Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ronin.si reče pred 2 urama:

Kdaj si to dobu? Ker js sem plačal  18. september 2020 14:16 pa ni blo nobene potrditve

Na mail so mi potrdili po 4 dneh ko sem plačal.

Po 14 dneh sem pa po redni pošti dobil potrdilo o plačilu po predračunu + račun. Ali si plačal celotno konzolo ?

Dobil sem konec septmebra oziroma začetek oktobra nisem doma in ti ne morem napisati točnega datuma

 

 

Edit:@sekretar vzel sem disk verzijo

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
sekretar reče pred 58 minutami:

Boste drugače vsi vzeli disk verzijo, ali je kak revež, ki mu ni seglo dlje od digital edicije?

 

Revež?

V mojem ps4 ni bilo enega dvdja notri 7 let, razen nek šit, ki sem ga dobil zaraven VRa. Če bi lahko lahko ven blu ray vzel in notri dal dodaten disk bi blo TOP.

 

Ok, razumem kdor zbira igre za na polico. Drugače pa res ne razumem, da bi notri dvdje dajal, kot 30 let nazaj.

 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 49 minutami:

 

Resell value diska. Moja politika je, da digital kupim samo če je igra vsak 5x cenejša od fizične.

Kakšen resale value v tvojem primeru? Kupiš igro za 20 in jo prodaš za 12€ al kaj. Da pišem oglas na bolho, odgovorjam na sporočila, kjer folk hoče cenkat, menjava za domačo kakijevo marmelado. Potem se dobit s tipom nekje, in potem un beden filing k odpira škatlo in  gleda DVD proti soncu, če je kje kaka praska, k da prodajam Golf 2. Vse to za 12€, ne hvala.  Al pa pošiljanje po pošti, pakiranje igre, čakanje v vrsti in izpolnjevanje obrazcev...

 

Jebo te resale value!

  • Račka +1 2
  • Za crknit smešno +1 1
Povezava do prispevka
tomazek reče Pravkar:

Kak bi ti zjebal sceno? V trgovino tak ne rabiš fizično it, ker jih ne bo.

 

Mam pri vseh osebni prevzem. 

Pač res neumno mi je pošiljat in čakat pošto, ker mam do vseh štacun lih 10 minut.

 

Sploh ker kot vidiš je pošta nezanesljiva in ti gladko zajebejo dostavo... Potem je pa še vikend vmes k itak ne delajo....

Povezava do prispevka
gojc reče pred 1 minuto:

 

Mam pri vseh osebni prevzem. 

Pač res neumno mi je pošiljat in čakat pošto, ker mam do vseh štacun lih 10 minut.

 

Sploh ker kot vidiš je pošta nezanesljiva in ti gladko zajebejo dostavo... Potem je pa še vikend vmes k itak ne delajo....

Meni je cool tud če dobim šele 23.11. sam da dobim :D

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 59 minutami:

Do zdaj sem igre kupoval po 60€ in prodal po 40-45€, sedaj jih bom kupil za 70€ in prodal za 50€... 10 iger na leto in imam zastonj PS5. Da ne omenjam, da dobiš na disku takoj akcije in ceneje, digital pa bo še mesece 79,90€ (ali 10 manj na US).

 

 

Sem govoril za Mefisto primer, ki tako kot jaz ne kupuje iger ob izzidu.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 4 minutami:

Matematika ti jača strana a? :)

To sem res na brzino z glave bolj na pamet pisal. Kar ne spremeni dejstva, da igram nove igre in ne čakam na akcije in s kasnejšo prodajo naprej profitiram par stotakov v samo 1 letu v primerjavi z digital. V povprečju me nova igra stane med 15-20€.

 

P.S.: Nisem videl odgovora, ki si ga napisal vmes. Ok.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
atomic reče pred 6 minutami:

 

 

Sem govoril za Mefisto primer, ki tako kot jaz ne kupuje iger ob izzidu.

 

Saj imaš čisto prav. Evo primer danes, 5 smsov od tipa, ki hoče igrico s 15 evrov na 10, zmenila sva se za 12. Jutri bo prišel po igro, moram se z njem še dobiti - res fuck no. Že samo to ukvarjanje z njem je meni vredno več kot 12 evrov. Dejansko sem si naredil že za ene 20 evrov škode. Hoja na pošto in izpolnjevanje obrazec ja pa sploh samostojni suffer.

Povezava do prispevka
Feget reče pred 1 minuto:

Saj imaš čisto prav. Evo primer danes, 5 smsov od tipa, ki hoče igrico s 15 evrov na 10, zmenila sva se za 12. Jutri bo prišel po igro, moram se z njem še dobiti - res fuck no. Že samo to ukvarjanje z njem je meni vredno več kot 12 evrov. Dejansko sem si naredil že za ene 20 evrov škode. Hoja na pošto in izpolnjevanje obrazec ja pa sploh samostojni suffer.

Lepa. Jutri pa ti še kihne v faco in prenese korono, 10/10 deal :D 

Povezava do prispevka
Play reče pred 1 uro:

a folk kva vam ni jasnu, kdu tku piše k jst....PA noben ga en zna prebrat, dejmo enga tazga najt v tej vukojebeni....sebe ne laikam rad, men je mal g vse skup....

 

Sem lingvist in velik fan in student playgamovega sloga pisanja. Tole ni sans da je damjan.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...