Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Gatsu reče pred 13 urami:

A ima kdo doma retail God Of War - Playstation hits verzijo in lahk sčekira kera verzija igre je na disku? A je 1.0 al spatchana.

 

mam jaz, bom preveril popoldne, ko pridem domov. 

 

LP, lep dan.

 

P.S.: po enem tednu še vedno ni potrjeno plačilo in odprema ps5 iz amazona. :cry:

Povezava do prispevka

O mater ,.. celo v Soveniji sem komaj med 50 (in to samo slovenski accounti) Sem mislil da sem bolj pri vrhu ,..

PS : Ta PSN trophies je BS in ne updatan,.. ker vem da imam vsaj 2000 trofej več,.. In RDR2 je zadnji game played ,.. To nisem igral že 2 leti (ta podatek je celo prov)

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 15 minutami:

Drugac ce se ne motim je na tej strani profil viden samo ce ga je nekdo ze vnesel in updejtal. Valda mora bit tudi public. Pa s prehodom na ps5 sem moral ful nekih settingsov popravit da je spet kazalo podatke.

 

Tako da to je bolj lestvica folka, ki uporablja to stran

 

Mislim da ne,..Jaz PS5 sloh še nisem dobil,.. Poglej si čas zadnje trofeje,..Meni vsaj1500 trofej ne šteje

 

Še tale ni zelo natančen,..mogoče od 2 meseca nazaj,.. https://gamercards.exophase.com/

Je pa kull da ti čas igranja kaže kot na plejki5,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 38 minutami:

 

mam jaz, bom preveril popoldne, ko pridem domov. 

 

LP, lep dan.

 

P.S.: po enem tednu še vedno ni potrjeno plačilo in odprema ps5 iz amazona. :cry:

 

Super Km3t reče pred 32 minutami:

 

men so trgal, poslal pa še ne.

 

Huh, meni so isto ampak so potem poslali v ponedeljek, pise da je danes prisel na brnik in naj bi bila do konca dneva dostava.

 

Fingers crossed da ne bo riz notri.

uredilo bitje G.T.I.
Povezava do prispevka

@Super Km3t

 

Sej sem to podrobno napisal že par strani nazaj. Na chat support sem se menil. In sem presenetljivo dobil vse odgovore. Za dodani bančni račun je potrebno nekje 2 tedna da se verificira. Jaz sem ga pa dodal malo pred nakupom ps5, zato tisto plačilo ni šlo čez. Potem sem updejtal plačilo s fotrovo kartico katera pa se sedaj preverja. Sam mam samo 500 eur limita, da si ga povišam pa spet traja na banki.

 

foker, "ati" ve ja. :lol:

 

 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 5 minutami:

Sem spremenil iz standard na premium shipping in je šlo iz 15.12. na 18.12. :o

 

mam filing da bom še jst mal tečen postal s teženjem. 1 tedn je že odkar so trgali pa ni blo nobenga updejta.

 

Še malo jim zateži, pa boš dobil premium mačjo hrano namesto PS5.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
foker reče pred 1 uro:

 

Mislim da ne,..Jaz PS5 sloh še nisem dobil,.. Poglej si čas zadnje trofeje,..Meni vsaj1500 trofej ne šteje

 

Še tale ni zelo natančen,..mogoče od 2 meseca nazaj,.. https://gamercards.exophase.com/

Je pa kull da ti čas igranja kaže kot na plejki5,..

 

Če narediš account imaš potem možnost "update profile" in ti naloži zadnje trofeje...

 

image.png.d730b5db4c16a1a69582de8fefe03e92.png

 

 

uredilo bitje Bessie
Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 10 minutami:

well, amazon support desk je odličen. po dveh korespondencah sm se odloču odnehat, ker ne bom pršu nikamor. mam filing da sploh ne berejo vsebine, sam prbližn presodjo zakaj se gre pa stisnejo en generično jezikovo župo v reply.

Čisto možno, da ti odgovarja kak bot (taisti ti bo pol spizdu prednaročilo, ko boš obupal). :D

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...