Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Car reče pred 40 minutami:

Imam noob vprašanja glede PS5:

- koliko bi me prišel PS5 subscription za igranje online? Koliko pride za eno leto in za en mesec. Xbox one/series je ful ugoden, 24 eur 3 meseci, okol 48 eur 1 leto in dostop do 100 iger

- koliko igrer imaš dostop, ko se subscribaš?

- jest sm dal par dni nazaj 44eur za eno leto, slovenski racun, mislim da je black friday promocija

- trenutno je za PS5 20 top iger s prejsnje generacije: klikni nezno , potem pa kolkr dajo naslovov vsak mesec ko imas akitven subscrition in si claimal igre, sicer nekaj casa nism mel, ampak mislim da je igra ali dve na mesec

Povezava do prispevka
Car reče pred 53 minutami:

Imam noob vprašanja glede PS5:

- koliko bi me prišel PS5 subscription za igranje online? Koliko pride za eno leto in za en mesec. Xbox one/series je ful ugoden, 24 eur 3 meseci, okol 48 eur 1 leto in dostop do 100 iger

- koliko igrer imaš dostop, ko se subscribaš?

- ali lahko digitalne kopije trade-aš? Nekaj je bilo govora, da se bo dalo tudi digitalno kupljene kopije naprej prodat iz svojega librarija. Verjetno se bolj splača napravo z blu-rayem nabavt.

- CoD:WarZone lahko igraš brez registracije acc online? Pri Xbox se moraš registrirat na enega subscriptiona za dolpotegnit in igrat cod:wz

 

MIHA_IS_GOD reče pred 7 minutami:

- jest sm dal par dni nazaj 44eur za eno leto, slovenski racun, mislim da je black friday promocija

- trenutno je za PS5 20 top iger s prejsnje generacije: klikni nezno , potem pa kolkr dajo naslovov vsak mesec ko imas akitven subscrition in si claimal igre, sicer nekaj casa nism mel, ampak mislim da je igra ali dve na mesec

Mislim, da on govori o PS NOW, ker primerja z gamepassom.

 

@CarKot je MIHA omenil, imaš na voljo PS+, kjer vsak mesec dobiš not par novih iger, ki jih pol lahko igraš dokler si naročen (če vmes prekineš naročnino izgubiš možnost igranja, sam ti ostanejo v librariyu in jih lahko potem sept igraš, če obnoviš naročnino).

Pri PS+ se ti imo najbolj splača naredit US account, ki te pride okoli 25EUR na leto (trenutno), edina caka tam je, da moraš fejkat domač naslov (kar sploh ni problem) in kupovat stvari iz stora s prepaid PSN karticami (lahko kupiš komot na več spletnih straneh), ker ti ne bo upoštevalo slovenskih kartic ali paypala.

Sicer pa lahko komot furaš dva računa (SLO in US) in igraš vse igre, ki si jih kdaj kupil ali dobil zastonj, na obeh računih.

 

Za PS NOW pa naj ti kak @Kastorsvetuje. Vem, da fura to.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka

PS Now dobiš knjižnico iger:

 

https://www.playstation.com/en-us/ps-now/ps-now-games/#all-ps-now-games

 

Določeni AAA naslovi so gor samo omejen čas, je pa veliko špilov, ki ostanejo gor dlje časa. Ps3 špili so stream only, ki ni ravno super duper na ps4, ne vem pa kaka je situacija na ps5. Ostale špile se dlja in potem delajo brez težav. Jaz osebno imam naročnino prek kanadskega psn, glej samo, da imaš account v regiji, ki podpira psnow. Osebno naložim keš na račun s karticami kupljenimi na pcgamesupply: https://www.pcgamesupply.com/buygames/sony-playstation-network-cards/Canada-Region/ - Tele so za kanadsko regijo, se pa poslužujem te metode tudi zaradi tega, ker v nasprotnem primeru moraš z vpnjem fejkat regijo na gamesupply(če kupuješ direktno kartice za psplus in psnow).

