Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

G.T.I. reče pred 2 urama:

Hahaha kaj? :rofl:

 

Se pravi po tvoje morajo vsi, ki naredijo neki za nek produkt in so third party, placevat royaltije al kaj? Upam da si zaracunal vsakemu ki je kadarkoli naredil okvir za sliko ki si jo ti naredil. :lol:

 

Prosim ne opletat z dober/slab pravnik ce nimas actually pojma o pravu.

 

In ne, ni isto, ti govoris o printanju trademarked thinga in prodajanju brez dovoljenja, sem pretty sure da Sony nima trademarkanega kosa plastike (oz ce mi dokazes da ima se bom z veseljem posul s pepelom).

 

Pravno gledano bi morali, realno se seveda to ne dogaja.

Jaz samo pravim, da neka firma ni ciganska izključno zato ker skuša zaščititi svoje interese in IPje.


Sem pa prepričan, da je dizajn PS5 (vključno s snemljivimi plastikami) trademarkan, ja. In tu not tiči razlog, da ima Sony pravico shut downati take prakse.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

zdaj sem kliknil link ki se mi na fonu ni dalo čitat

 

Navedek

“Before we launched, we did our due diligence and were of the opinion, that because Sony only had pending patents on the faceplates there would be no problem,” CustomizeMyPlates told VGC via e-mail.

 

OHOHOHO DEBELUŠČKI

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 3 minutami:

 

in kje v članku si ti to prebral?

Če misliš to:

"Tožba je kurac, ne morejo to patentirat haha"

 

Sem mislo sarkastično, ker na prejšni strani je en trdil, da te plastike ne moreš patentirat. Nekdo pa, da je tožba kurac.

uredilo bitje Tijuana
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 23 minutami:

3d print pa ročno poliranje do lepega finiša

1. zadeva je velka, tko da rabis tut printer, ki loh tok velke kose printa (jst ga sicer mam na voljo)

2. velik rocnega dela je ce hoces da res lepo pride (ceprav kaki cheap kitajski ponaredki verjetno tut ne bojo mel premium feela)

 

vsekakor sem tut na to opcijo pomislil

  

Super Km3t reče pred 23 minutami:

oblečt v neko filijo/vinil?

Vinile ze prodajajo, sam so sam za zunanjo stran platnice tko da je se vedno napol bela pol. Ne predstavljam pa si da bi lahko celo platnico lepo oblekel.

 

 

Od obeh opcij je pomojem velik lazje, hitreje in ceneje kupit spray in pobarvat platnici.

Povezava do prispevka
Galko reče pred 6 minutami:

@[]D [] []V[] []D A bi ti znal zadevo izrisat in masovno sprintat? Jaz uredim marketing, distribucijo in prodajo, evo.

Tole sem drugace predelal platnice enega zgodnjega "PS5" modela, ki sem ga snel z neta in ni niti priblizno dovolj natancen (ze scale ni bil pravi in za racunanje pribliznega volumna za uno primerjavo izpred casa sm mogu na novo scaleat zadevo), da bi se po njem kaj produciralo. Sej se vidi ze na prvi pogled da je cist gnilo ze telo konzole. So pa zdej tut ze bolj natancni modeli na voljo.

 

Sicer pa je odgovor na prvo vprasanje ja, ko mam enkrat PS5 al pa karkol druzga trdega v rokah mi ni noben problem nardit natancnega modela skupaj z vpenjalnim mehanizmom oz. zatici al kakorkoli je ze narejeno da se natakne na telo konzole.

Drugi del glede masovne izdelava pa ne, kar sm jst do zdej delal na tem podrocju, so bli samo prototipi in majhne serije do deset kosov max. Printa se takih zadev itak ne masovno. Pri nas tezko dobis nekoga, da ti bo to masovno izdeloval po taki ceni, da bi lahko to prodajal, tko da pomojem je edina opcija da clovek kake kitajce najde. Tam je pa spet gamble kjer ti bojo nardil vzorec pa bo ok, pol bos pa narocil kolicino bos pa kontejner smeti dobil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...