Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

mumbo360 reče pred 4 urami:

Meni ne sede ta nov kontroler lepo v roke. :mellow: Prevelik se mi zdi, predebel.. Morda se moram navadit ampak ps4 ki je bol light varianta mi je boljši. A se slučajno da povezat kontroler od ps4 na ps5? 

 

neudoben je v 3pm novi kontroler. sam sem ga prehitro pohvalil. ta tranzicija od fat gripa do slim koncev meni povzroča blazno boleče zapestje. precej bolj kot ds4, pa je že ta dosti slab. 

 

probal sem kontroler prvi in drugi dan, potem ga pa nisem več prijel. dobro da mam čisto drug kontroler in se ne rabim s tem ukvarjat. 

Povezava do prispevka

Meni je kul, jaz sem od nakupa včeraj prvič šel nazaj na DS4, ki se mi ni dalo tanovega nafilat, pa mi je bila smešno nerodna oblika, ful debelejši konci gripov. Težko bi pa rekel, da mi je en ful slabši za uporabo od drugega. Samo čist kar se dolgoročne uporabe tiče mi tanov bolj odgovarja, pri res dolgih seansah so mi na ds4 pogosto začeli mravljinčit mezinci, na ps5 do zdaj samo enkrat, pa sem imel ful daljše playtime kot z ds4. Recimo pri switchu pa me začne isto jebat po cca pol ure.

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 10 minutami:

Meni še vedno by far najkvalitetnejši joypad, priložen konzoli. Se povsem proper kosa z elite 150 €+ kontrolerji 

 

Eden najkvalitetnejših, če ne upoštevamo, da se po enem tednu uporabe ali pokvari feedback ali pa gobice začnejo driftati:rofl:

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 13 minutami:

Sej joypad je precej ql, design, pa filing v rokah.. sam mankata 2 -4 gumba.. brez dodatnih gumbov ne more bit najjaci, kakorkoli obrnes, imo

Saj ne pravim, da je najboljši, sam najboljši kdajkoli priložen konzoli. Tukaj pa moramo bit tako objektivni, da to potrdimo no :D

Povezava do prispevka

Aja najboljsi prilozen konzoli jaja to ja.. na hitro sm prebral

 

Sam jaz res ne vem v cem je problem dat se 2 gumba zadi in dva manjsa zrograj R3 L3 oz R4 L4

 

Meni je Razor imel res carso postavitev.. dva na hrbtu in dava taka manjsa ob L1 in R2 na notrani stranj proti sredini.. 

 

To jih pomoje ne bi neki stalo, pol bi v igri pac nastimal gumbe kot zelis

 

Aja pa trugerji mi niso lih ql.. xbox ima pomoje boljse.. mislim sej so okej, sam imajo bolj plasticni.. isto kot da vozis nel francoski avto proti nemskem

 

Adaptiv triggerje itak izklopim vedno ki mi gre na zivce.. tam pri CoD malo ti dopizdi, kot da ai v fitnessu za prste pizda 🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

blazno smo si različni pri vsem tem.

 

meni je recimo logitechov f710 eden najbolj udobnih oblik ever (če odmislm popolnoma premočne vzmeti na triggerjih) pa ima grip praktično še manjši kot ds4. razlika, ki šteje (se mi zdi) je zgolj to da je pri f710 oblika gripov narjena precej bolj položno, kar pomeni, da sede v roko brez da se zapestje obrne tako kot ga radim obrnit, da držim bolj ravne gripe na ds4. na dolgi rok me začne fukat v obliki bolečine v dlani pri mezincu.

 

enter nacon revolution unlimited. sicer ima precej ravne gripe, pa so zadosti fat da me na dolgi rok niti malo ne boli karkoli. pa glede na to da so zadaj še knofi, mi prsti počivajo na knofih in očitno zadeve ne stiskam tolk kot lesser kontrolerje.

 

enter novi ps5 kontroler. ko ga primem mi je sicer zadosti fat pri kazalcu, ampak mi to da je na začetku fat potem proti koncu gripov pa preveč slim povzroča še slabši efekt te bolečine v dlani kot ds4 (ki je slim mostly po celem in je zato moj grip bolj enakomeren), kar je nekak logično glede na to da rabim z mezincem in prstancem zaradi slim koncev precej bolj stiskat dlan (stiskat dva prsta bolj kot ostale in si predstavljaj to na dolgi rok), da dosežem enak grip na kontroler kot s kazalcem npr. enostavno pa ne morem, da bi omenjene prste stiskal manj oz. da s temi prsti ne bi supportal kontrolerja. moj način grip tega ne more. na splošno mi je zaradi tega kontroler v bistvu precej manj udoben kot ds4 even.

uredilo bitje Super Km3t
Povezava do prispevka
Feget reče pred 6 minutami:

Najbolj ergonomičen kontroler v zgodovini gejminga, super kvaliteten, nič se ne kvari, morda celo najboljši kontroler za igrice ever made = neka igračka iz kitajske trgovine. Only on mn3njalnik:rofl:

 

Pa dobro adje, če bo zdaj zapenjal za vsako besedo na menjalu, daleč ne boš prišel. 

Mogoče si nižje rasti z bolj nežnimi mali rokami, pa ti seveda bolj sede stari minijaponski kontroler. Meni je všeč ta teža in konkretnost. 

 

Težko opisat. Podobno če si kdaj kak golf vozil, pa je čisto spodoben avto za v trgovino vozit, a ko se pol vsedeš v kak pravi avto, šele veš kaj si zamujal. 

 

 

Povezava do prispevka
Ćamir (izbrisani) reče pred 6 minutami:

Jaz pričakujem klasični MeFeget twist 

 

Aka

 

Spet hypate joypad smeti, Dark Souls bedna overrated serija igric, vse kar mate doma je zanič

 

Potem pa twist: Feget kupi ta izdelek

 

Prašičje dober joypad, DkS ena najboljših triologij v zgodovini, vse kar mam doma je najboljše 

 

:D 

PRASICJE je dober ja, to je ta fraza 🤣🤣🤣🤣🤣

uredilo bitje bigboss82
Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...