Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Se mi zdi da so ti "Bolgari" v resnici Slovenci oz vsaj povezani s tem modelčkom ki je frend kupu ps5 na tej strani. Sumljivo zelo vse skup, mogoče je plan nategnit koga tukaj, ki si želi nabavit ps5. Sicer dvomim da je kod tako neumen da bi šel na taki strani nabavljat...

 

čudno zelo vse skup

Povezava do prispevka

debl00, potem mi razloži kako se je uporabnik ViralDiscount registriral tu danes ob 18:30. od kje mu info za mn3? ravno ko se menimo o tem, o tej strani. 

 

in nalepil te iste slike, kot jih je meni nekdo poslal na chatu. minuto za mojim postom. :ododava:

uredilo bitje mumbo360
Povezava do prispevka
mumbo360 reče pred 3 minutami:

debl00, potem mi razloži kako se je uporabnik ViralDiscount registriral tu danes ob 18:30. od kje mu info za mn3? ravno ko se menimo o tem, o tej strani. 

 

in nalepil te iste slike, kot jih je meni nekdo poslal na chatu. minuto za mojim postom. :ododava:

 

Ja to je pravi prodajalec, v stiku s svojimi strankami in potencialnimi kupci:D

 

Sicer pa jaz razumem - težko je prodati ta jajca od ps5 - tako da ni čudno da prodajalci iščejo potencialne suckerje v drugih državah.

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 15 minutami:

posti so out

 

user je out

 

Ej pa daj no... jeb.. se Slinch. Pa ravno sem mu pisal prek ZS-jev sporočila, da bi naročil konzolo in še par detajlov, da mi pojasni. Pa človek mi je prisegel, da ni scam. Zakaj bi prisegel, da ni, če bi bil??? Ne prviščite nam vi, da bi mi tudi postali nelidliči a ne? :(

uredilo bitje tomazek
Povezava do prispevka

Aja uno ma uno ne bi kupil tudi, ce mi kdo tle rece, da je kupil in dobil nebi verjel

 

Sej bo zdej BB  okoli 5. bomo narocili. Jaz jih mialim vzet 2 ce bo vspelo.. pol jih bom zdilal kolegom, ce ne dobijo.. 

 

Enega za kolega, da mi pomaga dat DeS na pure white 🤣🤣🤣 in enga za drugega kolega oz tomazka, da neha tezit tle.. v glavnem uni, ki zrihta ps5 tomazku je zame heroj

Povezava do prispevka

drugač jaz sem v ta kaos tukaj uletel direkt s pošte, ker sem moral poslat neke poscalpane igrice in vinilke

 

in na pošti pred mano na šaltarju ena teta, se krega z modelom na okencu "ja a ne morete stornirati"

 

in model "če je nakazilo prejel, ne, kak bi te to blo, da jaz dobim denar na račun in mi ga potem nekdo kar nazaj vzame. Pokličite banko in njih vprašajte"

 

stara modelka: "mi lahko date telefonsko od banke"

 

model (pogleda okrog sebe, z rokami mahne narazen): "ne tu vam nemrem poiskat lp"

 

teta gre, jaz opravim svoje, plačam gor dol se malo pohecamo ja ja nemci majo dnar wink wink

 

in grem ven, na vratih stoji ta teta in nekaj kuca po telefonu (s tisto touch palčko scrolla gor dol)

 

good guy slinch, saj mam cajt, evo bom pomagal teti

 

"povejte kero banko mate, vam poiščem telefonsko"

 

modelka: "saj on je to mogo dobit, nebi me okrog prneso, dvajset let se že poznama, on je drugač francoz, vete jaz sem v štutgartu delala in sma se tam spoznala je tja hodil, zdaj sem mu poslala na to italjansko banko, pravi da gre v afganistan..."

 

jaz samo wtf is this real life

 

nadaljuje: "ke mislite bi lahko gdo drugi bil?" (mi pokaže telefon, scrolla čez tekst po messengerju, kolikor ujamem uno najbolj polomljena gogole translate slovenščina)

 

ji rečem: "ja veste prek teh družbenih omrežij se pogosto zgodi, da se neznanec izdaja pod drugim imeno..."

 

ona: "saj vseeno zaj toti dnar, samo ne verjamem da nebi dobo, pa tak dugo se že poznama"

 

in iz žepa potegne odrezek plačanega nakazila za 800€

 

sem samo lep lp-jal

 

(no nisem, šla sva do okenca in si je tam na en listek napisala telefonsko od banke, ker v telefon si ni znala, pa itak "ne uporablja slovenskega za klice", pa sem ji rekel naj nujno zjutraj pokliče banko in razloži situacijo, pol pa sem lp-jal)

 

((pridem domov in evo scammerji na mojem mn3))

Povezava do prispevka

Cel svet išče konzolo kot španci zlato v 18. stoletju, ta legitimna bolgarska trgovina pa jih ne more prodat. 

 

Fak stari, ne vem, če sem se že kdaj tako nasmejal...Kdo nasede BOLGARU, ki prodaja plejke po slovenskem forumu?!?

 

Upam, da res ni kak uporabnik foruma za tem...Konec koncev, če imaš 500 eur viška, še dodaš tistih 200 eur, se namažeš z vazelinom ali nivea kremo (če nimaš vazelina) in kupiš od skalperja na bolhi. 

 

 

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...