Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

DrMiha reče pred 11 minutami:

a bo spet kakšna kokošja blondinka "žrebala" zadevo

Pa da bi zmagu komentar, ki bi samo tagal prijatelja ali pa 

 

Slinch reče pred 26 minutami:

jop jop, "fer" bi bilo, da najprej pokrijejo vsa stara naročila

 

Pa da bi mogl na glas vse prebrat preko live streama

Povezava do prispevka
tomazek reče pred 17 minutami:

A ni to samo dobro za njih? So poštena, dobrodelna organizacija ali firma, ki išče kupce in dobiček? Ti bi firmo fural brez marketinga?

 

Da ne bo pomote, meni bi tudi blo bolj všeč, da odprejo naročila s števcem do 80 na določen dan ob določeni uri. Tak sistem kot so ga zaj naredili mi ni všeč, jih pa razumem

 

Ma saj je tudi meni jasno, samo saj vsaka firma fura ravnovesje med max profit in nekim nivojem profesionalnosti/odnosa s strankami. Eni so pripravljeni it bolj v eno smer, drugi manj. Najvecji retailer na svetu je postal tocno to v veliki meri zaradi ustrezljivosti kupcem in partnerjem, v obeh primerih na racun profita (in delovnih pogojev, ne pozabimo)

 

Si ne zatiskam oci, v nasem prostoru je tudi ta poteza nekaj, kar bo pozelo minimalno backlasha, ce sploh, razen parih momcev, ki bomo jamrali po foromih. Kje drugje bi bil outrage konkretnejsi, seveda upraviceno.

 

Tl;dr: dobimo, kar si zasluzimo

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 2 urama:

Ma ne, zadeva je scummy do konca, niti približno fer

 

2X več možnosti za izžreb maš, če si član nekega Bigbang feget kluba, ki ga brutalno pushajo s tem, ker se drgač itak noben ne včlani

 

Prav tako moraš dat svoje podatke, kot da se checkaš v hotel

 

Na FB te bodo live doxali z žrebom :D 

 

Ne moreš sodelovati, če nisi polnoleten ...

 

Pač približno vse glede tega je scummy in prav nič fer

 

Nič posebnega se mi ne zdi to. Bolje tko kot pa da en z boti kupi 20 konzol ali pa da oglašuješ kot da imaš polno konzol ampak si v resnici dobil 5 in 2 vzel zase. Na tak način bo vsaj vsak dobil samo 1. To da je žreb 18+ pa res ni pri taki situaciji kaj posebnega. Verjetno bolje tako kot pa da izžrebajo nekoga ki mu potem mami ne bo pustila kupit konzole.

Povezava do prispevka
Chamir reče pred 3 urami:

Ma ne, zadeva je scummy do konca, niti približno fer

 

2X več možnosti za izžreb maš, če si član nekega Bigbang feget kluba, ki ga brutalno pushajo s tem, ker se drgač itak noben ne včlani

 

Prav tako moraš dat svoje podatke, kot da se checkaš v hotel

 

Na FB te bodo live doxali z žrebom :D 

 

Ne moreš sodelovati, če nisi polnoleten ...

 

Pač približno vse glede tega je scummy in prav nič fer

 

 

Bro did you just use the F bomb?

Povezava do prispevka
Gapi182 reče pred 1 uro:

Nič posebnega se mi ne zdi to. Bolje tko kot pa da en z boti kupi 20 konzol ali pa da oglašuješ kot da imaš polno konzol ampak si v resnici dobil 5 in 2 vzel zase. Na tak način bo vsaj vsak dobil samo 1. To da je žreb 18+ pa res ni pri taki situaciji kaj posebnega. Verjetno bolje tako kot pa da izžrebajo nekoga ki mu potem mami ne bo pustila kupit konzole.

 

Boljse metek v koleno kot v glavo

 

Zato prosim, da noben ne uleti z idejami tipa "kaj pa ce metek nikamor?"

 

 

Povezava do prispevka
Slinch reče pred 1 uro:

 

Boljse metek v koleno kot v glavo

 

Zato prosim, da noben ne uleti z idejami tipa "kaj pa ce metek nikamor?"

