Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 11 minutami:

Aja... ja, če bo res kaj zaprl, boš spremenil način dostave. Saj 19.11. je četrtek in če bi res kaj zjebali (jaz se ne spomnim, da bi me) imajo še petek pred vikendom.

 

 

Ja že ampak kaj pa če robo v svoja skladišča dobijo šele zvečer dan prej ali celo na sam dan izida....  Potem lahko samo še moliš, da ti bo pošta res naslednji dan dostavila.

Kot pravim z osebnim prevzemom se lahko temu izogneš.

 

MartinPocrezze reče pred 10 minutami:

In sobota

 

Jaz sem iz Ljubljane in se ne spomnim, da bi kdaj dobil pošto v soboto !    Razen od tujih (UPS, DHL...)

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 41 minutami:

Na mail so mi potrdili po 4 dneh ko sem plačal.

Po 14 dneh sem pa po redni pošti dobil potrdilo o plačilu po predračunu + račun. Ali si plačal celotno konzolo ?

Dobil sem konec septmebra oziroma začetek oktobra nisem doma in ti ne morem napisati točnega datuma

Ja, plačal s paypalom celoto, tud kolega z Mastercardom. Razen potrditvenega maila da so sprejel naročilo ni blo pol nič dalje. Trenutni status je pa "v obdelavi"

uredilo bitje Ronin.si
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Ob sobotah tudi k nam ni pošta nosila paketov, niti pošte. Poslovalnica pa je odprta, ampak samo do 12h.

 

če je v petek poslano, bo v soboto skoraj 100% na pošti

 

na ptuju tudi ni sobotne dostave, ampak sem se že lagano sprehodil v soboto do okenca, ker sem vedel (upal) da me paketič čaka

 

najprej je neki težila gor dol ja kako pa to mislite če pa danes ni dostave saj pa nimate listka

 

pol je šla nazaj in prinesla paket, hvala lep lp

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 31 minutami:

Ja, plačal s paypalom celoto, tud kolega z Mastercardom. Razen potrditvenega maila da so sprejel naročilo ni blo pol nič dalje. Trenutni status je pa "v obdelavi"

Jaz sem plačal 17. v celoti preko maila sem prejel mail da so prejeli naročilo in da sem plača v celoti. 7.10.2020 so mi poslali po redni pošti račun + predračun iz 17.9.2020. Ampak piše da bojo 19.11.2020 šele poslali tko da bomo "dobili" 20.11. oz 23.11.

uredilo bitje MartinPocrezze
Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 4 urami:

Ja, plačal s paypalom celoto, tud kolega z Mastercardom. Razen potrditvenega maila da so sprejel naročilo ni blo pol nič dalje. Trenutni status je pa "v obdelavi"

 

Ja meni so tudi samo potrdili prejeto aro (150 evrov) , in da me obvestijo ko bo zadeva v skladišču. Od takrat kakšenga dopisovanja in obvestil ne več. Tudi nisem videl potrebe.  V opisu prednaročila še vedno piše lepo 19.11, tko da jaz (morda naivno upam), da 18. 11 prileti mail, da naj se pripujsam v LJ da prevzamem zadevo.  Zdaj če robe ne dobijo, pa tko verjetno nimamo kaj narediti. Oz bo prednostna lista po številkah prednaročila. 

 

Saj verjetno bo mariskateri dobil pa 2 ali 3 kosa, ko so na različnih koncih rezervirali in bodo naslednjih dan na bolhi po 600 ali 700 evrov kos :). 

Povezava do prispevka
DaCapo reče pred 35 minutami:

Juhu, kakšen hype in negotovost.  Rajši bi vsi naročili pri "tistem, ki ga ne smemo imenovati" in bi bil Mnenjalnik pokrit ter zdaj ne bi bilo teh postov "bo, ne bo, bo ...".

  

DaCapo reče pred 33 minutami:

Ja, sam ne samo tam. Svoja prednaročila je ziher pokril in mogoče ima še celo kakega viška. ;) 

 

Sanjaj ja.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...