Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče Pravkar:

Ma to so buče... ziher sploh ni blo na voljo, ker sem ziher, da ni cel kup folka klikal refresh na nekem A1... Dobili so par komadov, ki so si jih zaposleni takoj pograbili.

Sj to kdaj nazadnje ti je kolega reku fak komi cakam da grem na a1 po plejca pa po komp 😂

Povezava do prispevka

  

1min3 reče Pravkar:

Meni je uspelo vržt v košarico. Potem se je pa zaciklal (neodziven page) v naslednjih korakih. Po cca. 20 minutah divjega klikanja mi je uspelo skončati nakup... prav veliko upanja sicer nimam.

 

 

Na A1? Lahko mi javiš telefonsko v ZS, preverim, kaj se dogaja

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka

Zadnja dva dni. V Sloveniji prepoved druženja, odprte samo živilske trgovine oziroma nasploh prodaja samo živil, policijska ura 21-6, omejitev na občine,.. Nekateri trdijo, da smo v času diktature.

Pa kljub vsemu vedno k sem vkorakal v temo Playstation na Mn3. Sem dobil tak občutek.

Sam za razliko nismo v nobene trenutku bli ziher, a bodo izbranci dobil in kdo bo srečneš kdo bo osmoljenec. Kmalu smo dobili prve slike muc in seveda sony grala. Sledila je fotografija enoročnega držanja playstationa. Pa kmalu so sledile lastnikov s po dvema konzolama.

Pisale so se nore zgodbe. Hvala vsem res nora dva dneva.

 

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka
Ariuss reče pred 20 minutami:

Meni kdaj večje pakete posebej pripeljejo, a igrico ti je z mopedom/peš?

 

Ja..Že ob pol devetih mi je prinesel  z mopedom...Še zbudil me je hehe  PS5 pa še ne:( Pa kmalu moram v službo..

Če češ koga quotat, maš pod postom Navedek, da pol lažje sledimo debati, kot pa če sam kopiraš vprašanje :)

Povezava do prispevka
nimr0d reče pred 21 minutami:

klical na pošto, paket je še vedno v LJ skladišču in ne bo šel danes naprej :lol: 

 

Pošta Slovenije :wub:

 

Kdaj so ga sprejeli v obdelavo? 

 

Jaz bi popozdu in zatežil da ga pridem nekam osebno prevzet

 

Drugače se mi zdi da se na Pošti prav trudijo biti vedno slabši.. 

Povezava do prispevka
total reče pred 2 minutama:

Ni se dalo nič vnaprej rezervirati.

 

Kolko je blo konzol, kakih 10?

 

Brezveze sem svaku razlagal na dolgo in široko da naj nabavi. Je registriran na Moj A1 in ma že dolgo vse pri njih. Tako da bi lahko kupil. Ampak ni blo ne. :)

 

Na strani je bilo možno vpisati mail kjer naj ni dobil obvestilo ko bo zadeva na zalogi. Zgleda da je potem bla nekaj min a jaz nisem dobil nobenega maila. Shady vse skupaj. 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...