Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Me3do reče pred 5 minutami:

imo res ene 6-7 let, en refresh (isto kot to generacijo) potem pa vprašanje če bo sploh HW v taki obliki...

 

zna bit da bo naslednja generacija samo thin client (alpa še to ne -> digital only)

 

Ustavi konje k so predivji. Sony in Nintendo bosta sigurno nadaljevala z konzolami. Men osebno dol visi za mobilne igre in cloud gaming in verjamem da nas je dost takih za še vsaj 2 generaciji. 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 5 urami:

 

 

lahko potrdim

 

jaz sem naročilo oddal takoj po 9. uri, izbral bančno nakazilo

 

pol je popoldne uletel predračun, sem kliknil dokončaj nakup in vseeno plačal kar preko neta, da ne bi nakazilo predolgo trajalo

 

s tem plačilom se je usvarilo novo naročilo (noben ne ve zakaj), okrog druge ure popoldne

 

pri jutranjem naročilu piše "v čakanju", zanj sem dobil "nimaš sreče" mail

 

pri popoldanskem naročilu piše "plačano", zanj sem dobil "imaš srečo" mail

 

tako da vsi, ki ste naročili dopoldne ste sigurno noter, če ste plačali v celoti, če ne, pol pa skippajo

 

lp,

analizator slinch

jst sm naročilo oddal ob 12:03 in ga takoj plačal preko nakazila na mobilni banki, pa sem imel srečo :)

Povezava do prispevka
Bessie reče pred 1 minuto:

Še dober.si potem pa res ne vem kje so vsi ostali, mogoče po fb grupah!?

Na dober.si sem čist pozabil, ker sem včasih tam prodajal rabljene špile in vse uspešno in dokaj hitro. Kasneje so preselili prodajo na FB in sem nehal obiskovati stran. Sicer pa se med sabo uporabniki ziher tudi prekrivajo... tako dober.si, mn3njalnik in Ksi... Res se mi zdi ogromno naročil, če so že prvi dan ponoči in zjutraj vse razprodali. Neki fotri se ziher niso spomnili mulčkom to naročat za Božič tako zgodaj. Pa tu na forumu vidim, da očitno le ni tako mala zaloga v Sloveniji, če je Igabiba zadovoljila kup mnenjalničarjev.

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 7 minutami:

nazadnje mi je rekla da jih dobijo 13.11. aka danes in bodo takrat lahko natančneje povedali, kdo dobi in kdo ne

Ok, to me zdej malo skrbi, ker po moji logiki ne bi smeli imet tega problema, saj so imeli counter za preorderje. Razen, če jim niso dostavili obljubljenih količin.

 

Že vidim, da bom izvisel lol. XD

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 minuto:

Ok, to me zdej malo skrbi, ker po moji logiki ne bi smeli imet tega problema, saj so imeli counter za preorderje.

 

Že vidim, da bom izvisel lol. XD

 

saj ni bilo točno tako, je pa bilo približno tako

 

pač teta je povedla da dokler jih nimajo fizično ne morjo confirm nor deny

 

v osnovi so jih prodali kolikor so jih imeli potrjenih, samo noben ne more garantirat, da so jih toliko tudi dobili

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 39 minutami:

Ok, to me zdej malo skrbi, ker po moji logiki ne bi smeli imet tega problema, saj so imeli counter za preorderje. Razen, če jim niso dostavili obljubljenih količin.

 

Že vidim, da bom izvisel lol. XD

Ti si nek optimist.. ma ne bos. Edino se da ne zajebejo kaj z dostavo prevzem v trgovini haha

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

Še ena primerjava velikosti

image0.jpg?width=1621&height=1215

 

A smo mi ljudje rez cepljeni na to, da zmeraj hrepenimo po tistem, kar nam je nedosegljivo al kaj?

 

Men je bil zaradi velikosti in oblike kr neki ta PS5.

 

 

 

Zdej mi je pa tako leeeeep, to fragile glossy piano black jedro v varnem objemu angelskih kril :wub:

 

 

Povezava do prispevka

Jaz še nisem spremenil mnenja. Sej sama po sebi mi oblika ni grda, sam se enostavno tepe z mojo vizijo bele tehnike in hi-fi. Enostavno preveč tolče ven. Preveč me spominja na umetniško instalacijo. Take fore se lahko greš, če imaš res veliko stanovanje imo. Če bi imel možnost nek kotiček posvetiti samo konzoli, pol bi verjetno bila druga zgodba.

Isti problem imam z arcade mašino.

 

tl;dr, moram se preselit, tko kot pravi tomazek lol.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...