Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

KE RIT reče pred 2 urama:

@1min3Vsekakor. Če nisi dljal pol se 100% da zmenit. Sam boš verjetno mogu kontaktirat support.

Eh, sem opazil, da je že kar več kot tistih 14 dni, kot imajo navedenih v pogojih... Ne vem zakaj sem mislil, da je bil kasneje kupljen.

Skratka, sem vseeno probal, pa da vidimo.

uredilo bitje 1min3
Povezava do prispevka
1min3 reče pred 34 minutami:

Eh, sem opazil, da je že kar več kot tistih 14 dni, kot imajo navedenih v pogojih... Ne vem zakaj sem mislil, da je bil kasneje kupljen.

Skratka, sem vseeno probal, pa da vidimo.

Ma baje grejo kar na roko, samo jih moraš preko supporta malo pognjavit. Upam, da ti rata.

Perza reče pred 32 minutami:

Fantje, kako do najcenejše letne ps+ naročnine za našo regijo? 😁

Po navadi je 25% popusta za Black Friday. Mislim, da je še eno obdobje, ko je ta isti popust, samo se ne spomnim kdaj.

Povezava do prispevka
Perza reče pred 14 urami:

Fantje, kako do najcenejše letne ps+ naročnine za našo regijo? 😁

1. Na internetu kupis PS+ za USA (sam sem dal 25€).

 

2. Naredis nov racun in vpises izmisljene podatke z USA regijo (generator za USA naslove najdes na netu).

 

3. - Opcija 1: Ce imas ps4, potem aktiviras novi USA racun v nastavitvah kot Primary. 

- Opcija 2: Ce imas ps5, potem avtomatsko prevzame ta racun za privzeti (tako vsaj je bilo pri meni) 

 

4. Igras na starem racunu (tudi multiplayer). Na novem racunu samo kupuješ igre in letno podaljsujes ps+. 

 

Edit: cene iger itd. na USA ps+ so nizje od evropskih. 

uredilo bitje ViolaMB007
Povezava do prispevka
shure reče pred 1 minuto:

Destruction AllStars izgleda res fun za malo brezmožganske akcije. Že vnaprej vem, da bom suxal, ampak se sploh ne sekiram.

 

Meni je vsak revival car combat igric mega top yes please, samo mi tele fortnite animacije likov povzrocajo epilepticne napade in drisko.

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 18 minutami:

Zanimiv pristop big bang definitivno ampak dobr je vsaj fer... Oz naj bi bil.

Ma ne, zadeva je scummy do konca, niti približno fer

 

2X več možnosti za izžreb maš, če si član nekega Bigbang feget kluba, ki ga brutalno pushajo s tem, ker se drgač itak noben ne včlani

 

Prav tako moraš dat svoje podatke, kot da se checkaš v hotel

 

Na FB te bodo live doxali z žrebom :D 

 

Ne moreš sodelovati, če nisi polnoleten ...

 

Pač približno vse glede tega je scummy in prav nič fer

 

Povezava do prispevka

jop jop, "fer" bi bilo, da najprej pokrijejo vsa stara naročila

 

če so jih že, pa lepo odprejo naročila na dogovorjen dan ob dogovorjeni uri (ali pa jasno povedano ob naključni tekom dneva), pa onemogočijo več kot 1 kos v košarico, po možnosti tudi na naslov/kartico etc. Pri 80 kosih je preverjanje tega minimalno dela

 

tako pa ustvarijo promocijo, ki jo bodo vlekli cel mesec, pa hype za svoj klub, pa social media engagement, vse skupaj za javni raffle, kdo lahko kupi izdelek

 

in temu rečejo transparentnost

 

faking scum

uredilo bitje Slinch
Povezava do prispevka
Slinch reče pred 18 minutami:

jtako pa ustvarijo promocijo, ki jo bodo vlekli cel mesec, pa hype za svoj klub, pa social media engagement, vse skupaj za javni raffle, kdo lahko kupi izdelek

 

A ni to samo dobro za njih? So poštena, dobrodelna organizacija ali firma, ki išče kupce in dobiček? Ti bi firmo fural brez marketinga?

 

Da ne bo pomote, meni bi tudi blo bolj všeč, da odprejo naročila s števcem do 80 na določen dan ob določeni uri. Tak sistem kot so ga zaj naredili mi ni všeč, jih pa razumem.

 

Kaj spet samo oni dobijo v celi Sloveniji? Še malo pa se bom tak navadil na PC gaming, da jih bom poslal v kurac in denar za kaj drugega porabil.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...