Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Koliko so nabijal z Tflopsi mesece na MSotovi strani,.. Bi ti dalo mislit da je stvar 5 krat močnejša od PS5ke,.. Očitno je bolj učinkovito GPU furat v višji ferkvenci (kako zavraga je Sony to dal v SOC,.. ne morem verjet še zmeraj,..kako da stvar ne eksplodira v čumaro), kot naresti velik čip,.. Mislim da bo PS5 prekleto neverjetna konzola,.. Blagor vsem tistim ki to pošast dobite jutri.

 

Povezava do prispevka

Iglice?  boš lahko upolabljal,.. pomoje isto kot

ps4,.. mislim ne pozabit accountov,.. (pomoje se da prenest  accounte preko kabla,.. če si pozabil vse druge  (japonske itd) accounte) Jaz imam accounte od povsod,.. moj glavni in  PS+ je Ameriški.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 urama:

A se steje za day 1, ce dobis 20. Kljub prednarocilu?

 

Ćamir (izbrisani) reče pred 2 urama:

NE

Faking vegani! XD

 

bigboss82 reče pred 1 uro:

je dobil kdo od BigBanga SMS email karkoli, da je bilo

poslano

Ništa. The suffering is real. :D

A nisi reku, da si klical danes. Kaj so ti pa rekli?

Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 11 minutami:

 

Faking vegani! XD

 

Ništa. The suffering is real. :D

A nisi reku, da si klical danes. Kaj so ti pa rekli?

V ponedeljek sem klical.

Rekli so mi, da bodo poslali koma v cetrtek, ker takrat lahko izdajo racun. Pol sem dobil email, uno samozavestno, dobite na dom 19.11. =))

Zdaj nimam pojma kaj si mislit. Racunam na Kemikovo izjavo, da bo BB oz. Pošta poslala SMS, da so prevzeli posiljko komaj zvecer, kar se mi je zgodilo ze veckrat in je cist mozno. Al pa sploh ne posljejo nic in pol kar dobis postarja na vrata.

Mah

 

Sicer pa mi ni neke ful panike, samo bi ga rad imel doma na varnem. ITak imam za grindat Destiny še in još, pa za weekent je ravno Raid ipd

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 6 minutami:

 

 

 

Ništa. The suffering is real. :D

A nisi reku, da si klical danes. Kaj so ti pa rekli?

Jst sem jim pisal, da bi se pa lahko mogoče jaz peljal s poršejem seveda za free playstation 5 pa so mi odgovorili, da so se odločili za nekoga drugega, ki jim je dal bolj točne podatke.

Toj to, če koga slučajno zanima zakaj je bil danes opoldne na prešercu šlepar

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 11 minutami:

V ponedeljek sem klical.

Rekli so mi, da bodo poslali koma v cetrtek, ker takrat lahko izdajo racun. Pol sem dobil email, uno samozavestno, do bite 19.11.

Zdaj nimam pojma kaj si mislit. Racunam na Kemikovo izjavo, da bo BB posiljal SMS komaj zvecer, kar se mi je zgodilo ze veckrat in je cist mozno. Al pa sploh ne posljejo nic in pol kar dobis postarja na vrata.

Mah

Zdej sem ravnokar pogledal status naročila na BB strani in se je spremenilo iz v procesiranju na zaključeno. Kot praviš ti, očitno je bilo poslano danes brez opozorila al pa bodo poslali jutri in bi morali dobiti v petek (kao).

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...