Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 2 minutama:

Vem, da ste humoristi in to, sam tole piše kaj zadeva podpira, ne kako bojo tekle igre.

Tudi intelove smeti podpirajo 8K30, vendar ne boš nikjer najdel niti 4K sticker blizu njih.

 

tomazek reče Pravkar:

Priznam, da sem malo pijan... ampak meni se je sprva zdel ta PS5 full čuden, zdaj pa se mi zdi čist lep. Ne vem no... bom jutri ocenil. Tak grd 100% ni kot ga eni tu omenjajo, pa če mi že ne bo sedel, bom čez čas pač menjal platnice. Kdaj pa vam je katera konzola omogočila to, da si jo lahko customizirate (razen nalepk)?

Čakam da vam zleze ta dizajn pod kožo pol pa... hehe ;D

Povezava do prispevka

Pusti kekita, s5 je neki zatezen danes

 

Pac 8k kao hdmi 2.1

 

Sam pac res je smesno.. ne more sopat 4k 60fps.. bo sopalo 8k... ne vem kaj bo 8k niti user interface.. niti najbolj gnila inde igrica.. mogoce bos lahko z BR playerjem gledal kaksne 8k filme ajde

uredilo bitje bigboss82
  • Na jagodo +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Pazite zdej to genialno potezo.

Ko sem prednaročil PS5 v BigBangu sem izbral opcijo osebnega prevzema v poslovalnici, kao da bom day 1 vzel v trgovini. Malo, da zihr dobim day1, malo, da grem kao v guerrilla bojevanje z drugim folkom.

In zdaj bojo valjda zaprli vse trgovine. Sem bil danes v BB, da bi spremenil na dostava na dom, pa baje ne morejo tega spreminjat. Jokat sn se začel.

 

Pol sem nekako izprosu, da vsaj probajo upravljalcem spletne trgovine napisat prošnjo, če bi lahko ročno spremenili (dostava je itak džabe za tak znesek).

 

Kar sem hotel rečt je, da ne vem al sem jaz bolj glup, al je BB bolj zastarel.

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 14 minutami:

Pazite zdej to genialno potezo.

Ko sem prednaročil PS5 v BigBangu sem izbral opcijo osebnega prevzema v poslovalnici, kao da bom day 1 vzel v trgovini. Malo, da zihr dobim day1, malo, da grem kao v guerrilla bojevanje z drugim folkom.

In zdaj bojo valjda zaprli vse trgovine. Sem bil danes v BB, da bi spremenil na dostava na dom, pa baje ne morejo tega spreminjat. Jokat sn se začel.

 

Pol sem nekako izprosu, da vsaj probajo upravljalcem spletne trgovine napisat prošnjo, če bi lahko ročno spremenili (dostava je itak džabe za tak znesek).

 

Kar sem hotel rečt je, da ne vem al sem jaz bolj glup, al je BB bolj zastarel.

Pol sva ze dva haha

 

Ma pisi jim mail uni v trgovini nimajo tri ciste.. jaz cakam uni teden da vidim situacijo.. pol bom pisal mail..

 

Pac fora je v tem, da tam v trgovini nimajo tri ciste.. sicer ne vem kako si narocil

 

Jaz sem prek spleta, dobil email potrditev placila in zdaj ko si mi to napisal bom prav nalasc pisal mail v ponedeljek, ki je tam naveden in jim reku, da mi spremenijo nacin dostave.. cene bom klical.. ziher bodo.. sam pac tam v trgovini ne morejo, ki nimajo podatkov al neki.. 

 

V glavnem sporocim

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 10 minutami:

Pol sva ze dva haha

 

Ma pisi jim mail uni v trgovini nimajo tri ciste.. jaz cakam uni teden da vidim situacijo.. pol bom pisal mail..

 

Pac fora je v tem, da tam v trgovini nimajo tri ciste.. sicer ne vem kako si narocil

 

Jaz sem prek spleta, dobil email potrditev placila in zdaj ko si mi to napisal bom prav nalasc pisal mail v ponedeljek, ki je tam naveden in jim reku, da mi spremenijo nacin dostave.. cene bom klical.. ziher bodo.. sam pac tam v trgovini ne morejo, ki nimajo podatkov al neki.. 

 

V glavnem sporocim

Enako sva naročila, ja.

Jaz zdaj čakam, da me kontaktirajo tej od spletne trgovine, da mi javijo ali bo šla sprememba skozi al ne.

Sej jaz si isto mislim, da se valjda da vse zmenit.

Tam v BBju, ko mi je rekla, da se tega ne da spreminjat, sam bil samo uno

 

OHY4_2AmEOpXPgVsBb36K4HirKAFM_vri-OdJ1hB

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 3 minutami:

Enako sva naročila, ja.

Jaz zdaj čakam, da me kontaktirajo tej od spletne trgovine, da mi javijo ali bo šla sprememba skozi al ne.

Sej jaz si isto mislim, da se valjda da vse zmenit.

Tam v BBju, ko mi je rekla, da se tega ne da spreminjat, sam bil samo uno

 

OHY4_2AmEOpXPgVsBb36K4HirKAFM_vri-OdJ1hB

Ma jaz sem hotu tam v trgovni prednarocit.. ma ne morem jaz to bla bla.. mores preko spleta.. pol swm preko spleta in to je to.. pac jaz sem 95% da tam v trgovini ne morejo in treba kontaktirat centralo.. ce n itako bom res razocaran.. se vec tak optimist sem, da ce bodo trgovine rakrat zaprte bodo sami toliko pametni, da bodo poslali po posti, ce hocejo kaj prodat pizda

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...