Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Mimogrede: jaz sem playgamu poslal čisto korekten email glede povpraševanja za PS5 (verjemite, da znam dobro pisat). In to že pred več kot tednom dni. No, odgovora (še) nisem prejel in na telefon se tudi ni javil, tako da...
BB82 bi pa po moje še isti dan dobil odgovor!!!  (ne zamerit, šala pač:)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Ti mu že lahko pošlješ dobro napisan mail, kaj točno to spremeni od slabo ubesedenega telefonskega klica ne vem - tip je očitno tako desperate da proba konzole na drobno kupit od legit trgovcev, tko da moraš bit res dacapo da ga smatraš kot nekoga ki ti bo lahko dobavil konzolo na day 1. Al pa kadarkoli for that matter.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 23 minutami:

Mimogrede: jaz sem playgamu poslal čisto korekten email glede povpraševanja za PS5 (verjemite, da znam dobro pisat). In to že pred več kot tednom dni. No, odgovora (še) nisem prejel in na telefon se tudi ni javil, tako da...
BB82 bi pa po moje še isti dan dobil odgovor!!!  (ne zamerit, šala pač:)

Čas trgatve je trenutno. 

Povezava do prispevka
Arey reče pred 8 minutami:

Ti mu že lahko pošlješ dobro napisan mail, kaj točno to spremeni od slabo ubesedenega telefonskega klica ne vem - tip je očitno tako desperate da proba konzole na drobno kupit od legit trgovcev, tko da moraš bit res dacapo da ga smatraš kot nekoga ki ti bo lahko dobavil konzolo na day 1. Al pa kadarkoli for that matter.


Jemlji moj post z vsaj nekaj sarkazma. In kje sploh pravim, da ga smatram kot nekoga, ki ... ? Premalo me očitno poznaš.
Se pa strinjam z uporabnikom Gatsu: čas trgatve je. :)

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 21 urami:

 

in zakaj bi ti bli oni dolzni prodat zadevo?

 

a je to potem podobna fora kot microsoft, ki nas ignorira z xbl gold?

 

EU enoten trg fizicnih dobrin. Ne smejo diskriminirat prebivalcev Evropskega gospodarskega prostora.

 

Ni podobna, bo pa. Trg digitalnih dobrin se kar ni bil poenoten. 9.6.20 je svet EU udejanjil strategijo. Sej nekaj for je ze aktivnih, npr. Pogled ponudbe druge drzave, kjer se pac nic ne mores kupit. Ko bo to zaspilalo in bo postal eu zakon se bo mariskaj premaknilo v tej smeri. 

 

johnbi reče pred 15 urami:

raveer a lahk probaš dosečt da bi MS uradno prišel z Xbox v Slovenijo?

 

Glej zgoraj. 

Povezava do prispevka

Igabiba še vedno OGLAŠUJE preorderje z dostavo 19.11. Zdej al so dobili nove pošiljke, ali pa je bil BB eden redkih večjih retailerjev, ki je rekel da dokler dela knof PREDNAROČILO dobiš za ziher, potem so pa preprosto disablali knof, kar je edino pravilno. Bom pa videl, če je res, ker jaz sem pomoje dobil enga od zadnjih preorderjev pri njih. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 3 minutami:

Igabiba še vedno OGLAŠUJE preorderje z dostavo 19.11. Zdej al so dobili nove pošiljke, ali pa je bil BB eden redkih večjih retailerjev, ki je rekel da dokler dela knof PREDNAROČILO dobiš za ziher. Bom pa videl, če je res, ker jaz sem pomoje dobil enga od zadnjih preorderjev pri njih. 

 

Očitno so dobili nove količine tako da navali narod! To verjetno pomen da smo tisti ki smo pri njih prednaročili v prvi rudni definitivno safe :sorcerer:

 

 

edit: nah tole piše potem na dejanski strani konzole

 

Navedek

Število prednaročil je prešlo predvideno količino dobave. Prednaročila puščamo odprta in bodo dobavljena glede na datum naročila, vendar se lahko dobava izdelka zamakne na kasnejši datum.

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...