Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Vse bluetooth slušalke imajo kar konkreten lag - cca. 200 ms. Izjema so tiste, ki imajo svojo wireless bazno postajo (in torej niso dejansko bluetooth). 

 

Jaz sem čisto na začetku svoje audofilske kariere prav tako štartal s temi soyn slušalkami in sennheiser wireless 2. Potem pa prešaltal na žične zadeve, kjer je zvok ene 10x boljši s proper oddajnikom (ki so svinjsko poceni - cca. 50 evrov že zelo dobri kitajski).

 

Moram pa priznati, da me lag niti ni toliko motil, oziroma ga praktično nisem slišal. Bolj me je motila kvaltieta zvoka v primerjavi z žičnimi.

uredilo bitje Feget
Povezava do prispevka
Bessie reče pred 2 urama:

Danes sem pogruntal kako priklopit zvok iz PS5 na wh-1000xm3... preko BT na TVju, mikrofon je pa itak na kontrolerju... fuck, sploh nisem pomislil, da bi jih priklapljal na TV :D

:limona:

 

 

To sm ze jaz pisal. Isto je pri ps4pro. 

 

Edini problem je, da recimo komunikacija v multiplajerju npr Call of Duty poteka preko zvocnika v kontrolerju, tko da k mas slusalke gor, sploh ANC, nic ne slisis. Resitev je, da vstekas v kontroler neke zicne slusalke, k si jih dobil zraven kazga mobitela. V playstationu pol sam se output nastimas na TV in tako imas zvok in zvok od voice komunikacije v slusalkah na glavi, mikrofon pa pri slusalkah od mobitela vkljucenih v kontroler 

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 57 minutami:

a se da kako zrihtat, da ma tud kak drug user na PSu dostop do špilov? gre se mi zato, da lahko dva drkata en špil vsak s svojimi savi. a je vedno hakl da je tud za druzga userja še enkrat treba kupt špilo?

Ja, valda se da. Samo se ne spomnim postopka, pogooglaj 

Povezava do prispevka

Pred časom sem vas spraševal če dela tipkovnica in miš na ps4 in ste povedali da ne mi ne bo delalo v igricah samo v brskalniku... No da vas pomirim tipkovnica dela in lahko mirno igram fortnite z tipkovnico in miško! Malo se moram še ufurat apkam mi je ful lažje buildat kot pa na kontrolerju! Lp

Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 12 urami:

a se da kako zrihtat, da ma tud kak drug user na PSu dostop do špilov? gre se mi zato, da lahko dva drkata en špil vsak s svojimi savi. a je vedno hakl da je tud za druzga userja še enkrat treba kupt špilo?

 

Naceloma samo nardis novega userja in bo avtomatsko nastavljeno tako, da lahko igras igrice drugega accja

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 minuto:

 

Naceloma samo nardis novega userja in bo avtomatsko nastavljeno tako, da lahko igras igrice drugega accja

 

al jst neki narobe delam al pa to na drži baš. mam narejenega second userja za takrat, ko se igra local multi ampak če grem s tistim userjem notr, nej nobenga špila tam.-

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...