Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ronin.si reče pred 13 minutami:

HN dostava pa še ni nič infota :( Sempa bolj miren, ker je kolega ki je naročil za mano dobil klica da lahka pride jutri iskat :D

Zgleda da so najprej na vrsti tisti ki imajo osebni prevzem, potem pa mi preko dostave, mi je žal k nisem izbral osebni prevzem.,upam da jih ne zmanka k drgač nevem bom šel pred BB in use nekam poslal... 

uredilo bitje Body
Povezava do prispevka

Tudi moj prvi day 1 (no jinx intended).

 

Drugač pa tako, zdaj so v espremnici pripravili podatke pošiljk, ko pošta to pobere in pakete sprejme, bo vidno tudi na sledenju. V večernih urah gre roba na pot do večjih lokalnih logističnih centrov, v zgodnjih jutranjih urah iz teh do lokalnih pošt, potem pa prevoznik pripelje kot ima standardno furo. Upam, da sem s tem komu prihranil kak siv las. Lp

Povezava do prispevka
Body reče pred 24 minutami:

Zgleda da so najprej na vrsti tisti ki imajo osebni prevzem, potem pa mi preko dostave, mi je žal k nisem izbral osebni prevzem.,upam da jih ne zmanka k drgač nevem bom šel pred BB in use nekam poslal... 

 

Ronin.si reče pred 29 minutami:

HN dostava pa še ni nič infota :( Sempa bolj miren, ker je kolega ki je naročil za mano dobil klica da lahka pride jutri iskat :D

Mene so klicali in rekli da kar je dostave pošiljajo danes tko da bom jutri dobil.

Povezava do prispevka

Amazon.de ravnokar:

 

We know how much you look forward to receiving your item "Sony PlayStation 5. Your shipment is either already on its way or will be shipped very soon. However, we would like to inform you that due to operational challenges, you may receive an estimated delivery date up to three business days later than the release day. Despite this, rest assured that we are doing our best to deliver your item in time for the release date on November 19, 2020.

 

You can check the current expected delivery date for your order at any time under "Your Orders" or the package tracking option included in your shipping confirmation.

Please accept our apologies for any inconvenience caused. We appreciate your understanding.

 

 

 

Lol, nikor niso posiljal takih emailov, zgleda je folk cist panicen. Pr prvih besedah emaila sm tud jest naredu mini paniko.

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 1 uro:

Ma vzami bos dal Tomazku, drugace nam bo utrujal tle se 2 mesca.. mormo bit solidarni.. 

Velika akcija! Celo letna naročnina Netflix premium brezplačno ob PS5 :D

 

Sicer pa ne vem kaj se tako veselite tega bugfesta. Jutri ali v petek se preselim v temo o bugih na PS5.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...