 

Meni je zadeva res carska, je pa res, da najnovejših zadev gor sprva ni in rabi preteči nekaj vode, da jih sonyevci dajo gor...ponavadi za 3 mesece :D

Povezava do prispevka

Pobrišeš vse cookije in ostale smeti, potem pa imaš strogo npr. SLO account v Chromeu in US v Firefoxu. Jaz sem mislil prej, da bom znorel, ko mi je preklapljalo, kazalo cene v € ali pa metalo errorje ob loginu.

 

Težko je brati vaše poste o igranju, moj je pa verjetno že od petka nekje v UPS skladišču in čaka na jutri.:confused: Lidlić

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Ni to uradno normalna trgovina? Je sploh možno, da si to privoščijo?

 

Nur noch 2 Stück auf Lager

 

https://www.real.de/product/359365231/?utm_source=idealo&utm_medium=cpc&utm_content=de_01&utm_campaign=pricecomparison&utm_term=149900&fbclid=IwAR0fEgzZgQgk0cUMrXxeTovi4YCbEFOXmn_gg-yGnqIha4fWny9IdPTCgwk

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 uro:

Pobrišeš vse cookije in ostale smeti, potem pa imaš strogo npr. SLO account v Chromeu in US v Firefoxu. Jaz sem mislil prej, da bom znorel, ko mi je preklapljalo, kazalo cene v € ali pa metalo errorje ob loginu.

 

Težko je brati vaše poste o igranju, moj je pa verjetno že od petka nekje v UPS skladišču in čaka na jutri.:confused: Lidlić

 

men dela normalno sam v 1 browserju

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 59 minutami:

 

marketplace kjer lahko kdorkoli prodaja in tudi postavlja poljubne cene

 

 

Screenshot_2794.png

Screenshot_2795.png

Povezava do prispevka

Jaz sem se tudi odločil, da bom menjal PS račun na ameriškega, ker to je prizadeto, kake razlike so v ceni. Sedaj ko je black friday akcija, je na US še ceneje kot na EU + da še upoštevaš menjalni tečaj....res prizadeto:ranting: Sem takrat zajebal (nisem vedel tega), ko sem nabavil PS4Pro in naredil slo account:pinch:

 

Tisti, ki že imate US račune, mi lahko prosim svetujete, kako točno je postopek? Saj par stvari mi je že jasnih, samo, da nebom kaj zajebal. Ker majo različne države znotraj USA tax na to, je trenutno najboljše izbrat neki naslov v Oregonu - drži to? Kaj pa mail račun, more bit z istega naslova ali lahko uporabljam svojega normalnega? (verjetno ne, ker že imam na tem mailu slo PS račun ali?)  

 

Me pa zanima še nekaj. Igre, ki sem jih nabavil na slo računu, a je kaka možnost, da jih bom igral na US računu? (za PSplus igremi je jasno kako deluje). Saj za večino iger mi dol visi, ker jih itak verjetno nikoli več ne bom igral, imam pa RDR2 ter Witcher 3 ter še verjetno kako, ki bi jo še igral (drugače vem da so to  SP igre in jih magari še naprej igram z slo računom, samo rad bi imel vse na enem mestu).

 

Lp!

 

Edit: drugače sem pa še kar lidlič :blush: Imel sem naročeno Pri Mullerju, pa niti enga izdelka niso dobili, čeprav je bilo planirano, da dobijo par kosov - dela kolega tam in je po infotih bil kar prepričan, da bova dobila vsak svojo igračo, vendar ni bilo. Sploh niso poslali z Nemčije, ker jim je tam zmajnkovalo in so obdržali za sebe. Tak da sedaj upam na drugi val, če bo kaj. Bom pa tudi pri Big Bangu naročil, ko bo spet odprto

 

 

 

 

uredilo bitje bojler1
Povezava do prispevka
bojler1 reče pred 12 minutami:

Jaz sem se tudi odločil, da bom menjal PS račun na ameriškega, ker to je prizadeto, kake razlike so v ceni. Sedaj ko je black friday akcija, je na US še ceneje kot na EU + da še upoštevaš menjalni tečaj....res prizadeto:ranting: Sem takrat zajebal (nisem vedel tega), ko sem nabavil PS4Pro in naredil slo account:pinch:

 

Tisti, ki že imate US račune, mi lahko prosim svetujete, kako točno je postopek? Saj par stvari mi je že jasnih, samo, da nebom kaj zajebal. Ker majo različne države znotraj USA tax na to, je trenutno najboljše izbrat neki naslov v Oregonu - drži to? Kaj pa mail račun, more bit z istega naslova ali lahko uporabljam svojega normalnega? (verjetno ne, ker že imam na tem mailu slo PS račun ali?)  

