Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Sem gledal malo DF unboxing in ta ps5 kontroler deluje res carski.. kaksne inde igrce hude bodi delali s tem.. plus audio in sdd, spekuliram, ker ni nic konkretnega.. ma ce pomislis kako vse to doda na kreatinvost in experience.. zakon res.. jebes uno malo powerja manj.. izgleda res ql in ima ful kreativnega potencijalA

 

Da be govorim ko bodo zacele padat kaksne hude ekskluzive ala GoF in HZD2, ce bido pokoristile te creativbe bonboncke, to bo zakon.. al pa kaksen Kojima game ipd..

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 7 urami:

Sem gledal malo DF unboxing in ta ps5 kontroler deluje res carski.. kaksne inde igrce hude bodi delali s tem.. plus audio in sdd, spekuliram, ker ni nic konkretnega.. ma ce pomislis kako vse to doda na kreatinvost in experience.. zakon res.. jebes uno malo powerja manj.. izgleda res ql in ima ful kreativnega potencijalA

 

Da be govorim ko bodo zacele padat kaksne hude ekskluzive ala GoF in HZD2, ce bido pokoristile te creativbe bonboncke, to bo zakon.. al pa kaksen Kojima game ipd..

 

Model ti si šel čist 360 :mafija:

 

Če mene vprašaš mi zgleda tale PS5 res huda osnova za PS5 Pro al pa clo PS6. CPUji ne bodo šli ne vem kolk naprej v tem času, SSDji tud ne tako da samo GPU povečajo ter duplirajo SSD kapaciteto pa je.

 

 

 

Adam Boyes je še vedno za štose :D

 

 

 

uredilo bitje Gatsu
Povezava do prispevka

Saj ne rabiš gledat, če ti ne paše. Jaz občasno pogledam kak unboxing za izdelek, ki ga nameravam naročiti. Ne zaradi mnenja in komentarja yatuberja, ampak bolj iz radovednosti, da vidim škatlo in kaj vse dobim, pa kako je zapakirano itd. Se pravi, v veliko primerih zna biti uporabno.  

Povezava do prispevka

predvsem so koristni, ker je kdaj zelo velik prepad med stock sliko in dejanskimi izdelki

 

spomnimo,

 

stock slika:

 

hqdefault.jpg

 

dejanski izdelek:

 

oweHnW4.jpg?fb

 

popularnost tega pa pomoje pade na neko second hand gratifikacijo, da malo podoživimo navdušenje ob odpiranju novega stuffa, čeprav smo tako poor da ne moremo odpirat novega stuffa.

 

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...