Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 11 urami:

Uf jaz sem probal par stvari.. na hitro.. uni cabel not sem sekar preprican da ni hdmi 2.1.. zadnjic sem gledal nek video in je tip reku da ni.. pomoje ni, Sony zaglumu.. ker ko dam CoD 120hz output, mi izklopi HDR.. tako da jutri nabavom upajmo proper kabel in da vidimo to.

 

Pol.. Ko sem po CoD dal s5 not CD od Demon Souls mi je zacelo s5 kopirat na novo igro wtf..

 

V glavnem ja.. par stvari je se za videt, mislim par se dosti.. 

 

Pa tam v settings.. storage app setting al neki takega imaste profil presete, si lahko nastimas defoult al performance.. npr.. za CoD mores tam nastimat performance, da ti outputa 120hz.. 

 

Je pa igrat CoD na 120hz oz fpsjev vsekakor zelo ql.. ko das nazaj 60 se kar opazi ma se hitro navadis

 

Zdaj me zankma ta kabel, ce bo pol delal HDR na 120hz al wtf.. pa da mi mora se enkrat kopirat DeS je tudi krneki, upam, da se ne bo ponavljalo al da kaj ne brikne lol

 

 

Imaš PS5 povezan preko ojačevalca?

 

Če ja,  je problem v tej povezavi; pri meni tudi ni šlo skozi- čeprav obe napravi podpirata (tako ojačevalec onkyo 696 in tv sony 85XG8596); zato daj povezavo direkt na tv na drug jdmi in nato preko eARC do ojačevalca pa bo šlo, 2160 in HDR 

 

Znan bug ojačevalcev (denon, yamaha, onkyo,... procesorja, ki skrbi za HDMI) , bo potrebno update s strani prozvajalcev ojačevalcev...

uredilo bitje krnekaj
Povezava do prispevka
Ariuss reče pred 11 minutami:

Hey all:) Mene samo zanima, če ste vsi, ki ste naročili preko igabiba dobili konzole? Jaz sem dobil samo Maneater.. konzole še ne od igabiba.. hvala vnaprej za odgovor:)

 

Ko tracking kaže, da je PS5 pošiljka obstala v Ljubljani in je petek ... FML.

Kaj to mutijo na pošti, mi ni jasno, ker danes dobim en drug paket, ki je brez razloga stal na pošti dva dni.

Maneater je šel šele danes ven od igabibe.

 

PS5 dostava zna posekat neslaven rekord WoW: Warlords CE, ki je iz MB v LJ potoval teden dni.

uredilo bitje Spiralmind
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...