Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Scar reče pred 7 minutami:

@oca a si mel ti kaj zraven pri pejdzu slo-igre? Leta cirka 2005 sem kot srednjesolec napisal par rivjujev, pa se mi zdi da si bil ti tud mal udelezen :D

Sem bil tud malo ja. Mater mas kr dober spomin😀

Kekit: instsliram pes 2030 lite da vidim 😂👍

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 33 minutami:

Ne razumem zakaj bi pri igranju igric, ki jih igramo za sprostitev in zabavo kdorkoli moral it iz svojega comfort zonea. Igraš tisto kar ti ugaja, da uživaš in ne nekaj kar ti povzroča neprijetnost in nezadovoljstvo ter te dolgočasi.

Ker je lahko zadeva mojstrovina? From špili so meni izven confort zona, pa tudi Witcher 3, ker ne maram predolgih iger. Ampak sem šel čez in dobil nekaj najboljših izkušenj ever. Tudi eden najboljših indijev Stephens Sausage Roll mi je bil zaradi grafike izven confort zona. Na koncu sem ga 2x obrnil. Pač na polno lahko gainaš, če se potrudiš IMO

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 9 minutami:

Ker je lahko zadeva mojstrovina? From špili so meni izven confort zona, pa tudi Witcher 3, ker ne maram predolgih iger. Ampak sem šel čez in dobil nekaj najboljših izkušenj ever. Tudi eden najboljših indijev Stephens Sausage Roll mi je bil zaradi grafike izven confort zona. Na koncu sem ga 2x obrnil. Pač na polno lahko gainaš, če se potrudiš IMO

Niso vsi ljudje isti. In če v osnovi imaš v glavi neko dejstvo, da to ni zate, je otročje, dosadno, bedno... ne razumem zakaj bi se silil v nekaj, če je cel kup drugega na razpolago. In tako je postavil čist legit vprašanje, če je še kateri drug špil, ki mu omogoča preizkusiti novosti pri kontrolerju. To, da so from soft špili ali pa za koga kaki horror špili izven comfor zonea je pa čist jasna stvar, ampak so namerno taki, da vzbudijo druga čustva, ki ti dajejo neke želene občutke (lahko je to tudi občutek šoka, straha...) in jih zaradi tega igraš, da jih doživiš. Vsega tega nikakor ne moreš doživeti v igri kjer takoj začutiš, da to ni zate. Prepričan sem, da tudi ti ne vztrajaš pri špilih, ki ti ne nudijo nobenega zadovoljstva - ne igralno, ne grafično, ne žanrsko...

 

P.S.: Tako jaz gledam na Nintendo igre. Ni ene same, ki bi si jo sploh želel probati igrati. Razen mogoče Zelde, ampak še to zaradi hvaljenja vse povprek, pa četudi mi niti po slikah vizuelno ni všeč.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 1 uro:

A je v tej PS Plus kolekciji iger od ps4ke kaka igrica, ki izkorisca Dual Sense kontroler? Recmo Adaptive triggerji pa vse to?

 

 

Zdj da za trenutek odmaknemo srborite prste, pa se skusamo na to vprasanje sfokusirati, a je kera izmed 20 ps plus collection igric PS5 enhanced (boljsa grafika, ne sam vec FPSjev, dual sense kontroler vsaj mal izkoriscen,...)?

Povezava do prispevka
Kočevc reče pred 2 minutama:

Zdj da za trenutek odmaknemo srborite prste, pa se skusamo na to vprasanje sfokusirati, a je kera izmed 20 ps plus collection igric PS5 enhanced (boljsa grafika, ne sam vec FPSjev, dual sense kontroler vsaj mal izkoriscen,...)?

 

Sicer nisem prepričan... bi pa rekel, da ne. Starih iger developerji niso šli prirejat za dual sense posebej. Po moje bo to aktualno šele v novih igrah, ki bojo že razvite z dual sense lastnostmi v mislih.

Povezava do prispevka

Ja vsi moji zapisi danes tukaj so bili grajeni okrog vprašanja Kočevca in tistega kar se je navezovalo nanj. Ker ga pač razumem, da mu nekaj ne sede :D Jaz tudi komot prekinem igro, ki mi ni všeč, odložim knjigo, ki me ne pritegne, izklopim film, ki mi ni zanimiv... Ne pa, da bi se silil z nečim.

 

Samega Astro Playrooma pa ne bom komentiral, dokler ga sam ne sprobam.

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 11 minutami:

Aja lol, jaz Kočevca ne jemljem resno, ker se mi zdi, da pride sam prcat folk sem :D

Pa da utemeljim. Tip roasta dobesedno vse, se spomnim ko se je zgražal na 2d igricami, indie igricami, igricami z bolj mladinsko estetiko ... V bistvu mu je praktično vse, kar ni Sekiro, preotročje za njegovo MOŠKOST 

 

Zato sklepam, da je v bistvu troll :D 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...