Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 2 urama:

Sam ta @gojc tip se je jokal da ne bo dobil nobenega in zdaj ze prodaja enega na bolhi.. sicer sumim al njega al @[]D [] []V[] []D da so kapitalisti 🤣🤣

 

Tadruzga je brat vzel :)

 

Čeprav jaz mam to drugo konzolo v mislih bolj kot rezervo sam da on tega še ne ve :rofl:

 

Galko reče pred 1 uro:

 

No ja, ti kar misli, jaz se pa zelo živo spomnim, kako kvalitetno ga je uporabnik Gojc tukajle fejkal, da ga PS4 Pro ne zanima in da je brez veze nakup... nato pa je na dan izida nabil fotko ps4 pro konzole in comment, da je pač lagal, da bi ostale odvrnil od nakupa in da bo ziher dobil svojega :D:D :D 

 

 

 

Psihološko bojevanje 101

 

Keeping up with Xamarin

Povezava do prispevka
fotr42 reče pred 2 urama:

Tisti,ki pravi,da je danes naročil PS5 preko amazona svaka čast meni ni uspelo!

Bi pa rad videl fotko da je res naročil:avadodo:

 

bla je fotka gor, samo sem zbrisal..

 

sej sm se zavedal da objavljam screenshot z imenom priimkom in naslovom, reku sm yolo, mogu sm se takoj pohvalit da mi je ratalo :lol:

 

naslov je pa naslov TPC Metlika, tam kjer poslovalnico telemach metlika. komot me lahko obiščete vsi razen če je kak psiho tu gor raje ne :w00t: 

 

kaj pomeni to da še nimam delivery date? a je to kak nateg da bom moral čakat še kak mesec? :no:

 

Order received

We will email you when we have an estimated delivery date.

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 40 minutami:

 

bla je fotka gor, samo sem zbrisal..

 

sej sm se zavedal da objavljam screenshot z imenom priimkom in naslovom, reku sm yolo, mogu sm se takoj pohvalit da mi je ratalo :lol:

 

naslov je pa naslov TPC Metlika, tam kjer poslovalnico telemach metlika. komot me lahko obiščete vsi razen če je kak psiho tu gor raje ne :w00t: 

 

kaj pomeni to da še nimam delivery date? a je to kak nateg da bom moral čakat še kak mesec? :no:

 

Order received

We will email you when we have an estimated delivery date.

 

To pomen da nimajo pojma kdaj dobijo da bi ti lahko dal točen ali vsaj okviren datum.

Povezava do prispevka
MIHA_IS_GOD reče pred 7 minutami:

Moja konzola je sla vceraj iz nemcije v francijo, danes pa iz francije na nizozemsko h koncnemu dostavljalcu. Upam da dobim jutr al pa v soboto. Demons souls igracka pa caka.

 

Amazon najvecji luzer dneva, Vzamem nazaj kar sm reku cez slovenske trgovce. :)


mislim da so Igabiba zmagali glede luzerja dneva :) 

Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 1 uro:

 

bla je fotka gor, samo sem zbrisal..

 

sej sm se zavedal da objavljam screenshot z imenom priimkom in naslovom, reku sm yolo, mogu sm se takoj pohvalit da mi je ratalo :lol:

 

naslov je pa naslov TPC Metlika, tam kjer poslovalnico telemach metlika. komot me lahko obiščete vsi razen če je kak psiho tu gor raje ne :w00t: 

 

kaj pomeni to da še nimam delivery date? a je to kak nateg da bom moral čakat še kak mesec? :no:

 

Order received

We will email you when we have an estimated delivery date.

Želim ti prijetno igranje v maju 2021:D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...