 

 

Tole je bolj dobivanje torte in dobivanje malo manj sladke torte. Ne bi rekel ce bi zajebali kakšne ljudi ki so preorderali. Uporabniki tle so lani povedali da je big bang preklical naročila ko so presegli število. 

Valda noben ne preferira da potrebuje biti izžreban za neko stvar ki jo želi kupit. So si pač mal promocije ustvarili.

Povezava do prispevka

S takimi potezami dobi bigbang minus točke od mene. Pač bom kupoval rajše drugje. Žrebanje najbolj transparentno. Lol.

Najboljše da grem kupit pralni stroj, pa da mi reče: Ja gospod najprej boste morali žrebat, čene vam ga ne damo. Aja pa včlanit se morate v klub.

 

Dobili so 80 konzol in namesto takoj prodat, bojo vlekli cel februar, revčki pa čakali na žreb preko fb-ja :lol:

Aja, ampak vse to delajo za nas, da ne bi grdi in smrdljivi scalperji prišli do konzol. :rofl:

 

uredilo bitje Denis
Povezava do prispevka
TrippinBalls reče pred 37 minutami:

scumbag način by BB. ampak bo deloval.

 

kaj pa kej harvey norman pravi? jst mam še od novembra naročilo, pa ni bilo od takrat še nič novega.

Če si  naročil in plačal ko so imeli še pre orderje odprte v novembru, je velika verjetnost da bos dobil drugače pa jih pokliči. Jaz sem dobil na dan izida pri njih sem pa plačal ob prednaročilu za PS5 celotni znesek.

Povezava do prispevka
MartinPocrezze reče pred 22 minutami:

Če si  naročil in plačal ko so imeli še pre orderje odprte v novembru, je velika verjetnost da bos dobil drugače pa jih pokliči. Jaz sem dobil na dan izida pri njih sem pa plačal ob prednaročilu za PS5 celotni znesek.

 

ne ne, nič nisem plačal. samo naročil sem tisto za dobavo v 2021. zanimivo mi je, da smo že skoraj februarja, pa ni nobenega updejta. pa tud če rečejo, da še 3 mesece ne bo nč.

Povezava do prispevka
G.T.I. reče pred 2 urama:

Jaz sem ravnokar dobil od Sony ACS da bo ready za prevzem 19ga Februarja ce ga hocem ker nisem skenslal prednarocila. Seveda ni po isti ceni kot sem placal takrat ampak 539, cigani. Bi sel tezit ampak ne bo zame tko da itak ne bom placal jaz.

 

a ni 539 s tistim njihovim jamstvom? glede na to da so "uradni" sony prodajalec je mal scum move prodajat za višjo ceno

Povezava do prispevka
planetarium reče pred 2 urama:

Kaj hudica se dogaja s temi konzolami? Tole je pa ze res ekstremno vse skupaj. Sam sem imel sreco v prvem valu pri BBju, ampak obcutek imam, da dokler ne bo trg zasicen z next gen konzolami, ne bomo dobivali dejanskih next gen iger. 

še 56ič

 

Niso samo konzole. Vse je. Čipov enostavno ni. Audi odpustil 10.000 ljudi, ker ne dobijo čipov za inftaiment sistem. V Indiji prodajajo avte brez infotament sistema, kr žičke ven visijo, pač boš dobil ko bo.

Grafičnih ni.

Ni ničesar. 

Povezava do prispevka
atomic reče pred 1 uro:

še 56ič

 

Niso samo konzole. Vse je. Čipov enostavno ni. Audi odpustil 10.000 ljudi, ker ne dobijo čipov za inftaiment sistem. V Indiji prodajajo avte brez infotament sistema, kr žičke ven visijo, pač boš dobil ko bo.

Grafičnih ni.

Ni ničesar. 

