Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pa kaj ta Sony naredi 100 konzol za cel svet na dan:rofl:

 

Kakšen lol, folk bi rad konzole, a teh ni. Toliko bolje za MS beasta - ga bo več kupilo, ker ps5 ne bo v trgovinah.

 

Meni osebno se tako svinjsko jebe, z zalogo iger, ki jih imam lahko komot zdržim ene 5 let brez nove konzole. Preden igre padejo na mefisto approved ceno, oziroma preden na ps5 sploh pride karkoli zanimivega bo pa upam da konzolo že mogoče nabavit. 

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
KE RIT reče pred 1 uro:

:avadodo: Pizda kako sem vesel, da mi je ratalo dobit v prvem valu. Res si nisem mislil, da bo taka jeba pol naprej.

Jaz sem prek spleta Bigbang imel v košarici tri komade, pa sem si dobesedno zadnji čas premislil in vzel samo enega. Prav razmišljal sem kako bi dobil enega zastonj, ko bom duga dva prodal.

Povezava do prispevka

Velik, zelo velik minus ps5 je save file management. Ne moreš več dat na USB in alt accounti morajo kupit ps+ za save upload na cloud.

 

Že to samo po sebi je sramotno, kar je še slabše pa je to, da 90% časa upload funkcija ne dela ali javlja nek jebeni error.

Zdaj se že 1 uro jajcam, da bi uploadal save file od AC Valhalle in je vedno error. Pa tisti auto sync itak da ne dela, ker imam na cloudu zelo star save.

 

Fak off Sony.

 

/rant off

uredilo bitje bitsurugi
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   1 član

×
×
  • Ustvari novo...