Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Vodokotlič reče pred 2 minutama:

Ej dajte mi neka jpovedat. Zdaj o PS5 razmišljam samo kot nadgarnjo in bi igral še vedno stare igre. Bi dobil več fpsjev? Kako to zgleda na 4K tvju če ga kupim? Ne prebavljam padec fpsjev. 

 

Večinoma delajo bolje, tudi jaz bom pretežno popravljal stare grehe. Kar nekaj špilov sem zdaj namerno pustil pri miru, ker bo boljši experience na ps5

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Vodokotlič reče pred 2 minutama:

Ej dajte mi neka jpovedat. Zdaj o PS5 razmišljam samo kot nadgarnjo in bi igral še vedno stare igre. Bi dobil več fpsjev? Kako to zgleda na 4K tvju če ga kupim? Ne prebavljam padec fpsjev. 

 

odvisno od špila, če ma unlocked fps pol ja, al pa če so ga spatchal. Drugač pa sam pač stabilen framerate.

Povezava do prispevka
kemik reče pred 1 minuto:

Lahko tut pihaš not, tako da če se gamedevi odločjo pri Bloodborne 2 da boš mogu z močnim pihom nekoga pokončat morda kdo sploh nebo zmožen zarad premale pljučne kapacitete, tako da če mate frende plavalce ohranite dobre stike da pridejo pomagat

Baje bojo nekatere igre onemogočene za igranje, če boš pijan (predvsem simulacije dirkanja). Kasneje pride patch, ki bo deloval kot alkotester.

Povezava do prispevka

Ma tbh je to s pihanjem men krneki, mi je vseeno če noben tega ne pokoristi, im too old :D

Ampak pri vibri v kontrolerju je pa kar premik naprej.Tut sam kontroler je bolj konkreten za prijet, ima pa same same but different občutek, tako da jim je dobro ratalo da so ohranili kar ni broken, ampak vseeno spremenili zadevo 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
fric reče pred 2 minutama:

Se pozna, da je mn3 članstvo staro. Fantje že po par ur doma konzolo pa še nobenga YT unboxing videa. :D

To bi bilo malce lame,.. Se pa čudim da noben ne streama Demon's Soulsa še,.. bi blo fajn malce zajebavat folk.--

 

@Vodokotlič ; načeloma ja ,.. Vse deluje bolje,.. Jaz se najbolj veselim Days Gona @ 60 FPS 4K in Ghost Of tshushima 4K 60 ,.. upam pa da še kdo popatcha kak PS4 špil,.. zlasto Bloodborne bi moral biti 4K 60,. na PS5,.. Samo bi moral fromsoft dejansko malce popatchat stvar, ker je fizika vezana na 30HZ,..)

 

 

Povezava do prispevka
kemik reče pred 20 minutami:

. Lahko tut pihaš not, tako da če se gamedevi odločjo pri Bloodborne 2 da boš mogu z močnim pihom nekoga pokončat morda kdo sploh nebo zmožen zarad premale pljučne kapacitete, tako da če mate frende plavalce ohranite dobre stike da pridejo pomagat

Lp kitajski klon kemika čez pet let

Povezava do prispevka
Navedek

 

Spoštovani,

 

S tem sporočilom Vam sporočamo, da danes za Vas konzole Playstation 5 oz. dodatne opreme za Playstation 5 nismo odposlali, saj je število, katerega smo prejeli bilo limitirano na smešno malo količino. Na žalost Playstation za Slovenijo nikakor ni mogel dobaviti večjih količin, katere bi potrebovali, kljub močnim željam in več pozivam.

 

V imenu GAME CENTER trgovine in imenu SONY Playstation se vam iskreno opravičujemo in vam sporočamo, da takoj ob naslednjih dobavah začnemo ponovno kontaktirati nove imetnike konzole.

 

Vaše naročilo hranimo in vas ob drugem valu dobave lahko ponovno kontaktiramo. V kolikor želite obdržati naročilo za naslednji val dobave ( čeprav še ne vemo, kdaj to bo natančno), nam prosim samo odgovorite na to sporočilo, da naročilo obdržite. Prav tako lahko kadarkoli naročilo prekličete.

V kolikor bi naročilo želeli preklicati takoj, nam prav tako sporočite in s tem odstopite priložnost drugemu kupcu.

 

Hvala za razumevanje!

 

S spoštovanjem,

Game Center Ekipa

 

 

 

Kar opravičujejo se v imenu Sonyja :D, čeprav so oni pobirali prednaročila DO FČERAJ. 

Povezava do prispevka

Zakaj noben ne odpre svoje trgovine in ufura ekstremno fer in poštene prakse, ter vzpostavi pristno, kulturno komunikacijo s strankami. Glede na to, da so očitno vsi trgovci zanič in se jih kritizira, bi mu bil uspeh garantiran. Tako easy bi blo, pa noben ne naredi naslednjega koraka. Ni mogoče, da ne bi uspel, če bi delal tako, da bi vse stranke vedno zadovoljil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...