Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Pa tut če bi Sony rekel da jih je presenetilo to ne pomeni nujno da jih je - enostavno niso mogli narest dovolj kosov, ni nobene višje znanosti tle no. Tako Sonyju kot MSju ni interest prodat konzole, ampak prodat konzolo da lahko pol kasirajo procente od iger in servisov. S konzolo kot kosom hardwara je ob launchu redko kaj veliko profita. Z igrami, however, pa je.

uredilo bitje Arey
Povezava do prispevka

jop jop, sem že mel večkrat takšne izkušnje

 

svetujem da geš še enkrat na chat in zatežiš kako si razočaran, kako ni pravilno da so ti že trgali pa sploh nimajo zaloge, pa kako bi lahko drugje kupil pa si pri njih ker si jim zaupal ovo ono, in da bi bilo edino fer da ti zaradi vseh težav ponudijo kak giftcard

 

imo gladko tam 15-50€, odvisno od tvoje diplomatskosti

 

pač, ni neka ful tolažba, samo boljše kot nič

Povezava do prispevka

Prvič ko sem debatiral na chatu mi je obljubil da mi bodo refundali poštnino. Mogoče jim še malo zatežim kot si svetoval ali bom pa čisto skenslal naročilo in naj vrnejo keš. Počakam pač ko bo v SLO trgovinah.. 

 

So morda kje kake informacije kdaj trgovine v EU prejmejo novo zalogo? Sori če je že blo napisano, nisem bral nekaj zadnjih strani. Thx

Povezava do prispevka
Feget reče pred 20 minutami:

Eh who cares. 

 

Almost everybody 🙂. Poglej si forume, prednaročila, ali vprašaj kateregakoli trgovca, ki naj bi imel v ponudbi, so zasuti z maili in klici. Meni kolegi ponujajo 600 takoj na roko za rabljenega.

 

Sploh izven Slovenije, v kaki Nemčiji ali Belgiji itak 500 evrov ni nek denar, kot pri nas reveži pol kupujemo še igre na razprodajah. Enostavno folk hoče to imet.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...