal vse zaloge.

 

Hmm čuden tajming, namreč eno uro nazaj sem oddal preorder za fattiko in klical tja, pa mi je modelček rekel da dokler je gumb viden 100% zagotavljajo zalogo na dogovorjeni dan. Imam pa račun za predplačilo na mailu, nisem pa še plačal. Tako da sklepam, da se bo sčasoma spet unlockalo od tistih, ki ne bodo plačali v treh dneh. 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 14 minutami:

Skrivnost kolko? Nimam pojma kolko bi sam realno nastavil in še praktično nerabljene Platinum slušalke bi zraven prodal.

KE RIT reče pred 1 minuto:

Kolk si dobil in kaka je bila ponudba, če se ti da napisat.
Se bom tudi jaz počasi lossal moje.

Projka brez iger 2 gamepada 220€. 230€ sem imel ceno postavljeno, ker pri nas velja pravilo, da folk rad baranta imam jaz pravilo, da rečem, da spustim 10€ za prevoz.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

U, tole je pa res dober deal imo.

Jaz bom dal mojo proč z dvema padoma in s precej igrami (se bom počasi lossal zadev na polici, ker so itak vse top PS4 igre v PS+ Collectionu). Upam, da iztržim kake 250-300.

 

Večina ponudbe na bolhi, kar sem na hitro pogledal, je 220 - 300 eur, s tem da momci ki prodajajo za 300 dajo zraven že kakšen VR 

Povezava do prispevka

Na rednderjih je konzola zgledala kar v redu ampak tole po sliki od The Verge pa hm...no ja. Zdaj če pogledaš ceno in prodaš PS4/PS4 Pro se kar splača vzeti PS5 čimprej saj lahko igraš dobre naslove iz PS4 do takrat, ko izidejo igre za PS5. Ko je izšel PS4 je bilo precej bolj smiselno počakati na slim al pa Pro saj je bilo takrat že nekaj dobrih iger.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...