Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Arey reče pred 3 urami:

Integrirane baterije imajo lahko večjo kapaciteto kot AA, tko da izbira integrirane baterije ni nujno slaba. Mislim, je ker je ne moreš menjat ampak dobro. Problem je ker sony škrtari ko mefisto ki kupuje igre, in notr dajo nek miniscule prdec od baterije ki potem delivera crappy battery life. Pa sej redko kdo dejansko špila več kot 5 ur skupaj v enem dnevu sam fak no, na xbox padu sem preigral cel MGSV, FF13 in Celeste pa imam še vedno originalni AA bateriji notr, ne vem kaj the fuck delajo pri sonyju. Kot da se mi da vsake 3 dni dat filat gamepad, uni k igrajo več pa itak morajo met al 2 al pa so na kablu.

 

pomoje bojo controllerji dlje zdržal če izklopiš haptic feedback in tresenje. zelo verjetno je to razlog za kratko življenje baterije. 

Povezava do prispevka

Prav me zanima kaj ti je reku, da te je trignilo.. ki meni se zdi, da strelja iste gluposti kot vedno.. mogoce zdanje dni malo vec, ki je lih tako obdobje ma nic takega.. neki te je mogu trignit al pa si kej nadrkan brezveze te dni ne vem..

 

Drugace pa itak ga ne bos sprovociral.. ne vidis da tip ne jebe zive sile in trobi po svoje naprej.. lahko ga zjebes samo ce gres na personal, ki vemo kaj ga zjebe, sam tolko nisi gnil in niti si tega ne zasluzi.. al pa da mu tolko utrujas, da bo en dan tudi sam slabe volje in mu bo dopizdlo in bo s5 nek personal clusterfuck.. pol se bo se kdo drugi vmesal, ki ni tako pameten kot ti in bo s5 ista zgodba in bomo dobili Feget 2 3 4.. 

 

Tako da ne vem..... pomoje boljse it delat kaj bolj pametnega kot se z njim ukvarjat, ki tip je itak nek solo player junak nasega casa nimas kaj tle.

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 3 minutami:

Drugače po informacijah DF -  BC loading timi so na PS5 počasnejši ker sploh ne usa PS5 frekvenc CPUja ampak laufa v PS4Pro compatbility modu

Ja.. verjamem.. neki more bit, ki da je 2x hitrejsi in pol v realnosti pocasnejsi... jau sem tudi pomislu, da neki more bit z BC in lasr gen in cudno, da tega ni se noven omenil kot izgovor.. sam trenutno je tako..za trollat malo je kar porper right now haha

 

Pomoje za BC so pac frekvence al whatevee iste in delujw kot obicen ssd, sam xsx ga sisa ker ima pac malo jaci cpu

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 3 minutami:

Prav me zanima kaj ti je reku, da te je trignilo.. ki meni se zdi, da strelja iste gluposti kot vedno.. mogoce zdanje dni malo vec, ki je lih tako obdobje ma nic takega.. neki te je mogu trignit al pa si kej nadrkan brezveze te dni ne vem..

 

Drugace pa itak ga ne bos sprovociral.. ne vidis da tip ne jebe zive sile in trobi po svoje naprej.. lahko ga zjebes samo ce gres na personal, ki vemo kaj ga zjebe, sam tolko nisi gnil in niti si tega ne zasluzi.. al pa da mu tolko utrujas, da bo en dan tudi sam slabe volje in mu bo dopizdlo in bo s5 nek personal clusterfuck.. pol se bo se kdo drugi vmesal, ki ni tako pameten kot ti in bo s5 ista zgodba in bomo dobili Feget 2 3 4.. 

 

Tako da ne vem..... pomoje boljse it delat kaj bolj pametnega kot se z njim ukvarjat, ki tip je itak nek solo player junak nasega casa nimas kaj tle.

Ma ne, nič mi ni reku, sam dosadan mi je ta njegov Donald Trump attitude. Tip ustreli neko glupost, folk ga popravi, da je ustrelu glupost, on ignorira in gre napisat novo glupost.

Rinse and repeat, Mefisto in a nutshell etc.

 

Sej imam vedno obdobja, ko mi mr.jačisamodsudbine dojadi in malo zlijem žolč po njemu. Pol mi dojadi, ker se spomnim da nabijam z glavo v zid, al pa on neha, ker mora reševat miljonske tožbe.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 12 urami:

V glavnem hud ssd.. unreal engin boljsa grafika zaradi ssdja, kje jd stipde.. in pol XSX loada hitreje.. to je to.. samo se kontroler ostane oz dva.. ker moras imet dva al pa enega nonstop pvezanega s kablom.. plus slusalke.. btw slusalke so baje zakon s tempestom, to komaj cakam, sa probam.. 

 

Nic kaj na koncu ostanejo samo se ekskluzive

 

Feget reče pred 12 urami:

 Stipe je res lepo spizdil ja:D pa tako je bil pameten o sony brutal state drive. Sem mislil da bo najbolj glasen ob izidu konzole:D

 

aja, zdaj bomo kar delali zaključke o SSDju še preden je konzola sploh naprodaj - pošteno, nimaš kaj :D

 

nisem spizdil, delam gaming PC - za primer da Sony pušne. :D:D

 

 

Povezava do prispevka

Dobro, malo ironično je, ampak mene Mefisto ne moti na tak način, da bi reku da se obnaša neprimerno - ker ni škodoželjen, ampak pač samo rad prca, meni je to pri človeku sprejemljivo. :D

mogoče ok, nekdo ki prebere nek njegov random post in ga ne pozna, bo dobil napačno sliko - tako da je imo naredil prav, da je pobrisal - sem pa mislil, da je bil banan, ki sva bolj tega navajena. :D

in že ki smo pri banih; kje je pa Smrk ? :D njega tudi ni - sej on ne da mi manjka, samo tako

 

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka

Valda, v kontrolerju je pač ultra cheap audio čip, zadevo pa dodatno oklesti BT prenos

 

tor reče pred 22 minutami:

Ko dobim PS5 bi ga rad imel priklopljenga na svoj PC monitor, ki nima integriranih zvočnikov in bom moral uporabljati slušalke. 

 

Od vhodov bo PS5 imel usb 2.0 in me zanima, če bo zadostovalo, da kupim tale adapter iz 3.5mm audio jack na USB 2.0?

 

https://www.amazon.de/UGREEN-External-Headphone-Microphone-Desktops/dp/B01N905VOY 

 

Lp in lep pozdrav

 

tor reče pred 18 minutami:

Never mind. the DualSense controller has a headphone jack for wired headphones.

 

Jop, tak adapterček ni potreben, ker pač to čist primerljivo opravi kontroler, je pa smiselno razmislit o kakšnem malo bolj proper USB dacu, seveda ko bo znano, koliko kaj ps5 supporta. Na ps4 je delalo praktično vse, upam da bo na petki podobno. Output na kontrolerju bo pač vedno najšibkejši člen, že s kakšnim kitajcem za petdesetaka pa lahko dobiš res proper sound. Also, a monitor pa nima izhoda za slušalke? Če ima, bo po vsej verjetnosti boljša opcija kot kontroler.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...