Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

shure reče pred 45 minutami:

Sploh mi ni tako grd, zdaj ko je postavljen v regalu, pa se ga ne vidi tako dobro. Kontroler mi je pa že po samem občutku bolj všeč od Xboxovega. Lepo je biti spet console peasant.:D

 

A je kdo poskušal vklopit na mrežni kabel? Zdaj mi bo dokončalo začetni update, pa ne vem če upam, da se mi ne zbricka.

Js mam ze skos na lan kablu pa ni nobenih problemov. 

Povezava do prispevka

Dela super s kablom, hvala. Kak odlom je ta konzola, definitivno je prepoceni. Pomoje sem zaključil s PC gamingom, je udobje na kavču preveč pomembno. Pa hvala Sony za PS collection, res polepša začetno izkušnjo s takimi biseri, ki pridejo zraven.

uredilo bitje shure
Povezava do prispevka

jaz tudi,..

Well vsaj adapter bom imel ,.. resnično upam da se bo še kdo opogumil in izdal PS5 patch za PSVR špil,.. (že native reso bo špile naredilo neskončno bolj privlačne,.. Kar je vbistvu moj edini complaint o PSVRju,.. Ker stvar še zmeraj seka,.. predvsem ker ima najboljše špile oziroma največ odličnih špilov)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
shure reče pred 12 urami:

Dela super s kablom, hvala. Kak odlom je ta konzola, definitivno je prepoceni. Pomoje sem zaključil s PC gamingom, je udobje na kavču preveč pomembno. Pa hvala Sony za PS collection, res polepša začetno izkušnjo s takimi biseri, ki pridejo zraven.

:cry: ne vem a naj mi bo hudo k nism nabavu 

Povezava do prispevka
shure reče pred 12 urami:

Dela super s kablom, hvala. Kak odlom je ta konzola, definitivno je prepoceni. Pomoje sem zaključil s PC gamingom, je udobje na kavču preveč pomembno. Pa hvala Sony za PS collection, res polepša začetno izkušnjo s takimi biseri, ki pridejo zraven.

Ja ko da s PC-jem pa ne moraš igrat na kavču :D.

Povezava do prispevka

 

shure reče pred 12 urami:

Dela super s kablom, hvala. Kak odlom je ta konzola, definitivno je prepoceni. Pomoje sem zaključil s PC gamingom, je udobje na kavču preveč pomembno. Pa hvala Sony za PS collection, res polepša začetno izkušnjo s takimi biseri, ki pridejo zraven.

 

oh dont be that guy. we got that guy. tud na kompu lahko uporabljate kontroler in seditr na kavcu, se komp se lahko na tv fklopi... just sayin. :D

 

tist collection je pa sam po sebi res zlata vreden, ja. pure gold.

 

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka

Ne skrbita, sem igral ene 8 let s kontrolerjem na PC-ju. Lahko priklopiš na TV, samo pri meni je toliko omejitev, ker sem butasto napeljal cevi po bajti, da je iz zgornjega nadstropja kjer imam računalnik in kabinet, praktično nemogoče napeljati kakršen koli kabel. Tudi vem, da obstaja precej opcij za streamanje na TV, ampak sem itak hotel konzolo. 

Povezava do prispevka

Se strinjam, kemik

 

Edino meni je netflix smeti, pač meni se zdi vsa njihova produkcija ISTA (razen kakega bangerja ali dveh letno, pa še to se v drugi ali tretji sezoni skos poslabša)

 

Pač res sem imel pol leta netflix, scrollal gor dol in gledal te njihove produkcije. Pol sem neki cajta mel HBO za nostalgijo in pogledat dobre serije, sam tam je pa ful malo ponudbe. Pol pa sam nazaj na streaming servis partis.si, žal :D 

Povezava do prispevka

Jaz ga imam zdej 3 mesece in mi je kar sweet, prej sem se pa vedno po 3 pirih z vsakim, ki je mel netflix, na smrt skregal kok je to bedno, ker si lahko vse zlovdaš :D

 

Gledam pa od njihove produkcije samo the Crown od teh klasičnih serij, ostalo pa kakšni dokiči, filmi če so v 4k samo me moti ker ni HDR večina, pa kakšne športne dokič serije ki jih je res miljon. Nazadnje sem pogledal to o formuli in je res carsko, ker sem bil v časih šumi - hakkinen bojev velik fan F1, potem pa ene 10 let niti ene dirke nisem pogledal in je serija tak carski easy watch recap. Aja pa witcherja s2 bom gor gledal, čeprav za tega res 100% drži to o njihovi produkciji - šepa že v S1.

 

Drugače bom pa gladko pljunil za Amazon ko pride LOTR serija, tisto hočem supportat, upam da ne bo garbage. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
kemik reče pred 8 minutami:

Jaz ga imam zdej 3 mesece in mi je kar sweet, prej sem se pa vedno po 3 pirih z vsakim, ki je mel netflix, na smrt skregal kok je to bedno, ker si lahko vse zlovdaš :D

 

Gledam pa od njihove produkcije samo the Crown od teh klasičnih serij, ostalo pa kakšni dokiči, filmi če so v 4k samo me moti ker ni HDR večina, pa kakšne športne dokič serije ki jih je res miljon. Nazadnje sem pogledal to o formuli in je res carsko, ker sem bil v časih šumi - hakkinen bojev velik fan F1, potem pa ene 10 let niti ene dirke nisem pogledal in je serija tak carski easy watch recap. Aja pa witcherja s2 bom gor gledal, čeprav za tega res 100% drži to o njihovi produkciji - šepa že v S1.

 

Drugače bom pa gladko pljunil za Amazon ko pride LOTR serija, tisto hočem supportat, upam da ne bo garbage. 

Kako je kaj netflix ponudba dokičev? Kaj ti je bilo tops, da malo zlovdam 

Povezava do prispevka

Ej v tem kratkem času kar mam flix in predvem novi TV sem bolj palil na vsebine, kjer so res nori posnetki, da sem mal užival v panelu novega tvja. Tako da sem bombal čisto casual david attenborough vsebine in se slinil nad tem, kako lepo zgleda ko pingvin zaradi taljenja ledu pade po skalah in si razbije faco 

 

Tako da ti lahko samo od njega kakšen easy chill priporočam, zadnji je mislim da A life on our planet, ki je kao nek njegov življenski opus in je dost carsko k kaže še posnetke iz njegovih oddaj v 60 in 70 letih. 

uredilo bitje kemik
Povezava do prispevka
Demogorgon reče pred 1 uro:

Če napišeš, da lahko računalnik priklopiš na TV, si PC defense squad? Sony navijačice ste res preveč občutljive :).

 

A to uno ko model v ps5 temi napiše kako je navdušen nad ps5 in pol uletita dve občutljivi navijačici in s solzami v očeh vzklikneta "saj na pc to tudi lahko"

 

:rofl:

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...