Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Punisher reče Pravkar:

A lahk kdo pove kje bi ga dobil najhitreje ce se odda narocilo danes? Acs, bb al hn?

Tega ti noben ne zna povedat. Je res da bo big bang sigurno dobil novo zalogo ampak najbrž imajo tudi največ prednaročil že od prej. Težko tudi predvidevat koliko konzol bo sony poslal

Povezava do prispevka

Ma BB nima prednarocil od prej ker je imel cunter in ko je slo na 0 nisi moral vec prednarocit.. tako da ko bo mozno samo prednaroci v BB

 

Za HN ne vem, so pa zanesljivi ocitno

 

Pa Igabiba tudi, ko bo mozno, ce ti ne vspe pri BB naroci asap

 

To so tej 3 ki imajo veze

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Decembrske količine ne bodo pokrile niti vseh prednaročil slovenskih trgovcev iz prvega vala, kaj šele da bi kakšen kaj "na novo" dobil.

Morda bo kje na voljo kakšen kos, dva to je pa to za letos.

Potem pa prvi kvartal 2021(ne januar ampak prvi kvartal 2021) - nove pošiljke, tudi močno okleščene, točne količine niso znane. 

Povezava do prispevka
Punisher reče pred 2 minutama:

Ne vem 🙈🙈🙈 zato pa sprasujem 😂😂😂 po neki kmecki logiki bi naj bili v vrhu... glede nato da “naj” bi bili specializirani za sony

Ja, jst sm se isto pustil nategnit po kmečki logiki :D

 

Ćamir (izbrisani) reče Pravkar:

ACS so kr eni, zelo nezadovoljen 

 

Me3do držta se :D

 

Bo že, za naju me niti ne skrbi toliko, bolj so starši od žene problem

Zaenkrat kaže da bo vse ok, upejmo da tku tudi ostane

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 29 minutami:

Sam ta @gojc tip se je jokal da ne bo dobil nobenega in zdaj ze prodaja enega na bolhi.. sicer sumim al njega al @[]D [] []V[] []D da so kapitalisti 🤣🤣

Mene lahko kar crtas, jaz sem svojega po nabavni ceni prodal svojemu najboljsemu kolegu, ki je izvisel pri prednarocilih. Glihkar ga je prevzel. Ce bi mel pa se kaksnega viska bi ga pa tu ponudil, tudi brezobrestno.

Povezava do prispevka
[]D [] []V[] []D reče pred 2 minutama:

Mene lahko kar crtas, jaz sem svojega po nabavni ceni prodal svojemu najboljsemu kolegu, ki je izvisel pri prednarocilih. Glihkar ga je prevzel. Ce bi mel pa se kaksnega viska bi ga pa tu ponudil, tudi brezobrestno.

Bravo.. nic pol je ziher Gojc.. sej on mi deluje rako malo voluhar hehe

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka
Punisher reče pred 4 minutami:

Aja pa na njihovem fb-ju je na sliki 6 komadov 😂😂😂 a mamo kak okviren podatek kolk jih je pa bb mel 🤷‍♂️

Ce ti vspe prednarocit pri BigBangu naslesnjic ko bo mozno, bos ziher dobu. Pa tut vec kosov imajo. 

 

Pizda zdej razmisljam, da bi kupil sw enga, ce bo res s5 pomanjkanje

Povezava do prispevka

Meni je ratalo v temu flurryju naredit narocilo da je slo skozi, vmes pa pozabil da sem debetno spraznil dva tedna nazaj. Potem sem dal drugo kreditno ampak nekaj ni bilo verificirano, vmes se mi je pa narocilo spremenilo z delivery 27ga na "we'll let you know when we ship it" tako da izgleda da sem si zarinil svoj penis v rit. :lol:

Dobro da je majhen.

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 12 minutami:

@Punisher Govorim za BB: zalog ni. Nova dobava predvidena šele v decembru (ni še 100%, da bo + če bo, bo količinsko zelo omejena) oz. po novem letu. Imamo pa direktno dobavo tako, da dvomim, da bo pri drugih ponudnikih kaj drugače. Takšna je žal realnost. 

Hvala za odgovor... kolicine so verjetno vseeno malenkost vecje kot npr. pri acsu ampak verjetno tudi vecje stevilo narocil... oddal narocilo pri acs-u... me je klical prodajalec nazaj in povedal da sele nekje maja 2021 🙈🙈🙈 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...