 

Me pa zanima še nekaj. Igre, ki sem jih nabavil na slo računu, a je kaka možnost, da jih bom igral na US računu? (za PSplus igremi je jasno kako deluje). Saj za večino iger mi dol visi, ker jih itak verjetno nikoli več ne bom igral, imam pa RDR2 ter Witcher 3 ter še verjetno kako, ki bi jo še igral (drugače vem da so to  SP igre in jih magari še naprej igram z slo računom, samo rad bi imel vse na enem mestu).

 

Lp!

 

Edit: drugače sem pa še kar lidlič :blush: Imel sem naročeno Pri Mullerju, pa niti enga izdelka niso dobili, čeprav je bilo planirano, da dobijo par kosov - dela kolega tam in je po infotih bil kar prepričan, da bova dobila vsak svojo igračo, vendar ni bilo. Sploh niso poslali z Nemčije, ker jim je tam zmajnkovalo in so obdržali za sebe. Tak da sedaj upam na drugi val, če bo kaj. Bom pa tudi pri Big Bangu naročil, ko bo spet odprto

 

 

 

 

Dobro bi bilo, če bi nekdo zbral vse informacije glede odprtja US PS računa in jih dal v lepljivek.

Povezava do prispevka

Ustvari nov mail in registriraj s tem psn account v kanadi ali usa oz kjerkol ti pač paše, ne pozabit vklopit 2step sign in na mailu in psn accountu, da ti kdo ne crackne(čist en tak safety tip :D). Nafilaj račun z vrednostnimi karticami, ki jih nabaviš na pcgamesupply in še ostalih trgovinah(to bo kdo drug napisal, jaz uporabljam sam pcgamesupply.com)

 

Med registracijo računa vnesi en naslov, ki ga prej zgooglaš, mal pogledaš kje majo kak tax, v končni fazi tud če zajebeš pač narediš nov acc. :D Jaz recimo imam dvorano od toronto raptorsev na enem za naslov, na drugem pa od Indiana Pacers.

Povezava do prispevka

jst sm pa do zdej uporabljal vedno samo g2a, razen za PS+ k sm ga kupil iz linka k ga slinch pošera. sicer so cene nekje tam tam, ampak povečini je g2a najcenejši. pa cene so postavljene glih tako, da je še menjalni tečaj v pri evra, ne v prid dolarja. tko da... res ni kaj razmišljat, da ne bi imel USA računa.

 

za točno 48€ sem si zadnjič kupil 1 leto ps+ (27.09€) in $25 (20.91€) kartico..

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Ja, LTT ma več dobri izjav na to temo. Vsi počnejo to s thumbnaili. Razlika je zgolj v tem, da dobri kanali po tem, ko pripravijo folk do klika, ta klik obdržijo skozi cel video, ker gre za generalno dober video.

 

Na žalost veliko PS5 (hardware) coveraga to ni. Potem pa nekaj analitičnega človek nalepi, pa bi se vsi skozlali. :D

Povezava do prispevka

tldw;

- konzola je objektivno tiha.

- ventilator ima še blazno velik prostora, da ga dodatno nažgejo ker so si pustil veliko placa pri rpm in pri power handlingu.

- power consumption under load je odličen - props AMDju za SoC design

- power consuption v menuju je visok za brezveze

- spomin na konzoli je vroč, ker memory čipi sploh ne dotikajo nobenega heatsinka, niti kosa kovine (thermal pad ???) ??? kaj kurac jim ni jasno ...

- ... overall thermal design pusti veliko to be desired, ker razen sony se redko kdo spravi iz nule dizajnirat nekaj in pri tem spusti hlajenje spomina.

 

 

in še moj 2 cents... popolnoma mogoče je, da bodo revizije tega če bodo early adopterji meli probleme. sam že tuhtam, da bi kupil neke thermal pade in stvar podložil tako, da se memory dotika vsaj tiste pofukane jeklene plate.

  • Račka +1 1
  • Ne me jebat 1
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...