Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Jaz tudi nisem nič dobil. Ampak pizde bi že lahko popravile ta svoj program, saj lepo piše kdaj bo artikel dobavljiv. Ali bojo zdaj to 2 meseca pošiljali, da še ni pripravljeno (zadnjič pa so poslali, da je odposlan). Naj raje sestavijo en mail, saj zdaj bi pa mogli vedeti število naročil in koliko bojo dobili, pa vsaj 2/3 prvih odpisati ali jim lahko zagotovijo ali ne (ker drugače vmes lahko imajo še kaj dobave, ampak da bi javljali trenutno stanje).

 

Galko reče pred 3 minutami:

Kok sem fouš tistim ki vam je bila všeč Spidey igrica

 

Tudi del glavne štorije ti ni dogajal? Meni je bil kar ok in fun... je pa se mi potem pri tistih stranskih začelo fuzlati, ko sem šel delat platino. Fak je blo nemogoče dosadno, pa sem bedak vztrajal. Taka muka mi je bla, da se mi je cel špil zagabil in če bi šel to delat še enkrat bi blo isto kot, da bi se Jezus še enkrat prostovoljno prijavil za križev pot.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Galko reče pred 1 minuto:

Kok sem fouš tistim ki vam je bila všeč Spidey igrica in ki zbirate retail, tale Ultimate edition OG GOTY + MM bo tako pokala od contenta da lahko od sreče samo še tiča porineš v PS5 disketnik 

 

faking hell no zakaj je tok povprečen špil

Zdaj ne smem napisat +1, ker bo Gatsu spet jezen, da forumski gang prvorazrednih ponovno pljuva po igricah 

 

Drugače pa sicer imam malo upanja, da bo črnski spiderman malo boljši. Škoda da niso šli v še bolj ghetto/NY rap estetiko. Miles bi lahko bil bolj zajeban, swingal po NY pa nabijal NAS Illmatic album, kaj češ boljšega. Samo ker že vidim, da bodo spet neke cringe scene pa kvazi AAA set piecesi, ki bodo izpadli kot kupljeni v Evrospinu 

Povezava do prispevka
Chenier_ reče pred 6 minutami:

Drugače pa sicer imam malo upanja, da bo črnski spiderman malo boljši. Škoda da niso šli v še bolj ghetto/NY rap estetiko. Miles bi lahko bil bolj zajeban, swingal po NY pa nabijal NAS Illmatic album, kaj češ boljšega. Samo ker že vidim, da bodo spet neke cringe scene pa kvazi AAA set piecesi, ki bodo izpadli kot kupljeni v Evrospinu 

 

You wish. Ko bi vsaj bil tako dober sir kot tisti v evrospinu. Igrica bolj spominja na bio brezglutenske lečine krekerje iz šparovega vegan oddelka.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Try-PS5-YouTube_09-22-20.jpg

 

Navedek

Sony Interactive Entertainment Japan Asia will participate in YouTube Gaming Week Japan with “Try! PlayStation 5 on YouTube Gaming Week,” a series of videos by popular YouTube creators who go hands-on with PlayStation 5, the company announced. Videos will appear on content creators’ respective channels starting October 4 at 18:00 JST.

 

V nedeljo dopoldne.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...