Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

bitsurugi reče pred 1 uro:

Jaz še kar nisem dobil paketa od Igabibe, pa tolko sem jih hvalil, ko so prvi dali ven maile, da si ''vzamemo v četrtek dopust'', tisto je bil res master jinx. Sicer je Maneter že prišel, ampak konzolo pa je Pošta očitno kar zasegla za vikend :D

 


jup. Jst sm poklical na pošto in šel iskat, ker sem videl da ne bo nič iz tega. Očitno sem imel prav. Pošta Slovenije sux

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 13 minutami:

 

Jaz sem danes še enkrat dobil odgovor od njih, da žal ne vejo nič več kot to, da bo pošiljka imela zamudo.

Hvala za info! Pri njih sem imela največ upanja, ampak očitno res niso več to kar so včasih bili. 

Ja nič... upam, da bo decembra res malo večja zaloga tudi v Sloveniji. Do takrat pa bomo igrali Valhallo na ps4 :panika:

Povezava do prispevka
Heyho reče Pravkar:

Hvala za info! Pri njih sem imela največ upanja, ampak očitno res niso več to kar so včasih bili.

 

Ja, jaz sem tudi polagal upanje v njih. In kanček upanja mi je vseeno ostal :D, da mogoče pa le dobijo neko vmesno pošiljko v začetku decembra. Tudi to sem vprašal, če je samo zamuda ali dejansko nimajo nič v prvem šusu in so rekli klasičen odgovor, da je prišlo do zamude... pa nič o tem al to pomeni 1 teden, 2 tedna ali da dobijo šele v 2021... Pustil bom odprto naročilo in gledal vmes, če bo kje drugje prej.

Povezava do prispevka
weby reče pred 1 uro:

Tracking številka od A1 je, zdej sam upam, da ne zaštrika Pošta kej kot pri Igabibi in pride že jutri poštar :D 

Kam pa so ti poslali tracking številko, so me poklicali in sem podpisal pogodbo tracking številke pa nisem dobil.

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 8 urami:

Kok ves, da je kabel 2.1 hdmi. A je razlika med onim od ps4pro al

 

PlayStation 4        (1.4b)

PlayStation 4 Pro (2.0a)

PlayStation 5        (2.1)

 

cherry_muffin reče pred 2 urama:

@totalNe vemo še. Če bodo trgovine odprte, potem se bodo konzole razdelile v večje poslovalnice (odvisno predvsem od količine). Če bodo zaprte pa, kot rečeno, samo online. 

 

Maš kaj info glede zaloge series x ?

Povezava do prispevka

Mene pa nekaj zanima glede teh iger, ki bojo dostopne vsem naročnikom PS+. A ni blo rečeno, da jih je treba claimat novembra preko konzole? Kaj pa tisti, ki konzole nismo dobili v tem roku? Jih lahko na kak drugačen način prevzamemo ali kaj je pač treba storiti al smo v pizdi?

 

Vodokotlič reče pred 1 minuto:

Hejteri bodo rekli da je fake. 

 

Itak! Haters gonna hate!

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
bitsurugi reče pred 1 uro:

 

Tistega, ki zanima glede sejvov AC Valhalla in Watchdogs Legion (velja za oboje enako) zadeva deluje tako:

 

1. najprej pazi ali si si dal client od PS5 ali od PS4 (BC) na PS5. Sejvi od Ps4 (mišljeni tisti, ki so na PSN cloudu), ki si jih daš dol NE DELAJO na PS5 klientu in obratno, ker je to za PSN drug klient (takisto imaš dve trophy liste - eno za ps4 klient, eno za ps5 klient). Vseeno daj si dol PS5 klient ker je seveda boljše

 

Čaki, trophyji, ki jih na PS4 dobim, se mi ne prenesejo na PS5 verzijo ampak moram še enkrat ponavljat stvari, da se mi odklenijo, čeprav se save game prenese na PS5 normalno? Hočem platino, sam ne vem, če sem pripravljen igrat čez začetek igre še enkrat, da odklenim že pridobljene trofeje :D

 

uredilo bitje weby
Povezava do prispevka
weby reče pred 3 minutami:

Čaki, trophyji, ki jih na PS4 dobim, se mi ne prenesejo na PS5 verzijo ampak moram še enkrat ponavljat stvari, da se mi odklenijo, čeprav se save game prenese na PS5 normalno? Hočem platino, sam ne vem, če sem pripravljen igrat čez začetek igre še enkrat, da odklenim že pridobljene trofeje :D

 

Vse informacije, ki so vezane na tvoj PSN account, se prenesejo skupaj z accountom. PSN Trofeje spadajo zraven.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
weby reče pred 2 minutama:

To mi je jasno, da se s PS računom vse informacije prenesejo, ker so itak vezane na račun. Ampak @bitsurugija sem zastopil, kot da PS4 verzija igre dobi svoj trophy list in PS5 verzija svojega, namesto, da bi imela oba špila združen seznam in bi pod isti špil metalo trofeje ne glede na to, a jo dobiš na PS4 ali 5.

