Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ćamir (izbrisani) reče pred 1 uro:

Ejga momci, a save filet se da prenašat PS4 via PS5 preko USB-jčka?

 

Grem za par dni na vikend, kjer imam PS4, pa sem želel mal nažigat Crash Team Racing in pol nadaljevat na PS5, ko pridem domov

 

PSN+ naročnine nimam ... 

 

Za PS4 igre lahko preneseš s ključkom. Sam pač isti account moraš met na obeh konzolah.

Povezava do prispevka
fric reče pred 22 minutami:

A lahko nekdo naredi recap kako je letos možno, da so pošlji vsi Playstation petke?

Nekako mi ne gre v računu. SIcer sem googlal neki sam ni nč pametnega.

 

Sony dal order za xy konzol in xy ljudi jo je kupilo. Nevem kaj ni jasno kle?

uredilo bitje Niblonian
Povezava do prispevka
kmetek reče pred 1 uro:

Sony bi moral dati xy +z konzole poslati na trg za xy folka

A mislis da je sony reku “hm dej brezveze neki matrat nase sosese kitajcke, nej si vzamejo mal frej pa uizi nardijo par miljonov konzol mi itak ne rabmo kesa” al so neuspesno na vsak nacin probali zagnat proizvodnjo ampak zarad pandemije pac ni slo vec kot to?

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

Ni nekih odgovorov če je res toliko problemov z novo plejko!Očitno so good verzije kljub temu da smo slovenijastan :)

Sem pa prepričan da bo še ena verzija ps5 ker če vse štima bi bile plejke v trgovinah tko jih pa ni.Pomoje ni dokočana ta plejka tko kot bi morala biti

So pa zaj... k so dal naekrat cel svet ven

Povezava do prispevka

Lol a ste se vi vsi rodil tekom trenutne generacije da mislite, da lahko za launch naredijo tolk konzol kolkr je povpraševanja? Že samo 7nm litografija ima krepko omejene kapacitete proizvodnje za katere se tepejo vsi, pol maš pa še ram, SSD itd. A mar kdo misli da je tud tanovih grafičnih premal zato ker jih pač AMD in Nvidia nočeta dat več na trg ter s tem več zaslužit? Zadnjič je v eni fabrki rama za faking 1 uro zmanjkal štroma pa je bla cela pizdarija.

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

Lol a ste se vi vsi rodil tekom trenutne generacije da mislite, da lahko za launch naredijo tolk konzol kolkr je povpraševanja? Že samo 7nm litografija ima krepko omejene kapacitete proizvodnje za katere se tepejo vsi, pol maš pa še ram, SSD itd. A mar kdo misli da je tud tanovih grafičnih premal zato ker jih pač AMD in Nvidia nočeta dat več na trg ter s tem več zaslužit? Zadnjič je v eni fabrki rama za faking 1 uro zmanjkal štroma pa je bla cela pizdarija.

Meni je sam smešno, da so tako slabo pripravljeni na dneve, ko se največ stvari proda v primerjavi s celim letom.

Povezava do prispevka

Ja. Kar pa me preseneča pa je odziv vodečih pri Playstation/Sonyu, češ presenetilo nas je. A spomladanski podatek, ko so PS4 "letele" s polic jim očitno ni predstavljal nekega signala, kaj bi se lahko zgodilo jeseni, če bo folk še doma.

uredilo bitje fric
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...