Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 22 minutami:

Si četrti v čakalni vrsti, sem dobil tri ZS-je

 

Fun fact, vsi so bili od uporabnikov z max 5-imi posti, ki so bili registrirani novembra. @Slinch vrži neko analizo, kaj to pomeni. A so to scalperji, al legit folk, ki je googlal "PS5 igrice konjzole nakup" in prišel na forum? :D 

 

Če še dajaš v čakalno vrsto potem, se tudi jaz javim. Pa še digitalno lih iščem. :blush:

Povezava do prispevka
foker reče pred 2 minutama:

Jaz sem stari Jokeraš,.. očitno so me banal za 20 let,.. ker sem politično nekorekten in je Sneti jokal nekaj,.. Zdaj sem pa lahko naredil isti račun,... Bom probal 7ga zjutraj v BB,.. če ne bom pač še malce počakal..

:avadodo:

 

To pa ti je dedication, da ti po 20 letih liftajo ban in se vrneš 

Povezava do prispevka
Matej24 reče pred 4 minutami:

Boš moral 6ga zjutraj it, datum naslednje dobave na spletu je trenutno nastavljen na 6.12...čeprav bi prisegel, da je bilo še včeraj 5.12. ... :)

 

Jaz sem imel tudi v glavi 5.12, ki pride na soboto. 6.12 je tako nedelja, tako da takrat itak ne bo možno. Kakorkoli, če ga od soforumašev dobim pred datumom super, če ne probam srečo 5. oziroma 7.12 v Big Bangu. Če ne pa bomo čakali kasneje.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Si četrti v čakalni vrsti, sem dobil tri ZS-je

 

Fun fact, vsi so bili od uporabnikov z max 5-imi posti, ki so bili registrirani novembra. @Slinch vrži neko analizo, kaj to pomeni. A so to scalperji, al legit folk, ki je googlal "PS5 igrice konjzole nakup" in prišel na forum? :D 

Jaz imam na telefonu brskalnik Chrome. Ko odpreš prazen zavihek ti spodaj prikazuje seznam "Discover", kjer se se ponavadi izpisujejo članki iz raznoraznih medijev (glede na to kar te zanima) . Ene dva tedna nazaj pa je začel google ponujat linke do Igrovja in direktno teme PS5. 

 

 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 3 minutami:

Jaz imam na telefonu brskalnik Chrome. Ko odpreš prazen zavihek ti spodaj prikazuje seznam "Discover", kjer se se ponavadi izpisujejo članki iz raznoraznih medijev (glede na to kar te zanima) . Ene dva tedna nazaj pa je začel google ponujat linke do Igrovja in direktno teme PS5. 

OK, to pojasni mnoge nove uporabnike. 

Povezava do prispevka
Jude reče pred 21 minutami:

Jaz imam na telefonu brskalnik Chrome. Ko odpreš prazen zavihek ti spodaj prikazuje seznam "Discover", kjer se se ponavadi izpisujejo članki iz raznoraznih medijev (glede na to kar te zanima) . Ene dva tedna nazaj pa je začel google ponujat linke do Igrovja in direktno teme PS5. 

 

a ni pač to pogojeno s tem kar drugač sam klikaš?

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

a ni pač to pogojeno s tem kar drugač sam klikaš?

 

 

Mislim da je tako, da. 

 

Drugače bi blo kar carsko, pod discover prva novica kok hud je nov AMD Ryzen, druga iz RTVja kako nekdo skriva truplo matere v stanovanju da pobira njeno socialko, tretja vreme, četrta pa linka v en topic kjer se momci sred burne debate o plejcu in igricah pogovarjajo o Tefal posodah. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 urami:

Na customer chat supportu mi je uspelo ugotoviti zakaj mi so zarvrnili plačilo preko bančnega računa: 

 

 

in zakaj še ni šlo naprej plačilo z naknadno dodatno kreditno (ni moja, ampak od fotra ker ma od več kot 500 eur limit): 

 

 

 

sistemi so krivi :wacko::lol: mogoče komu prav pridejo te infoti za nadalnje naročanje iz amazona

 

 

 

 

 

Evo identicna scena skoraj tu, na kartici sem mel manj kot je bil ps5 ker sem pozabil da sem en nakup naredil en teden prej, potem sem dal drugo, pol se mi je pa neki zaciklalo, payment je sicer sel skozi naslednji dan ampak nic ni bilo shipped pa kdaj pride.

 

No danes pa koncno shipped ampak menda pride 2. decembra kar bom malo tecen ker sem placal expedited, bom zatezil jim naj se zresnijo.

Povezava do prispevka
Ezoterik reče pred 33 minutami:

Men je tud povsem fuknjen, pač tipičen PCMR, velik gobcanja 'empiričnih' podatkov ipd, nima nč veze s tem breakdownom ps5. Pogledam kdaj kakšen opis ohišij, pa če mi da v feed, sam ne zdržim več kot minuto dve.

 

kako nima nobene veze? breakdown je prikazan zaradi transparentnosti meritev, da ni samo kozlanje nekih grafov ampak pokažejo kako so prišli do tega in skozi oči reviewerja, k da čez roke še pa još produktov pove, kako se stvari ponavadi dela in navrže kako primerjavo kako stvari delajo podobne industrije (a veš, temu se reče knowing your shizz), ker ti ljudje vejo in da ni vse skupaj samo marketing talk ala nardili smo izredno tiho konzolo, klanjajte se nam. logika fanboyev, če je tiho = zakon design. ni blo ne.

Povezava do prispevka

  

Jude reče pred 1 uro:

Jaz imam na telefonu brskalnik Chrome. Ko odpreš prazen zavihek ti spodaj prikazuje seznam "Discover", kjer se se ponavadi izpisujejo članki iz raznoraznih medijev (glede na to kar te zanima) . Ene dva tedna nazaj pa je začel google ponujat linke do Igrovja in direktno teme PS5. 

 

 

 

hahahaha o šit, si prov predstavljam kako epic izkušnja mora to biti :D:D 

 

Si tko normalen 35. letnik, baba, otroci, služba, pes, ni da ni

 

Odpreš Google Chrome

 

se zasveti uvodni zaslon

 

NEW!! Google Discover, discover exciting new local news!

 

se pokažejo previewi

 

Ženske so mi sfukale gaming

Na pomoč - na PS5 friendlisto me je dodal žid

Black Friday / Neggerfreitag 2020 hot deals

Grbavost in uporaba miške - Logitech predstavlja revolucionarno novost

 

NICE

 

 

Povezava do prispevka

Sploh mi ni tako grd, zdaj ko je postavljen v regalu, pa se ga ne vidi tako dobro. Kontroler mi je pa že po samem občutku bolj všeč od Xboxovega. Lepo je biti spet console peasant.:D

 

A je kdo poskušal vklopit na mrežni kabel? Zdaj mi bo dokončalo začetni update, pa ne vem če upam, da se mi ne zbricka.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...