Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

sami neki FOMO tle..

 

pac kva.. mislite si da bose dobili 100%.. pol ce ne boste jebiga.. kaj zdej ta nek FOMO in pomanjkanje samoazvesti

jaz jihne sprasujem nic ker itak vem, da nimajo pojma in samo neki nakladajo, tudi ce mi kdo rece 100%, kako naj bu verjamem?? =))))) pac treba bit optimist, pol ce pukne pukne ;)

 

dokler ne dobis unega maila, da je bilo poslano je vse zastonj

Povezava do prispevka

Lepo bi bilo, da če kdo tu gor ima kaj viška, da prijazno se ponudi za odprodajo. Ker danes rabiš ti, drugič kdo drug, tako da lepa gesta lepo mesto najde. Sem skoraj prepričan, da nas bo več izviselo, medtem, ko bodo drugi imeli viška, pač je taka narava v organizaciji teh prednaročil, ker so trgovci pobirali prednaročila (in plačila), brez da bi dejansko vedeli, koliko bo konzol day1 na voljo in če prav razumem, kao še vedno ne vedo, čeprav to skoraj ne morem verjet, saj bodo morali čez 8 dni že oddajat robo na pošto. 

Povezava do prispevka
dzaver reče pred 19 minutami:

Jst imam naročene tri, če dobim enega, ostale odstopim :) 

 

dva imam naročena na dom, eden je za prevzet v ljubljani. ko zvem kako bo, napišem in gre lahko kdo namesto mene iskat v ljubljano oz se pripelje v izolo.

 

Jaz ga komot pridem do izole iskat, če boš imel viška.

Povezava do prispevka

ma tipi so zajebali.. dejansko sploh ni blo novih kosov oz. je bil nek bug, pac dali so moznost da narocis, sam tam je bil datum od septembra ocitno je bilo za nazaj in so objavili star preorder.. najprej so mi poslali mali za potrditev pol, pa pac da je skenslano, ker nisem anrocil v casu.. neki so zajebali

ma dobro itak je blo too good to be true..

 

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Play reče pred 2 urama:

 

čudn k ponavadi je panika, če garancije ne rešiš, ajde teh 45 dni, a dela se skor 25let, a ni to neki čudn, al je folk tko dobr, k ima uničeno,da ne vrne, pa reku sm že 100x, garancijo če je tebi karkoli blo napak urejeno, lahk ti jo urejam za 25let nazaj, dej pokaži eno trgovino, ki ti da to možnost?

 

Slovnica, kaj je to....kje pa živimo, že 30let jst ne slišim speve Prešerna, slišm pa marsikej govorno debilnega...tku da...pišem jst tku že30let, meni paše, če komu ne, pač mu ne, men je vseen....

Kako naj se človek s tabo karkoli zmeni če pišeš neberljive spise ki jih nihče nima volje 20 minut razvozlatvati Že mamo nepismenega norčka na forumu ki se mu pol gnoja posmehuje, ne rabimo še enega s katerim se dela bussiness. Pa nočem bit žaljiv, čeprav tako izpade, ampak nevem kaj pričakuješ da se bo zgodilo ko dumpneš ta skupek besed na forum kot kao neko argumentacijo.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka
Arey reče pred 23 minutami:

Kako naj se človek s tabo karkoli zmeni če pišeš neberljive spise ki jih nihče nima volje 20 minut razvozlatvati Že mamo nepismenega norčka na forumu ki se mu pol gnoja posmehuje, ne rabimo še enega s katerim se dela bussiness. Pa nočem bit žaljiv, čeprav tako izpade, ampak nevem kaj pričakuješ da se bo zgodilo ko dumpneš ta skupek besed na forum kot kao neko argumentacijo.

 

stari jst tebe ne znam prebrat, nism tko modern k ti  žal....Slinch lahk da ju3 dobim več kosov,....

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...