Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Hah kiri plebejci. Sem ze veteran v nabiranju day 1 konzol. Jaz se komolckal v Avstriji za PSP (celo mel prvo prednarocilo v Toys'r'us RIP) in PSPgo. PS3 fat sem lagano kupil v lokalnem Big Bangu. Za Wii z zeldo sem pa kampiral bred BB BTC in enega od 24 komadov nesel domov. Za WiiU/ZombieU pack pa se tudi rahlo zapodil, ko videl koliko folka seta proti konzolnemu oddelku Media Markta Seirsberg. Vito sem dobil pred uradnim izidom, s PS4 pa slo vse v kurac. :( Sem ga dobil 5 dni po datumu! Tak da, I am back!

Povezava do prispevka
shure reče pred 24 minutami:

Très bien! 

 

Odposlano, še vedno pa dostava 26-28.11. Bom preživel :D

 

fak nocem ubit excitementa tko k sem ga seb, sam poglej DHL tracking code pa expandi detaile. 

 

Zadeva ni poslana, DHL se ni prevzel, paket caka da se sprocesira. :( jaz sem sicer optimist da ne bo prslo do zamud pa da se bojo drzal datumov

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 8 minutami:

 

fak nocem ubit excitementa tko k sem ga seb, sam poglej DHL tracking code pa expandi detaile. 

 

Zadeva ni poslana, DHL se ni prevzel, paket caka da se sprocesira. :( jaz sem sicer optimist da ne bo prslo do zamud pa da se bojo drzal datumov

Pri meni piše UPS, kar me ne navdaja z optimizmom. Nimam dobrih izkušenj z njimi.

Povezava do prispevka
Niblonian reče pred 10 minutami:

 

fak nocem ubit excitementa tko k sem ga seb, sam poglej DHL tracking code pa expandi detaile. 

 

Zadeva ni poslana, DHL se ni prevzel, paket caka da se sprocesira. :( jaz sem sicer optimist da ne bo prslo do zamud pa da se bojo drzal datumov

 

men je UPS prevzel paket šele pozno zvečer v NL in je bila zadeva naslednji dan ob 11h pri men. dost fancy. 

Povezava do prispevka

Bo kdo delil PSN ? (mislim friend thing) Nevem kako je z Slovensko sceno, ene par Slovencev sicer imam... Jaz imam osebno Ameriški account že iz PS3ke (ker so špili ceneje in razprodaje so praktično skoz) Verjetno PS5 ne bom dobil day 1 ampak takoj ko je mogoče,..

 

Tko da add me PSN : Puamdefoke

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...