Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 1 uro:

Bigbang mi je na poti od Kopra do Ljubljane zgubu sušilni stroj, tak da ja oni so res sposobni bit tko nesposobni da ne moreš spreminjat iz osebnega prevzema na dostavo... 

 

Isto, susilni stroj, ki bi naj bil prestavljen iz NM v LJ in nato poslan meni, je izginil. Modeli potem 3 dni niso dvigovali mojega telefona. Sem po parih zocnih mailih poklical v trgovino in decva na oddelku bila tolko kul, da sama zrihtala in telefonsko nadzorovala transfer iz Kranja k meni domov, se isti dan. 

Povezava do prispevka
maksi reče pred 8 urami:

to nikoli niso (ker bi bila laž), so pa pisali "HD ready" namesto "Full HD"

maksi, 1080p je bilo gor napisano, zakaj laz, saj ni omenjalo output resolucije

To je ze kar precej let nazaj ko si nabavil svoj zadnji pc

 

Lako pa da se jest motim in je pisalo samo 1080 ne vem ves kje je ze to

Povezava do prispevka

Koristna informacija glede osebnega prevzema pri Big Bangu, ki sem jo danes dobil pa mailu:

Navedek

Kje lahko osebno prevzamem naročilo?

Omogočamo osebni prevzem na sledečih prevzemnih točkah: Ljubljana Mega BTC, Ljubljana Rudnik, Murska Sobota, Maribor Tržaška, Celje, Novo mesto, Kranj in Nova Gorica. Plačilo mora biti v primeru prevzema na prevzemnih točkah opravljeno na spletu. Plačilo na prevzemnih točkah ni mogoče.

Prevzemne točke so odprte od 9. do 20. ure.

 

Povezava do prispevka

Sem pozabil napisat, da sem se zadnjič pogovarjal z modelom, ki dela v dobavi za uno Sony media al karkoli je že, pa je rekel, da so praktično vsi trgovci spremljali temo na Mn3njalniku in se pizdili na folk z multinaročili, pa da smo sfukali cel sistem dobave plejk pri nas, ker baje zaradi nas noben ne ve, koliko plejk bo se dejansko dalo naprej in koliko bo odstopov od prednaročil, ker bo prej zagotovil nek drug prodajalec. Med sweet ploskom po licu, da razen največjih sellerjev se še ne ve, kdo dobi kaj, samo neke na uč verzije aka trgovina xy dobi tri kose :D. Tako da še vedno gladko kaos

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 6 minutami:

Sem pozabil napisat, da sem se zadnjič pogovarjal z modelom, ki dela v dobavi za uno Sony media al karkoli je že, pa je rekel, da so praktično vsi trgovci spremljali temo na Mn3njalniku in se pizdili na folk z multinaročili, pa da smo sfukali cel sistem dobave plejk pri nas, ker baje zaradi nas noben ne ve, koliko plejk bo se dejansko dalo naprej in koliko bo odstopov od prednaročil, ker bo prej zagotovil nek drug prodajalec. Med sweet ploskom po licu, da razen največjih sellerjev se še ne ve, kdo dobi kaj, samo neke na uč verzije aka trgovina xy dobi tri kose :D. Tako da še vedno gladko kaos

Ojoj bogi trgovci ko bojo imeli dejansko zalogo za najbolj hot novo konzolo. Ja, ziher je gnilo da folk dela multinaročila sam ni kot da bojo imeli kakršno koli težavo premikat te kose, no. Za kakšne butične kose neke random tehnologije k jih proaš glih 4 na leto bi še razumel, tko pa je sam smešno.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 7 minutami:

Sem pozabil napisat, da sem se zadnjič pogovarjal z modelom, ki dela v dobavi za uno Sony media al karkoli je že, pa je rekel, da so praktično vsi trgovci spremljali temo na Mn3njalniku in se pizdili na folk z multinaročili, pa da smo sfukali cel sistem dobave plejk pri nas, ker baje zaradi nas noben ne ve, koliko plejk bo se dejansko dalo naprej in koliko bo odstopov od prednaročil, ker bo prej zagotovil nek drug prodajalec. Med sweet ploskom po licu, da razen največjih sellerjev se še ne ve, kdo dobi kaj, samo neke na uč verzije aka trgovina xy dobi tri kose :D. Tako da še vedno gladko kaos

Ubogi reveži lol.

Povezava do prispevka

Aja mi smo krivi hahaha

Pizda smo zlobni..

 

A oni ki sploh nimajo pojma koliko kosov bodo imeli in kr sprejemajo prednarocila na lepe oci in pobirajo dnar.. oni niso krivi hahaha .. naj vrnejo obresti pizda jim

 

Dej dej pri bigbangu so meli lepo counter in to je to.. zato sem narocil tam.. drugi samo grebejo.. ce niso ziher, da lahko deliverajo, naj zaprejo preorderje in bodo vsi happy

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 11 minutami:

Sem pozabil napisat, da sem se zadnjič pogovarjal z modelom, ki dela v dobavi za uno Sony media al karkoli je že, pa je rekel, da so praktično vsi trgovci spremljali temo na Mn3njalniku in se pizdili na folk z multinaročili, pa da smo sfukali cel sistem dobave plejk pri nas, ker baje zaradi nas noben ne ve, koliko plejk bo se dejansko dalo naprej in koliko bo odstopov od prednaročil, ker bo prej zagotovil nek drug prodajalec. Med sweet ploskom po licu, da razen največjih sellerjev se še ne ve, kdo dobi kaj, samo neke na uč verzije aka trgovina xy dobi tri kose :D. Tako da še vedno gladko kaos

Kdo jim je kriv da noben od njih ne da jasnega zagotovila da dobimo vnaprej plačano konzolo 100% na dan izida? Prokleta banda nesposobna bo zdej še jamrala al kaj? Res se dobesedno poščijem na njihove težave ker so čist sami krivi. 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 24 minutami:

...je rekel, da so praktično vsi trgovci spremljali temo na Mn3njalniku in se pizdili na folk z multinaročili...

Ko sem jaz to napisal, da vejo in bojo probali na nek način sankcionirat... pa je bil fake news. Res vam povem, da nobenmu nisem fauš. In vem, da se tu ljudje, ki ste plačali 1000€ avansa in priznam, da si zalužite dobit konzolo pred mano. Ampak na koncu koncev je vseeno povzročena zmeda s tem prodajalcem.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...