Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

johnbi reče pred 1 uro:

Ej Gatsu kok fattik boš pol mel v slučaju da se ti realizirajo vsi preordeji?

Danes sem preklical naročilo na ACS tako da imam zdej samo še Igabibo in Harvey Norman.

 

JediEagle reče pred 1 uro:

 

A to pomeni, da boš drugod skenslal? :D

Samo na ACS sem preklical ker nimam šans pri njih letos dobit. 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 8 minutami:

Team Big Bang + Amazon.it tukaj.

 

Že vidim kako bo. BigBang ne bo mel dovolj kosov, ker LOLOLO Slovaška in Amazon.it mi bo poslal nedelujočo konzolo, ker Lahi = Lopovi.

Če dobiš eno viška, jaz pa nobene, se priporočam :D Vsi imajo že pri nekom rezervirano damn

 

Čeprav tudi jaz upam, da Igabiba ne zahinavi 

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 4 minutami:

Neki iz PS4 backloga:

Bloodborne

RDR2

Sekiro

Last Guardian

Nier Automata

U: Lost Legacy

(Še vedno upam, da bodo na PS5 delovale na rock solid 30 FPS brez framedipov, če ne celo bolje).

 

Ali pa Cyberpunk 2077 (PS4), sam tisto bom najbrž dobil s tedensko+ zamudo, ker sem jo prednaročil pri ShopTo.

 

 

Sekiro in Nier: Automata sta 60fps tak da upam da podpirata beast mode.

 

  

johnbi reče pred 11 minutami:

kero igro boste prvič pognali na novem svežem hardweru? Evo jaz bi Miles Moralesa prvo, se mi zdi da bo tehnično na najvišjem nivoju...(pustmo zdaj repetitevn gemplay in ne preveč globoko zgodbo in like)

 

Čeprav sem najprej mislil začet z Cyberpunk 2077 sem se po parkratnem ogledu Demon souls remake  4K gameplaya odločil da bo to moj prvi špil na PS5. 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Hattori reče pred 2 minutama:

Pomojem, da BB ne bo nič boljše žal deloval, če sem jaz prov razumel, da je dejansko na enginu težava. Upam, da se motim, ker BB, poleg Sekira zagotovo dobita excluzivno namestitev prvi dan :)

 

BB nima PS4 Pro načina pa je dejansko v beast mode veliko manj težav kot na navadnem PS4. Tako da jaz vseeno upam da bo na PS5 laufal vsaj svilnato gladko 30fps. So pa že dolgo neki rumorji da naj bi igra prišla na PC in 60fps remaster na PS5.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 24 minutami:

Np.

 

Sam javi mi takoj, ko boš vedu, ker če jo dobim pri BB, bom Amazon.it skenslal (27.11. je rok dostave).

 

Pro tip: ce imas kaksno staro kartico, ki ti je potekla, lahko samo poljubno spremenis datum uporabe in gladko z njo narocis, pol ti ne morjo trgat, ce bi pa vseeno zelel placat pa spremenis na delujoco kartico.

Povezava do prispevka

ko jaz kupim zadevo (pol do enega leta po izidu) gotovo najprej sprobam grafično/zvokovno čimbolj impresiven špil :D  Ima da šprica in iz riti in iz tiča, ko se na 75-inč TV-ju prvič prikaže slika in ko na subu velikosti pralnega stroja prvič zatrobi mastodont, ki je ravnokar zmečkal glavo revežu, skritemu v grmovju. HZD 2 se mi zdi proper naslov za kaj takega, pogojno Demos Souls, če bo dober.

 

Ne pa Nier Automata kot prvi špil na PS5, lepo vas prosim no, dejmo se še dobiti na meetu pred tem pa malo Fast Boyz TV gledat skupaj ffs

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka
johnbi reče pred 35 minutami:

kero igro boste prvič pognali na novem svežem hardweru? Evo jaz bi Miles Moralesa prvo, se mi zdi da bo tehnično na najvišjem nivoju...(pustmo zdaj repetitevn gemplay in ne preveč globoko zgodbo in like)

Jaz Celeste 

Povezava do prispevka

Pri nas na obali starš skuša ubiti tebe.

 

Drugače pa bo po moje RDR2 še neki časa ostal lepša igra od kakih spajdermanov in podobnega medgeneracijskega govna, ki ga dobimo serviranega ob izidu konzole. Nier pa bom, kot vsak človek, ki neki da na dobre igre, tudi preigral prej ali slej. In če imam to možnost, jo bom valjda raje na PS5, kakor na štirici.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...