Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Evo kaj so pravi Sony fanboyi :D

 

Tip je šel pred trgovino kjer so čakali svoje PS5 konzole in v zameno za konzolo najprej ponujal:

 

- RTX 3080 (noben ni hotel menja)

- celoten sestavljen PC s RTX 3080 (noben ni htel menjat)

- celoten zgoraj omenjen PC s 144hz monitorjem in periferijo (noben ni hotel menjati)

- vse zgoraj našteto plus denar v vrednosti celotnega PS5... - tukaj je en začel razmišljat in opravljal telefonske klice... pa se na koncu odločil, da bo menjal in še to samo zaradi tega, ker je imel še eno rezervacijo PS5 :D

 

 

 

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Ne vem, meni je model kar kul. Slučajno sem enkrat naletel na njega in ko sem pogledal par videov, se mi je prav zasmilil. Najprej je živel in delal v JAR in ima zelo bolnega malega otroka. Vsemu se je odpovedal in se zaradi zdravljenja preselil v ZDA ter začel znova. Full se trudi z videi in dosti krat je kaj težko dobil (grafičnih mu firme niso pošiljale kar tako kot ostalim brezplačno), ker pač ni glih čist main stream... Par posnetkov je blo res čustvenih, ko se je z ženo pred kamero jokal in se poslavljal od sodelavcev v JAR, ko se je moral seliti v ZDA zaradi bolnega otroka.

 

No sicer pa nima veze. Zanimivo je kako praktično noben ni bil za menjave. Jaz bi enako kot Vlaho najverjetneje pograbil že grafično in šel. Če ne grafične pa komplet računalnik milijon posto :D Ne bi niti čakal, da ponudi še kaj več.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Na game center pa ne odpisujejo na mejle ali odzivajo na klice. Prednaročila seveda še kar pobirajo, na pejdžu ponosno pa prikazujejo tudi tole: 

headphones.png

PODPORA

Nudimo odlično podporo strankam

sm full vesel k je folk tuk debilen da milsi da je moja trg njihova, hvala za đabe naročila!!! Vse se en x vrača....

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Na game center pa ne odpisujejo na mejle ali odzivajo na klice. Prednaročila seveda še kar pobirajo, na pejdžu ponosno pa prikazujejo tudi tole: 

headphones.png

PODPORA

Nudimo odlično podporo strankam

 

Lol gamecenter. Mam identicno izkusnjo iz prvega vala korone. Ko jih koncno dobim na telefon da jih posljem v kurac in vprasam zakaj se noben ne jav na to odlicno telefonsko podporo, mi tip mirno rece da ker so ble trgovine zarad ukrepov zaprte, se tud niso mogli oglasat na telefone, ker so ti pac v trgovini. Povedal mi je pa to s takim tonom, kot da a) kako da nisem ze sam na to pomislil, logicno, in b) kot da je to res dober izgovor in da naj ne bomo uporabniki sitni. Nikoli vec.

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 18 urami:

Igabiba :mellow:

 

 

Sicer decembra pride še ena pošiljka, potem pa verjetno do januarja nič več...  nisem se pa prej zagrebel, ker pač sem imel eno navezo, ki pa žal ni izpolnila pričakovanega... zdaj razmišljam, da bi vse skenslal (še XB) in kupil, ko bojo na policah po 300€ :rofl:

 

Cela eu, aus dobi zalogo za 14 dni po relissu....enako kanada...

Povezava do prispevka

Pozdravljeni!

Prebiram tale forum in me zanima ,če plačam ps5 na igabibi(zahtevajo kar cel znesek?)mi garantirajo da ga bom dobil?

Ali raje počakam 19. in upam da ga bom lahko naročil preko BB?

Kakšne besede modrosti glede celotne zadeve?

 

Hvala

Povezava do prispevka
fotr42 reče pred 1 minuto:

Pozdravljeni!

Prebiram tale forum in me zanima ,če plačam ps5 na igabibi(zahtevajo kar cel znesek?)mi garantirajo da ga bom dobil?

Ali raje počakam 19. in upam da ga bom lahko naročil preko BB?

Kakšne besede modrosti glede celotne zadeve?

 

Hvala


če ga še nisi prednaročil, si žal prepozen za to leto kot kaže

uredilo bitje dzaver
Povezava do prispevka

No upanje umre zadnje.Bom počakal še do 19. pa da vidimo kaj so skuhali.

Sem pa prepričan da bodo še letos dobili eno pošiljko pred božičem saj bi bili nori če je ne bi dostavili trgovcem saj je zanimanje veliko.Pa če skoz smo doma:ranting:

Sem še jaz začel nabijat xbox pa mi gre gamepad ful na živce...

Povezava do prispevka
Ronin.si reče pred 2 urama:

Kolega klical v HN in še nimajo nobenih infotov kak bo z osebnim prevzemom, prav tako mu v poslovalnici MB niso znal povedat nič glede naročila samega.

 

Spoštovani,

 

Kljub temu, da bodo naše trgovine zaprte za stranke, bo spletna trgovina obratovala in bo na voljo osebni prevzem tudi s plačilom po povzetju. Samo v trgovino ne boste smeli stopiti.

 

Lep pozdrav

Povezava do prispevka
fotr42 reče pred 21 minutami:

Pozdravljeni!

Prebiram tale forum in me zanima ,če plačam ps5 na igabibi(zahtevajo kar cel znesek?)mi garantirajo da ga bom dobil?

Ali raje počakam 19. in upam da ga bom lahko naročil preko BB?

Kakšne besede modrosti glede celotne zadeve?

 

Hvala

Kolega, jaz sem ga na Igabibi naročil cirka ob 10:00 na prvi dan prednaročil pa sem izpadel iz prve runde :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...