Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bigboss82 reče pred 15 minutami:

Ves kaj mi je smeh pri PG, ki tipu mu tezijo za preorderje kje je moj PS5 in tip veselo objavlja fotke in storyje, kako naziga PS5 in ima zaprto trgovino hahaha legenda res

 

Samo se se manjka, da se spomne in jim napise genericni auto response mail, ma boljse, da gs nimate ker je prevec zbugan, kaj bote beta testerji. Vam posljem ko zrihtajo 🤣🤣🤣

Legenda... Gledam če je bf hl, kej leps k prej.. Pa ni glih vidt. 

Povezava do prispevka
Boba-Fett reče pred 13 minutami:

 

to resno?? čeprav je enega dobil, ga ni dal prvemu kupcu, ampak ga vzel zase??? o bog. 

Prou zase ja... Priznam. Kupljen name, ne na firmo 😁Pač je težava u laifu da mors igrat vsaj 1h plus na dan... Meni je žal... ✌️

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 22 minutami:

Ves kaj mi je smeh pri PG, ki tipu mu tezijo za preorderje kje je moj PS5 in tip veselo objavlja fotke in storyje, kako naziga PS5 in ima zaprto trgovino hahaha legenda res

 

Samo se se manjka, da se spomne in jim napise genericni auto response mail, ma boljse, da gs nimate ker je prevec zbugan, kaj bote beta testerji. Vam posljem ko zrihtajo 🤣🤣🤣

:avadodo: 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 1 minuto:

Kako pa je potem zdaj s tem, da je Sony rekel naj se konzole ne prodajajo fizično po trgovinah in s tem ljudje tvegajo okužbe? Jaz vseeno bolj mislim, da bo online.

Jebe se soniju,.. še bolj se jebe našim,.. V BB ob 6thih zjutraj 5.12 se vidmo,..

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče pred 2 minutama:

@tomazekPreberi si moj post zgoraj. Online prodaja v BB bo samo, če bodo trgovine še vedno zaprte. Notranje informacije pa to! 

Ok, tnx... Bom probal poklicat 4.12. in vprašat, če sploh bo kak kos v meni najbližjem BB, ker moram čez druge občine ipd...pa, da ne riskiram brez veze, ker je to ena manjših trgovin in mogoče sploh nič ne dobijo.

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 2 minutama:

 

Pa to bojo na voljo v vseh BB poslovalnicah al samo v določenih npr. v Ljubljani?

Tega žal ne vem, ker še nimam podatka o predvideni količini. Bi pa rekel, da bo najverjetneje zaloga v BTC, MB Europark in še nekaj kosov v ostalih večjih poslovalnicah (npr. CE, KP). Je pa to res le ugibanje zaenkrat. 

Povezava do prispevka
cherry_muffin reče Pravkar:

Tega žal ne vem, ker še nimam podatka o predvideni količini. Bi pa rekel, da bo najverjetneje zaloga v BTC, MB Europark in še nekaj kosov v ostalih večjih poslovalnicah (npr. CE, KP). Je pa to res le ugibanje zaenkrat. 

Kranj?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...