Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 14 minutami:

Se mi zdi neverjetno, da ne bi pustili nekaj zaloge za dan izida. Sam je pa tudi res, da nimam pojma o teh rečeh, tko da bom verjel raj tebi. :D


Saj to imam tudi jaz v glavi. Nek  BB, ali pa Harvey, Leclerc itd., da bi si na dan evropskega izzida next-gen konzole privoščil, da ne bi imel niti enega izvoda na polici? Skoraj ne verjamem.
Je pa res, da bo to mogoče dejansko samo par komadov (dobesedno par!), ki bodo pošli še preden kupec sploh pride do police :) 
Btw, ogromno je tudi ljudi, ki ne naročajo preko neta, sploh pa ne v prednaročilih, predvsem starejših (ker je pač vnuk rekel, da bi to in ono in bodo čakali da bo v trgovini takrat in takrat).
V bistvu  nimam pojma, ampak razmišljam pač na glas .. 

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka

Jaz bom kar svojega fotra poslal v akcijo. On ma srečo (in tudi dosti časa). Recimo, na otvoritvi Hoferja je bil dejansko prvi, ki je imel na blagajni neko mikrovalovko iz top akcije. Pa to je samo na hitro iz glave, ker človek se res znajde. In zato bo pač šel v PS5 akcijo na day-one :) 

panika.jpg.9aef72926cfa318473611e59c9d44027.jpg

(slika je iz video kamere v omenjeni trgovini, zato je pač bolj slaba kvaliteta)

uredilo bitje DaCapo
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

:avadodo:

 

niti ne vem če bi vprašal, kako/zakaj si prišel do slike z video kamere v hoferju


Objavljeno je bilo na nekih internetih, pa sem si shranil, ker je točno moj foter na sliki (ajde, odkrito rečeno so bile tud neke veze zraven, samo boljše kvalitete mi potem niso uspeli poslat). Zraven njega pa je še soseda. Plus to, da smo se res smejali , ker zgleda, kot da bo pištolo potegnil (GTA style), v resnici pa je iskal denarnico..

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 5 minutami:

Kaj? 2 meseca zavzeto trdiš, da ne tebe, ne pubeca ne zanima PS5... zdaj pa day one? Dobesedno ene par nas je blo, ki ti je dopovedovalo, da proday PS4 in nekaj, pa si nas vse zabil, da nič ne prodajaš, ter da PS5 vsaj eno leto neš rabil :D


Saj me res ne zanima, da bi rabil day-one. Ampak če bo priložnost in ga bo foter ubodel na random v eni od trgovin, potem se ne branim. :)

Povezava do prispevka
amnesia reče pred 7 urami:

kera katastrofa https://www.neogaf.com/threads/the-new-playstation-web-store-is-an-absolute-mess.1572457/

 

milijarde na racunu pa niso zmozni nardit ene normalne stacune

Čista katastrofa je. Ne bom sploh o tem, da so nam dobesedno vzel seznam kupljenih PS3/PSP/Vita iger ... Na srečo sem si ga izvozil v excel tabelo, ker sicer sploh ne bi mogel normalno pogledat, katere igrice sem faking KUPIL. 

 

Res uno kako rejpat zvestega kupca. Dejansko ima MS od konzol edini kompetentno spletno trgovino, pa še tam je obupna. Ne vem, kdaj mislijo zapustit leto 2007 in prit v realnost s temi shopi

Povezava do prispevka

Čisti obratno od PS5 UI ki dejansko men zgleda res hud. Fak no sam res nobenih žanrov, sortiranj. DLCji so čist posebej in ne zraven ko klikneš na igro... Kter idiot je to spacal skup no...

 

Je pa čudno da trenutno lahko samo z Opero pridem v nov store na vseh ostalih brskalnikih mi pa odpira star store, kljub pobrisanim piškotkom...

 

 

 

Damn Godfall niti nima švoh UI tbh

 

Ek4GM7oXIAAx0bC?format=jpg&name=900x900

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Čista katastrofa je. Ne bom sploh o tem, da so nam dobesedno vzel seznam kupljenih PS3/PSP/Vita iger ... Na srečo sem si ga izvozil v excel tabelo, ker sicer sploh ne bi mogel normalno pogledat, katere igrice sem faking KUPIL

 

Res uno kako rejpat zvestega kupca. Dejansko ima MS od konzol edini kompetentno spletno trgovino, pa še tam je obupna. Ne vem, kdaj mislijo zapustit leto 2007 in prit v realnost s temi shopi

Damn, to pa sploh pomislil nisem. Sicer imam 99% vsega physical, ampak vseeno bi blo fajn vedt kaj sploh mam digital.

Anyway, dejmo se še kdaj pogovarjat o physical vs. digital, imam nov argument :)

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...