Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Bessie reče pred 2 minutama:

Aja, a imaš slo store stran al eng? Mogoče je kakšna fora z beta testiranji, pa so mi dal dostop ne da bi vedel ;)

 

temu se reče A/B testing ko delaš nov feature in testiraš kaj imajo uporabniki raje. določen % vidi stvar A, določen B. čist možno da je vezano na uporabniški račun ali pa fasu random cookie ki označuje da boš videl nov store. poglej če ti dela isto v incognito + vpn. 

Povezava do prispevka

No men v Operi na USA storu dela brez kakih cookijev ampak zgleda res ko četrt izdelk in ne nekaj kar daš v uporabo kupcu... Sicer mi je všeč Library ker prejšnji downloadlist je bil čisti fucking CLUSTERFUCK!!!! Pa še ta Library je res čist basic lista ki je sortirana glede na čas nakupa :rofl:

Povezava do prispevka

Evo, men je na chromu lih menjal shop

 

Prvo kar vidim v Halloween sale je

Dead by Daylight: Silent Hill Chapter

In jaz tako o fak hudo kar nov Silent Hill

 

In pogledam dol, da vidim kako je naslov, seveda nič ne piše, ker je očitno pretežko izpisat naslov špila

 

In pol mal boljše pogledam in vidi, da je DBD DLC

 

Pa valda ti pod "game library" kaže YOUTUBE in HBO appe

 

Presnete polovičarske smeti, jebem ti spletne trgovine na konzolah res, a lahko prosim pridejo v leto 2020, al bodo vztrajal v 2007

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 9 minutami:
 

 

sovrazim daljince s temi "hard-coded" knofi

 

kaj mi bo disney, raje bi imel tam twitch

 

a je res tako tezko dat 4 programabilne gumbe in si nastavis po svojih zeljah?

 

edit: evo me je slinch prehitel lol

uredilo bitje amnesia
Povezava do prispevka

fotka z neta, ampak takole zgleda moj TV daljinc:

 

Samsung_Q70R_large_39.jpg

 

"settings" knof? ne

 

"source" knof? kdo to rabi

 

"picture mode"? lol what

 

a mam pa jeben rakuten tv da ti jebem samsunga ti jebem

 

daš milijon keša za tv, pol pa moraš gledat reklame na daljincu fak

 

kolikokrat tudi hitro kliknem prime video namesto home in pol čakam ko debil da se app naloži da ga lahko pol zaprem 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

fotka z neta, ampak takole zgleda moj TV daljinc:

 

Samsung_Q70R_large_39.jpg

 

"settings" knof? ne

 

"source" knof? kdo to rabi

 

"picture mode"? lol what

 

a mam pa jeben rakuten tv da ti jebem samsunga ti jebem

 

daš milijon keša za tv, pol pa moraš gledat reklame na daljincu fak

 

kolikokrat tudi hitro kliknem prime video namesto home in pol čakam ko debil da se app naloži da ga lahko pol zaprem 

 

 

če dela, lahko mogoče probaš s takim daljincem, kot imam jaz na mojem, če te moti - ker razen teh treh gumbov spodaj, ki jih imaš ti, je ostalo identično...

 

01QGRdKe9WwWEVVXcSB2FrF-2..1569469958.jp

Povezava do prispevka

Moj trenutni tv daljinc mi ne gre tolk na falus z netflix in prime gumboma ker slucajno imam ta dva servisa.

 

Ampak prejsnji je pa tud men sel nekam z random dvema aplikacijama katerih niti ne morem uporabljat al pa ni podprta v evropi. Ce bi vsaj mel opcijo izbire nalepke, al pa da vsaj preprogramiram katero aplikacijo naj odpre bi se reku, ok, tko pa se strinjam da je zlo neumno in posiljeno.

Povezava do prispevka

Evo odprl novi store.

 

Kaj majo to za ene nepraktične zmede zadnje čase? Xbox je updateal phone app, res hujše smeti, kjer polovica stvari manjka.

 

Tudi tale novi Sonyev web store je krš. Upam, da to ne prenesejo na sam PS5, kjer UI res izgleda fensi, ampak me prav zanima kakšen bo za uporabljat v praksi.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 4 urami:

fotka z neta, ampak takole zgleda moj TV daljinc:

 

Samsung_Q70R_large_39.jpg

 

"settings" knof? ne

 

"source" knof? kdo to rabi

 

"picture mode"? lol what

 

a mam pa jeben rakuten tv da ti jebem samsunga ti jebem

 

daš milijon keša za tv, pol pa moraš gledat reklame na daljincu fak

 

kolikokrat tudi hitro kliknem prime video namesto home in pol čakam ko debil da se app naloži da ga lahko pol zaprem 

Jaz mam istega razen nimam teh spodnjih treh knofov. Best daljinc ever

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 4 urami:

 

 

dejansko je pol ps5 prva zadeva ki laufa na TVju Apple TV zraven apple tv boxa ane? 

 

meni je kul ta daljinec, ker mam spotify pa netflix in valda youtbe :D samo lahko to vse gledam že preko smart tvja/android boxa EON

 

da se da nastavit ker gumb je za kaj bi blo perfect ampak potem ne bi Sony (+ ostale firme) pokasirale za te default gumbe

 

bolj smiselno je blo ko je bil samo netflix resen player na tem področju in si mel pač na daljincu ta gumb, zdej ko je toliko ponudnikov pa je to glupost

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...