Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

fotr42 reče pred 3 minutami:

Za ps4 vem da se da kupiti miš in tipkovnico,za ps5 pa nisem zasledil ali je vseeno kakšno priklopiš. Če kdo ve? Hvala

 

sem zdaj probal:

 

- prek BT priklopit miš mx anywhere: dobil okence "ps5 doesn't support..."

- v usb vtaknil random cheap tipkovnico, dela normalno

 

tako da zgleda ni čist vseeno, ne vem pa kako ugotovit razen da probaš

Povezava do prispevka
Ezoterik reče Pravkar:

 

jst ne znam ločt, sam zdi se mi ok zvok :D sm pa probu sam une cheap kitajske slinch slusalke, igram spidamana z njimi

:)

a veš kako probej? 

Pržgi youtube na PS5 in izberi en komad. Ta isti komad predvajaj na YT telefonu, slušalke pa menjavej iz gamepada v telefon in primerjaš. Men je na ps4 nekaj manjkalo, ko sem to primerjal sem opazil, da je manjkalo zelo veliko :)

Povezava do prispevka

pomojem je fino imet prvo kak špil ki podpora,.. mislim da v OSu ti itak ne bo delalo nič (razen tipkovnica,..za pisat sporočila) ,..  Bpm jutri malo testiral,.. (smešno da mi nikdar v codu ni na kraj pameti padlo ,.. sem pa v mmojih dostikrat razmišljal da bi kaj priklopil za tekstanje,.)

 

Povezava do prispevka

@fotr42. kot nasplošno ti itak ne bo delal,.. razen špili ki izključno podporajo (Minecraft,COD MW,Cod BO in MMORPGji) Delovalo je kar se sistema tiče v Browserju,.. za lažje tipkanje ,.. Internet browser je na PS5 itak zaenkrat zaklenjen za uporabnike,.. tako da nujno stestirat z CODom ali minecraftom,..

 

@PS5 Lover  ,.. Je DC je vedno bil vsaj generacijo naprej,.. Me zanima kako bi laufal na PS5 optimizirano,.. če bi doegel 60fpsjev,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka
Sovica reče pred 36 minutami:

sj go bo ps5 začel ribat iz 60 na 30 znamo dobit že kak ps5 pro

če bi isto leto padel še ps vr bi blo kr zakon

 

Nekako dvomim,.. Mislim da PS4Pro so spustili ven zaradi kar hitre adoptacije 4K televizorijev,.. (Kar PS4 pro opravlja z odliko,..razen da stvar vedno začne laufat kot propeler-jet engine vedno ko si naštimaš da laufa na quality oziroma higher resolution mode,.. tako da je obvezno imeti slušalke)

PS5PRO nekako ne vidim,.. (bi bilo fajn za entuzijaste) ampak mislim da veliko verjetneje že planirajo PS6 ,.. Dve relativno drage stvari kot bo PSVR2 in pa posodobljeno konzolo v istem letu pa ne bodo spustili nikoli,..

uredilo bitje foker
Povezava do prispevka

Jaz sem tudi v teamu, ki meni, da tokrat vmesne generacije (pro izvedbe) ne bo. Prejšnja generacija je že v štartu bila močno podhranjena in je bilo jasno, da bo na neki točki treba nekaj napraviti, da se bo lahko furalo igre normalno do konca. Sedaj pa je konzola že v štartu zelo močna in dvomim, da bo šla vmes nadgradnja. Prej bo direkt PS6 po moje.

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 38 minutami:

Jaz sem tudi v teamu, ki meni, da tokrat vmesne generacije (pro izvedbe) ne bo. Prejšnja generacija je že v štartu bila močno podhranjena in je bilo jasno, da bo na neki točki treba nekaj napraviti, da se bo lahko furalo igre normalno do konca. Sedaj pa je konzola že v štartu zelo močna in dvomim, da bo šla vmes nadgradnja. Prej bo direkt PS6 po moje.

po mojem bo ravno obratno, die shrinkage baje ne prinaša več nižjih stroškov (vir MS), torej bodo prisiljeni dati refresh, ker ne bodo več nižati cene konzol čez lifetime

uredilo bitje maksi
Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

Hehe res slabo:D Verjetno so scalperji - 500 evrov zaslužka za eno noč je kar dober deal. Za primerjavo srčni kirurg v Sloveniji za nočno izmeno dobi dodatek 35 evrov:D 

 

 

Trenutno imajo kr problem prodat svoje zaloge...

https://www.gamezone.com/news/playstation-5-scalpers-are-starting-to-get-desperate/

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...