Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

kmetek reče pred 16 urami:

 

kupiš jo za 11€ cca. black friday akcija.

 

Kje majo retail GoW za 11€?

 

  

mumbo360 reče pred 4 urami:

 

mam jaz, bom preveril popoldne, ko pridem domov. 

 

LP, lep dan.

 

P.S.: po enem tednu še vedno ni potrjeno plačilo in odprema ps5 iz amazona. :cry:

 

 

Super hvala! 

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 13 minutami:

Kje majo retail GoW za 11€?

 

 

no, ko je ravno ćamir omenjal, kako imamo v slo 20 trgovin z igricami, lih včeraj sem naletel na eno novo štacuno in videl gow za ta keš: https://www.gamers.si/playstation4/igre/god-of-war-2018

 

sicer pa trgovina obstaja dobra dva meseca

 

zgleda so igrice res dober biznis

 

 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Ne stoj tolko razvaljivat Stipe prosim no :D

 

Ćamir (izbrisani) reče pred 3 urami:

Wtf - ne vem zakaj mi je pokazalo stipetov post kot kao najnovejši, je pa iz maja haha. Pardon

 

še sam sem pozabil na vsa preroštva :D

 

evo še malo olja na SSD - PS5 18 sekund, XSX 26 sekund...in to je dejansko razlika izključno glede na raw hitrost diskov - če bi izkoristili še vso Kraken kompresijo, bi se rezultat na PS5 še prepolovil.

in ja, Watch Dogs Legion; še ena igra, ki ne dela boljše na XSX - vam rečem, da so pri Microsofotu nekaj zajebali pri arhitekturi - 2 TFLOPa gre v prazno, oziroma v ogrevanje sobe. :D

 

 

uredilo bitje Stipe2
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 2 urama:

evo še malo olja na SSD - PS5 18 sekund, XSX 26 sekund...in to je dejansko razlika izključno glede na raw hitrost diskov - če bi izkoristili še vso Kraken kompresijo, bi se rezultat na PS5 še prepolovil.

 

+1

 

Čez čas bodo te razlike le še večje :)

Povezava do prispevka

Kakšen se vam lidličem zdi novi dual sense v primerjavi z dualshockom 4. Je res boljši? Pa ne mi zdaj s tem heptičnim sranjem, ker to že vem da je kurac. Zanimajo me gumbi in ergonomija. Po opisih sodeč naj bi bila ergonomija zadnjih gumbov slabša, predvsem prehajanje iz R1 in L1 na R2 in L2. Tudi sam grip novega controlerja naj bi bil slabši od dualshock 4.

 

 

Povezava do prispevka
Super Km3t reče pred 19 minutami:

Ne vem, a je moj spomin to sproduciral ampak nekaj se mi bliska o wishlistu... a PS Store v kaki inačici zdej že ima opcijo kreacije wishlista in notifikacij?

Samo na konzoli. Brskalnik verzijo so čisto sfukali.

 

Men je DS4 kar se občutka v rokah in ergonomije tiče precej boljši od DSense. Motijo predvsem oster rob na notranji strani, konkavna lega gumbov (prej so d-pad in akcijski gumbi ležali na ravni površini, sedaj je ta ukrivljena) in sama oblika pada, ki sedaj ful omejuje možne konfiguracije držanja (to je bil velik plus vseh dualshockov, sedaj pa oblika sili v 1 samo možno udobno lego rok, tako kot pri MS padu). Meni osebno je edina izboljšava haptika.

uredilo bitje KE RIT
Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 11 urami:

 

 

še sam sem pozabil na vsa preroštva :D

 

evo še malo olja na SSD - PS5 18 sekund, XSX 26 sekund...in to je dejansko razlika izključno glede na raw hitrost diskov - če bi izkoristili še vso Kraken kompresijo, bi se rezultat na PS5 še prepolovil.

in ja, Watch Dogs Legion; še ena igra, ki ne dela boljše na XSX - vam rečem, da so pri Microsofotu nekaj zajebali pri arhitekturi - 2 TFLOPa gre v prazno, oziroma v ogrevanje sobe. :D

 

 

Ne gre v prazno,.. Playstation 5 je enostavno boljši in močnejši. Svetujem vsem da pogledate Road to PS5 in malce poslušate.

Tistim pa ki ste MS nasedli vse od Kinecta na 360 dalje,.. jebi ga osel led ma pač rad.

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...