Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 1 uro:

Če dobim un amazon PS5 viška, bom za odkup naprave verjetno kar organiziral battle royale srečanje na Ljubljanskem barju.

Disciplina: Turška rokoborba s sanitarnimi maskicami (predpogoj je uspešen vstop v Lj občino)

 

Vsak udeleženec naj prinese 500EUR in olivno olje.

tenor.gif

Povezava do prispevka

Ajde da vidimo koliko ste jaki.. kdo ima zdej vec kot en kos naj dvigne roko, da vidimo malo kolko smo solidarni med soborci.. al bo prevladal profit? =)))))) sam pol ne se pizdit na zaloznike da nam vsako leto prodajajo isto sranje zaradi profita =)))

 

Jaz na sreco imam samo en kos tako, da ne morwm padet v skusnjavo.. sam pizda po situaciji pomoje lagano das za 1000 al celo 1500 ce tipi dajejo po 100 eur strimerjem da pojejo limono pizda zihee se bo nasu folk ki bo kupil

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Meni je ravnokar amazon.it javil, da je vse po planu in naj bi dobil 27.

Zdej malo berem te ukrepe in ne vem ali mi bo uspelo prevzet al ne.

 

BigBang pa pravi, da bodo folku, ki so naročili dostavo na dom ali prevzem v poslovalnicah, ki niso zaprte, poslali po pošti 18.

Če imaš prevzem v poslovalnicah, ki so zaprte, pa bodo poslali ali 18. ali dan kasneje.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 5 minutami:

Ajde da vidimo koliko ste jaki.. kdo ima zdej vec kot en kos naj dvigne roko, da vidimo malo kolko smo solidarni med soborci.. al bo prevladal profit? =)))))) sam pol ne se pizdit na zaloznike da nam vsako leto prodajajo isto sranje zaradi profita =)))

 

Jaz na sreco imam samo en kos tako, da ne morwm padet v skusnjavo.. sam pizda po situaciji pomoje lagano das za 1000 al celo 1500 ce tipi dajejo po 100 eur strimerjem da pojejo limono pizda zihee se bo nasu folk ki bo kupil

 

Jaz sem imel orderje:

 

Igabiba - baje dobim

Big bang - so mi skenslali, ker nisem v celoti plačal

Mimovrste - so javili da ne dobijo

ACS - Ta je že kmalu po naročilu javil, da nimam šans, tako da sem skenslal

Amazon.it - nimam kako it prevzet, ker je dostava samo po IT

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 8 minutami:

Ajde da vidimo koliko ste jaki.. kdo ima zdej vec kot en kos naj dvigne roko, da vidimo malo kolko smo solidarni med soborci.. al bo prevladal profit? =)))))) sam pol ne se pizdit na zaloznike da nam vsako leto prodajajo isto sranje zaradi profita =)))

 

Jaz na sreco imam samo en kos tako, da ne morwm padet v skusnjavo.. sam pizda po situaciji pomoje lagano das za 1000 al celo 1500 ce tipi dajejo po 100 eur strimerjem da pojejo limono pizda zihee se bo nasu folk ki bo kupil


Igabiba - upam da res dobim, ker so mi potrdili

mimovrste - skenslali

konozlko - ne bo dobil

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 2 minutama:

 

Jaz sem imel orderje:

 

Igabiba - baje dobim

Big bang - so mi skenslali, ker nisem v celoti plačal

Mimovrste - so javili da ne dobijo

ACS - Ta je že kmalu po naročilu javil, da nimam šans, tako da sem skenslal

Amazon.it - nimam kako it prevzet, ker je dostava samo po IT

Za it lahko das prevzemno mesto v Montedoro Muggia zadnjic je @bitsurugi razlagal in pol gres v izi iskat tam mimo Ospa prides direkt v Montedeoro.. probaj spremenit, cene ti grem jaz iskat

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 11 minutami:

Meni je ravnokar amazon.it javil, da je vse po planu in naj bi dobil 27.

Zdej malo berem te ukrepe in ne vem ali mi bo uspelo prevzet al ne.

 

BigBang pa pravi, da bodo folku, ki so naročili dostavo na dom ali prevzem v poslovalnicah, ki niso zaprte, poslali po pošti 18.

Če imaš prevzem v poslovalnicah, ki so zaprte, pa bodo poslali ali 18. ali dan kasneje.

Js sem narocil preko BB in placal pa nisem dobil se nobenega obvestila o dostavi. 

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 18 minutami:

Za it lahko das prevzemno mesto v Montedoro Muggia zadnjic je @bitsurugi razlagal in pol gres v izi iskat tam mimo Ospa prides direkt v Montedeoro.. probaj spremenit, cene ti grem jaz iskat

Čaki malo, a pol se da it čez mejo kar tako, al rabiš potrdilo? Kot sem razumel naj bi bili poostreni ukrepi od 4.11 do 3.12.

Povezava do prispevka

 

KE RIT reče pred 6 minutami:

Čaki malo, a pol se da it čez mejo kar tako, al rabiš potrdilo? Kot sem razumel naj bi bili poostreni ukrepi od 4.11 do 3.12.

 Jaz sem sow 10.11. cez Plavje lagano v Montedoro in Torri d Europa.. je pa res da Marca nisi mogu it cez Plavje

 

Zdaj ne vem kako je.. ma pomoje se da.. ne morejo dat pandure na vsako stransko cesto ki gre cez mejo..

 

 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 51 minutami:

Igabiba - baje dobim

Harvey Norman - baje dobim

Mimovrste - mi ni nič skenslal danes

Electronic4you - sem dobil mail naj plačam ampak z Avstrijo se pa res ne bom zajebaval razen če zajebeta Igabiba in HN.

Uspel v lajfu. Ti samo naprej za par jurjev na ebay.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...