Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Res je neumno, da so trgovci dajali ven kao prednaročilo dobava na 19.11.2020, potem pa čez nekaj ur ali dni "sorči, dobava bo dejansko lahko šele 2021, skenslaj če ti ni ok". Če bi vsi dali gor dejanske količine in sprejemali samo toliko naročil kolikor imajo konzol tudi Galko ne bi plačeval na petih mestih. Tako pa je vedel, da so v Sloveniji sami retardi in je šel na siguro. Naj kaznujejo raje trgovce zaradi zavajanja potrošnikov.

 

Teh 5 konzol kolikor jih očitno ACSji in podobni dobijo bi pa razprodali tudi, če bi odprli prednaročila 18.11. ob 23.55.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 11 minutami:

Tole mora bit fake ker je 1000% kršenje GDPR če to res naredijo. 

 

Kaki mali trgovci se bodo šli igrat z ognjem velike firme pač ne. 

Itak da je fake, to je tako brutalno kršenje GDPR-ja, da pokoplje manjšo firmo for good 

Povezava do prispevka

Mah edini problem je, da tipi imajo odprta prednarocila in ne vejo za sigurno koliko kosov bodo dobili.. zdej nekateri vejo bolj tocno, nekateri ceprav vejo niso ziher, drugi pa pojma nimajo al bo 10 al 50 al 100... in pol je tako... 

 

IMO je kriv malo Sony ker ne da garancije in valda tudi tisti trgovci, ki kar pobirajo prednarpcila, ceprac niso ziher koloko kosov bo..

 

Neki jim je bilo obljubljeno valda oni vzamejo malo vec prednarocil.. ne prevec da ne bo treba vracat prevec ampaka ja po logiki boljse vec kot premalo

 

Pol potrosnik ni siguren in narocuje vsepovprek kar je normalno

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Feget reče pred 2 urama:

Mah jebeš informacijsko pooblaščenko. To kopičenje naročil in hordanje izdelkov, pa naj bo ps5 ali fuzbal karte, mi gre res na kurac. Take nemoralnosti je treba sankcionirati. Kapo dol trgovcem, če bodo res to naredili. Se pa strinjam, da bi morale trgovine odpreti točno toliko prednaročil kolikor bo konzol, ne pa to mešetarjenje.

 

 

Yup, se strinjam s prvim in drugim.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Tale je pa kisla...:ranting:

 

Vsaj proper remaster bo če je že kisla fora...

 

Navedek

"The remaster for the PS5 is no simple up-res, as many of the game’s art assets have been completely updated to take advantage of the PS5 console’s horsepower. You’ll see better-looking characters with improved skin, eyes, hair, and facial animation (including our new, next-generation Peter Parker). You’ll also see ray-traced reflections and ambient shadows, improved lighting, more pedestrians and vehicles stretching further into the distance, and the same optional performance mode offered on Marvel’s Spider-Man: Miles Morales, allowing you to finally play the game at a targeted 60fps frame rate. We’ll be supporting near-instant loading, 3D audio, and the DualSense controller’s haptic feedback. Lastly we’re adding three amazing new Spider-Man suits, new photo mode features, and even new trophies for those of you looking to Platinum the game all over again."

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

 

Jep jep, zdaj vsak teden pričakujem podobno širjenje šupka playstation fanboyem.

 

Pa sej ti si ja ljubitelj kapitalizma in sovražiš Microsoftov komunizem? Še celo Switcha si kupil kjer se pa res na veliko nateguje z raznimi romi in remasterji za polno ceno. :rofl:

Povezava do prispevka

Nic, jaz bom upal da se bo folk skenslal na ACS oz da bo vsaj letos.

Mam wildcard bratovo, ki je pri BigBangu narocil, kjer menda bo, bo pa v tujini do novega leta tako da sm mu ze rekel da jo poclaimam jaz, pa on dobi mojo ce dobim do takrat ko pride nazaj.

Bom pa pomoje sel malo kempat pred Mullerja v vsakem primeru.

Povezava do prispevka

Shranil one blodnje. Ce mi skenslajo vsa narocila, tudi placana, grem v boj. Ce sem na evropskem sodiscu dosegel, da mora SquareEnix prodajati vsem trgom EU, ne zgolj 11 drzavam, bom pa se tu koga spravil na kant. BMK. Pa ce bodo tile modeli delili podatke, je to se kartelno dogovarjanje. AVK bo vesel, ce ze info pooblascenka ne bo prdnila, ceravno GDRP ni hec.

Povezava do prispevka

Nic takega, modeli niso hotli prodat drakengarda 3 limited edition (prakticno nic, niti steam dl kode, ker nisi mogo dokoncat kreiranja racuna) v slovenijo in mi niso odogovarjali na maile in klice, dokler nisem sestavil zajetnega fascikla in preko ecc neta dosegel arbitraze med mano/epc od mgrtja in na drugi strani angelski ekvivalent ter squeenix. Produkta nisem dobil in time, saj je bil ze razprodan. So pa v dveh/treh tednih po tem omogocili kreiranje accja tudi ostalim evropejcem ter zaceli posiljati po celi evropi za male pare.

Povezava do prispevka
raveer reče pred 1 uro:

Nic takega, modeli niso hotli prodat drakengarda 3 limited edition (prakticno nic, niti steam dl kode, ker nisi mogo dokoncat kreiranja racuna) v slovenijo in mi niso odogovarjali na maile in klice, dokler nisem sestavil zajetnega fascikla in preko ecc neta dosegel arbitraze med mano/epc od mgrtja in na drugi strani angelski ekvivalent ter squeenix. Produkta nisem dobil in time, saj je bil ze razprodan. So pa v dveh/treh tednih po tem omogocili kreiranje accja tudi ostalim evropejcem ter zaceli posiljati po celi evropi za male pare.

 

in zakaj bi ti bli oni dolzni prodat zadevo?

 

a je to potem podobna fora kot microsoft, ki nas ignorira z xbl gold?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...