Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sm hotu prednarocit se digitalno verzijo pa ni ratal. Zgleda je bil orng naval ker sm dal v kosarco pa je pol prslo do napake ko sm hotu potrdit po izbiri naslova in nacina placila.

 

Shieeeeeeet

 

  

RAD!OACTIVE reče pred 15 minutami:

16% vs 22% ddv

Torej 499€ je z nemskim VAT in ker sm narocu v Belgijo so odbil teh 16% in dodal 21%? 

 

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 7 minutami:

Sm hotu prednarocit se digitalno verzijo pa ni ratal. Zgleda je bil orng naval ker sm dal v kosarco pa je pol prslo do napake ko sm hotu potrdit po izbiri naslova in nacina placila.

 

Shieeeeeeet

 

  

Torej 499€ je z nemskim VAT in ker sm narocu v Belgijo so odbil teh 16% in dodal 22%? 

 

 

razliko med 16% in davkom tvoje države morš plačat (belgija 21%?)

 

 

 

 

Povezava do prispevka

pri meni je 

Order summary

Articles:
EUR 416.66
Delivery :
EUR 6.43
Net amount:
EUR 423.09
VAT :
EUR 67.70
Total:
EUR 490.7
Total amount including tax: 
EUR 490.7
dostava v nemcijo
 
Delivery expected between Nov. 25 and Nov. 26 
pa se kr ne morem spremenit nacin dostave :/ samo standard je na voljo
uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 5 minutami:

A ni sony neke govoru da bo nek hud launch games list?

mal gledam pa se mi zdi precej medlo vse skupaj. Se dobro da imajo BC... cudno da niso mogli res nič udarnega pripravit. a nov GT bo spet cež 3 leta?

 

odvisno kaj je zate udarno, men se zdi kr uredu in definitivno boljse kot je blo za ps4

Povezava do prispevka

Kako so okusi različni, zame recimo niti ene igre ni gor, ki bi jo hotel igrati. Zato tudi dolgo časa nisem imel PS4, medtem ko sem WiiU zlorabil in danes sem brez PS4, medtem ko WiiU je še zmeraj priklopljen.

 

PS5 po drugi strani je pa boostan PS4 in PS5 v enem in je čisto logičen day 1 nakup.

Povezava do prispevka
  • Assassin's Creed Valhalla
  • Astro's Playroom
  • Demon's Souls
  • Destruction All Stars
  • Devil May Cry 5: Special Edition (Digital)
  • Fortnite
  • Godfall
  • Marvel's Spider-Man: Miles Morales
  • Observer: System Redux
  • Sackboy: A Big Adventure

 

Ni glih da si boš od sreče odrezal tiča s sekiro, ampak ja, tko kot so že drugi rekli, so bili že precej precej slabši launch lineupi :D Plus celoten PS4 library - zelo WIN day one nakup imo.

 

Če dodaš pa potem še tele "rumored at or around launch titles" pa sploh rata zelo kul

 

Games Coming To PS5 At Or Around Launch

  • Aragami 2
  • Bugsnax
  • Bridge Constructor: The Walking Dead
  • Call of Duty: Black Ops Cold War (November 13, 2020)
  • Control: Ultimate Edition
  • Dirt 5
  • Immortals: Fenyx Rising (December 3, 2020)
  • Madden NFL 21
  • Marvel's Avengers
  • NBA 2K21
  • Oddworld: Soulstorm
  • Outriders
  • Overcooked: All You Can Eat
  • Planet Coaster: Console Edition
  • Puyo Puyo Tetris 2 (December 8, 2020)
  • Rainbow Six Siege
  • Ratchet & Clank: Rift Apart
  • Watch Dogs Legion
  • WRC 9
uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Mal gledam listo, ker je tisti naslov, da bo pokazal vse mišice novega ps5, da bom lahko ženi razlagal, da je bil to nujen nakup. Čeprav nove cene..ja bo kar  2x za premislit kaj kupit na dayone. Se bo več čakalo na znižanja ali rabljene. 
 

Aja, A je bolha že prepravljena z rabljenimi ps4 pro? Kok se da realno dobit za 2 leti staro (CUH-7200, ki je tišja od ostalih). 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 48 minutami:

Mal gledam listo, ker je tisti naslov, da bo pokazal vse mišice novega ps5, da bom lahko ženi razlagal, da je bil to nujen nakup. Čeprav nove cene..ja bo kar  2x za premislit kaj kupit na dayone. Se bo več čakalo na znižanja ali rabljene. 
 

Aja, A je bolha že prepravljena z rabljenimi ps4 pro? Kok se da realno dobit za 2 leti staro (CUH-7200, ki je tišja od ostalih). 

Nujen nakup haha I would like to see this

Edino kar lahko, je da tudi njej kaj kupis 🤣🤣

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 58 minutami:

drugač jaz sem ves čas mislil (ali pa podzavestno upal) da bo ratchet launch naslov

 

od najavljenih pomoje prvi, ki bo proper hardware showcase

sej če ne bi bilo vseh koronskih pizdarij, bi verjetno bil, tako pa so ga prestavili v launch window, torej bo prišel enkrat do marca

približno tko kot je bilo z Infamous: SS na PS4

Povezava do prispevka

Edino pametno da niso dal še te igre ven novembra ker je le ta itak nabit z igrami. Destiny DLC, Spiderman MM,CoD, Cyberpunk 2077 in AC: Vallhala bodo pač glavne tarče večine novembra.

 

Ravno vidim da niti oktobra nič ne izide kar bi jaz igral day1...

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...