 

Res je, liste so posebej, je pa tako da ti pri nekaterih spilih ala CoD trofiji autopopajo, pac te ka si ze odklenu. Pri nekaterih pa ne. :D

Povezava do prispevka

Kje so se zdaj izkazali za najbolj zanesljive? Imam namen narocit in seveda kar placat,  pa nisem cisto ziher kje.Da bi dobil dobil pac v naslednji rudni mogoce. Z sukalnikom za 500 itak. Big Bang, Igabiba, Harvey Norman?

uredilo bitje Tiber
Povezava do prispevka
weby reče pred 5 minutami:

To mi je jasno, da se s PS računom vse informacije prenesejo, ker so itak vezane na račun. Ampak @bitsurugija sem zastopil, kot da PS4 verzija igre dobi svoj trophy list in PS5 verzija svojega, namesto, da bi imela oba špila združen seznam in bi pod isti špil metalo trofeje ne glede na to, a jo dobiš na PS4 ali 5.

Možno, da je to vezano na kake ubisoft trofeje.

PSN trofeje bi morale avtomatsko biti updejtane. Vsaj po moji logiki no.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
weby reče pred 7 minutami:

Valhalla verjetno ni med temi špili, ane? (╯°□°)╯︵ ┻━┻

Valhalle seveda ni, kar je najvecji nesmisel glede na to obseznost igre.

 

Drugace pa big props to Gatsu za nesebicnost in neskalpersko obnasanje, po njegovi zaslugi sem na day 2 fully into next gen. :)

 

523B7FE9-FDC0-4600-99EC-297B0FD59016.jpeg

uredilo bitje Besko
Povezava do prispevka
tomazek reče pred 42 minutami:

Mene pa nekaj zanima glede teh iger, ki bojo dostopne vsem naročnikom PS+. A ni blo rečeno, da jih je treba claimat novembra preko konzole? Kaj pa tisti, ki konzole nismo dobili v tem roku? Jih lahko na kak drugačen način prevzamemo ali kaj je pač treba storiti al smo v pizdi?

No kaj res noben ne ve al je treba ta PS Collection games claimat al je avtomatično v PS5? Sedaj sem preko spleta našel ta Bugsnax in sem ga lahko dal v Library... Ne najdem pa nikjer kupa tistih iger, ki so jih obljubili...

Povezava do prispevka
kemik reče pred 2 urama:

 

 

Men še clo kaže trofeje od PS4 pa completion, samo sejva ne prepozna 


Meni je ratalo usposobit sejv od wd2, mogoce pa koristi se komu:

 

1. Izklopil sem uploadanje ps4 sejvov v cloud

2. Izbrisal save s ps in zastartal spil

3. downloadal save s clouda (potrdil, da zelim zamenjat lokalni save)

 

zdaj lahko nadaljujem kjer sem ostal

Povezava do prispevka
weby reče pred 27 minutami:

To mi je jasno, da se s PS računom vse informacije prenesejo, ker so itak vezane na račun. Ampak @bitsurugija sem zastopil, kot da PS4 verzija igre dobi svoj trophy list in PS5 verzija svojega, namesto, da bi imela oba špila združen seznam in bi pod isti špil metalo trofeje ne glede na to, a jo dobiš na PS4 ali 5.

 

Tako je. Jaz imam nekaj trofijev na PS4 verziji na Ps5 pa 0%. Sej lahko downloadaš ps4 BC client pa tam greš po platino. Lahko da bodo dodali kasneje, da se ti odklene za nazaj, ampak jaz ne bi na to računal. Sej podobno je blo za GTA V na ps3 in ps4 remaster. 

 

 

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 20 minutami:

No kaj res noben ne ve al je treba ta PS Collection games claimat al je avtomatično v PS5? Sedaj sem preko spleta našel ta Bugsnax in sem ga lahko dal v Library... Ne najdem pa nikjer kupa tistih iger, ki so jih obljubili...

Moraš jih claimat oziroma dodat v library. To pa lahko storiš samo na PS5 konzoli.

V glavnem meniju pojdi na PS+ ikono in klikni tam na PS+ Collection.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...