Civilizacija je pred propadom. Drugače pa se vse dobi, samo ne za msrp, pa ne mislim tu od scalperjev.

uredilo bitje nekdo
Povezava do prispevka
RAD!OACTIVE reče pred 1 uro:

 

a ni 539 s tistim njihovim jamstvom? glede na to da so "uradni" sony prodajalec je mal scum move prodajat za višjo ceno

Jaz sem prednaročil pri njih, ko so imeli ceno še 500€ + vzel njihovo jamstvo za 40€. En teden kasneje so ceno dvignili za +40€ tako, da če hočeš jamstvo moraš odšteti 580€ po tanovem.

Povezava do prispevka
atomic reče pred 2 urama:

še 56ič

 

Niso samo konzole. Vse je. Čipov enostavno ni. Audi odpustil 10.000 ljudi, ker ne dobijo čipov za inftaiment sistem. V Indiji prodajajo avte brez infotament sistema, kr žičke ven visijo, pač boš dobil ko bo.

Grafičnih ni.

Ni ničesar. 

 

Ok hvala za razlago. Mogoce bos se to pisal 56ic, ker res nisem zasledil, ampak zakaj pa ni cipov? 

Povezava do prispevka

preveliko povpraševanje, premajhna proizvodnja + zaostanek v nabavi/proizvodnji materialov zaradi korone

 

na celem svetu maš načeloma samo tri večje firme (Samsung, TSMC, Globalfoundries), ki proizvajajo čipe za grafične kartice in x64 CISC procesorje

 

maš še ene par drugih, ki tudi porizvajajo čipe, ampak so to predvsem razni ARM-i (RISC-i)

 

Pa morš vedet da consumer market je za AMD/Intel/nVidio stranski tir (dodaten vir zaslužka, ne pa glavni), njim je glavno da obdržijo/pridobijo kupce na server/enterprise segmentu ker je tam tapravi denar

 

In tako si pač ti kot en consumer čisto na koncu 

Povezava do prispevka

Jaz sem naročil na day-one v Sony ACS, klical cca 2 tedna nazaj, so mi rekli, da v prvi rundi (6 konzol) še ne bom zraven, naslednjo pa verjetno že.

 

Danes sem dobil mail, da dobim konzolo 19.2., hurray!

 

Sicer čakam GT7, sem pa zasledil na amazon.de, da pride 31.12.2021 - sem na hitro malo posurfal, pa ni nikjer ta datum omenjen, kdo kaj ve?

https://www.amazon.de/-/en/dp/B089ZKD5RL/ref=sr_1_1?crid=250R2IDVE0RX8&dchild=1&keywords=gran+turismo+7&qid=1611945613&sprefix=gran+turi%2Caps%2C197&sr=8-1

Povezava do prispevka
hlebc reče pred 7 minutami:

Sicer čakam GT7, sem pa zasledil na amazon.de, da pride 31.12.2021 - sem na hitro malo posurfal, pa ni nikjer ta datum omenjen, kdo kaj ve?

https://www.amazon.de/-/en/dp/B089ZKD5RL/ref=sr_1_1?crid=250R2IDVE0RX8&dchild=1&keywords=gran+turismo+7&qid=1611945613&sprefix=gran+turi%2Caps%2C197&sr=8-1

 

Ta datum majo vsi preorderji kjer "fix" datum ni najavljen. Ko bo spremenijo.

Povezava do prispevka
hlebc reče pred 53 minutami:

Jaz sem naročil na day-one v Sony ACS, klical cca 2 tedna nazaj, so mi rekli, da v prvi rundi (6 konzol) še ne bom zraven, naslednjo pa verjetno že.

 

Danes sem dobil mail, da dobim konzolo 19.2., hurray!

 

Sicer čakam GT7, sem pa zasledil na amazon.de, da pride 31.12.2021 - sem na hitro malo posurfal, pa ni nikjer ta datum omenjen, kdo kaj ve?

https://www.amazon.de/-/en/dp/B089ZKD5RL/ref=sr_1_1?crid=250R2IDVE0RX8&dchild=1&keywords=gran+turismo+7&qid=1611945613&sprefix=gran+turi%2Caps%2C197&sr=8-1

Če ni skrivnost - si vplačal celotni znesek ali tisti avans, ki so ga imeli navedenega (50eur)?

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...