Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

jaz se ful gibljem med "fak je grd" in "saj ni tako bad", slednje pomoje v obliki tolažbe, ker mi je  težko kupovat neestetske naprave

 

sicer all white bi bil takoj bolj kul, ker sama oblika me ne striggera toliko kot ta ULTRA POWER MEGA PC barvna kombinacija, z lučkami za povrh

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 17 urami:

 

Nazadnje bo pa igra res fasala proper ocene  :rofl:  Vsekakor ne vidim šanse da pride letos na vrsto tud če bi šlo za 90+ igro. Začel bom z Demon souls do platine pol pa Cyberpunk 2077 in že smo smo v letu 2021 :santa:

 

 

 

Se mi pa zdi da bomo spet ene 2 tedna čakal na kej novga o PS5. Res zanimivo kako čist drugačn pristop imajo MS in Sony. Prvi pokaže vse razen next gen iger, drugi pa samo next gen igre in nič drugega lol.

 

So spet začeli ? :)

 

https://www.psu.com/news/godfall-ps5-requires-an-internet-connection-and-ps-plus-to-play-the-game/

Povezava do prispevka

https://translate.google.com/translate?hl=&sl=ja&tl=en&u=https%3A%2F%2Fdengekionline.com%2Farticles%2F52523%2F

 

Ful shady vir, ful shady prevod, ful shady vse ampak nima veze, večini PS4 lastnikom se ob takih lajnerjih orosi oko:

 

Navedek

No noticeable fan noise on PS5 at all, console remained cold after 80 minutes of gameplay

 

"It was about 1 hour and 45 minutes, and I think it took about 1 hour and 20 minutes to actually start the PS5. Since the site was a studio, there were few things around, but the room temperature felt quite hot due to the lighting. I was playing "ASTRO's PLAYROOM" and "Godfall" and didn't notice the sound of the fans (exhaust heat). Rather, when I was about to finish the gameplay, I hurriedly confirmed, "Are you a fan?"


 Finally, when I touched the main body, I didn't feel much "heat" ... It seems that there is no need to worry about the heat exhaust structure."

 

uredilo bitje Galko
Povezava do prispevka

Ob izidu bo 3D audio na voljo samo preko slušalk, kar je namignil tud Cerny v tistem videu marca.  Škoda sem mislil da bodo tud stereo zvočnike usposobli... Bom pač gejmal spet s slušalkami če bo res huda razlika.

 

vir

 

 

Damn tole pa ne zgleda švoh :blink:

 

ps5-spider-man-770x749-1.jpg

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Rofl. Da uletim s tem Morales PS5 domov, pa verjetno fašem direkt ločitvene papirje. Takega gnusa pa se imo ne preživi, sploh ker se ženska polovično ukvarja z dizajnom notranjih prostorov :D

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 10 urami:

Damn tole pa ne zgleda švoh :blink:

 

wat, ar ju fajf? :blink:

 

Chenier_ reče pred 35 minutami:

Rofl. Da uletim s tem Morales PS5 domov, pa verjetno fašem direkt ločitvene papirje. Takega gnusa pa se imo ne preživi, sploh ker se ženska polovično ukvarja z dizajnom notranjih prostorov :D

 

exactly. pizda no.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Na koncu se bo izkazalo, da je cel point teh belih stranic to, da so nepopisan list papirja in bojo na polno šopal te customisable platnice kot dodatno opremo. Spomladi pelješ avto na servis, menjaš gume, kupiš nov filter za sesalca in še par FIFA2021 platnic za plejko. 

Povezava do prispevka

To bi bilo top IMO :D  Meni je drgač 99,9% popisanih edicij konzol grdih ko smrtni greh, ma po statistiki mi bo pa vseeno eden od 1.000 custom dizajnov všeč. Rdeče-bel s črno svastiko evo, kaj se kle neki delam finega, to je to kar se rabi v dnevni :D 

 

Čeprav tale Spidy edition gre pa še en korak dlje, ker ima rdeče lučke? 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...