Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

tomazek reče pred 1 uro:

 

Eh ne... Zimbabve ma neko večjo zalogo ampak je full zajebano pošiljanje pa carine in se nisem uspel zmenit. So uvozili kar nekaj konzol, pa šele nakdnadno ugotovili, da rabijo internet, da jo lahko nucajo...

 

Probamo še iz Nigerije? Kaj pa un od včeraj Bugarska?

Povezava do prispevka
Spiralmind reče pred 8 urami:

 

teach me senpai, jaz failam že v iskanju aplikacije v PSN štacuni na 5ki, search ne najde nič.

Nudi mi samo klasike - yt, twitch, apple, amazon in N

 

Hm. Jaz imam UK racun in sem ze prej na PS4 uporabljal. PS5 mi je sam ponudil v media tabu download. Loginas pa se s telefonom, oziroma morda imam celo PSN linkan v spotify.

Povezava do prispevka
Stipe2 reče pred 1 minuto:

Mogoče jim je zdaj lahko celo malo žal, da niso dali 600€, ker verjetno se nebi prav nič slabše prodajalo...

 

Niso oni taki nateguni kot AMD in Nvidia :D

 

Dolgoročno je treba gledat. Zdaj par mesecev nebi imelo veze, če bi dali 600€. Kasneje pa že... in pri konzolah, ki so zunaj več let, ni v navadi, da bi se MSRP kaj dosti spreminjale.

Povezava do prispevka

Po mojem so tudi zajebali, prvih 10, 20 milijonov bi brez težav prodali po 600, po kakem letu pa bi še vedno lahko spustili na 500, da tekmujejo z MS (če bo to sploh treba).

 

S temi 200 milijoni od prodaje konzol bi si pa naredili mega bonus in pokritje investicije.

 

V resnici je Sony huda ampak čisto nesamozavestna kurbica, ki se prodaja za 50 evrov na noč, lahko pa bi računala precej več. 

Povezava do prispevka
Feget reče pred 9 minutami:

Po mojem so tudi zajebali, prvih 10, 20 milijonov bi brez težav prodali po 600, po kakem letu pa bi še vedno lahko spustili na 500, da tekmujejo z MS (če bo to sploh treba).

 

S temi 200 milijoni od prodaje konzol bi si pa naredili mega bonus in pokritje investicije.

 

V resnici je Sony huda ampak čisto nesamozavestna kurbica, ki se prodaja za 50 evrov na noč, lahko pa bi računala precej več. 

 

dobrota, sirota, nimaš kaj...

Povezava do prispevka

Glede na to po kaki ceni skalperji prodajajo, mislim da 600 evrov ne bi bil tak problem.

 

Pa če poznaš vsaj osnove ekonomije ti je jasno, da so s ceno zajebali. Če imaš produkt, ki ga vsi hočejo in je razpordan v sekundah, potem si očitno nekaj zajebal pri ceni, ker bi ga lahko precej dražje prodal.

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 3 minutami:

Mene pa zanima, kdaj bodo temu beastu sploh kaj nižali ceno ... Dejansko bi rekel, da vsaj 3 leta ne bo znižanja, mogoče year 4 s kakšno slim revizijo ... 

 

jaz tudi mislim da lep čas ne bo nižanja cene - niti ni razloga, iskreno, s to začetno ceno...tudi če bo Microsoft nižal (razen če vmes ne bo dvignil nivo igre), mislim da Sonyju ne bo treba

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...