Skoči na vsebino

[PS5] PlayStation 5


Priporočeni prispevki

Ma kaksen kapitalizem 🤣🤣 Kapitalizem, se dela tako, da dobis 200 mio od rusov za investicije

 

Kaj mislite da se mi da jebat z maili, dobro to je se najmanjsi problem.. zato da mogoce dobim en al dva izvoda in zasluzim 500 eur? Kot da mi bo 500 eur spremnilo lajf.. to mi je 10 dni sparanja, dobro sej neki je maaa.. jaz sem prevec len, da bi se jebal s tem, da zasluzim par 100 eur z maili in preposiljanjem in tzdi cej ih bi pol jih bi itak zagonu za neki totalno brezveze

 

Pac ql mi je da imam vroco robo haha pol lahko delam uslugice raznim pravnikom za njihovo brezplacno pravno pomoc 🤣🤣🤣

 

Se zajebavam, en gre kmetu iz zalca, dobremu kolegu s katerim igram Soulse in preden bo on postekal kje in kdaj kupit, bom moral se Elden Ring sam preigrat

 

Drugi ne vem, al brat al kolega zobozdravnik.. zobozdravnike in pravnike vedno rabis v lajfu

 

Ostalo ne vem.. al bom potalal tle kaksnemu tomazku, majeku al bom dal bratu v sobo, sam pol mu morem kupit se nov tv.. kar pa mi je malo bala sploh ker vem da nimamo kaj igrat trenutno in je en ps5 vec kot dovolj

 

Xbox series x bi trenutno imel raje kot ps5.. mislim en xbox zame in en ps5 za kolega in evo roka boze, za to leto smo ql

 

 

Povezava do prispevka
Perza reče pred 12 urami:

GOD OF WAR (2018) ENHANCED PERFORMANCE EXPERIENCE FOR PLAYSTATION 5

 

https://sms.playstation.com/stories/enhanced-performance-experience-playstation-5-god-of-war-2018

 

Zelo lepo in pohvalno, sam kaj kurac, ko sem obrnil zadevo na Hard že na PS4 :( 

 

Od upgradanih ekskluziv iz PS4 bi mi bila še najbolj zanimiva naboostana TLOU 2. Evo to bi pa dejansko šel še enkrat igrat na PS5 na najtežji stopnji pa da se še enkrat nakaže vsem tipom na svetu da so navadni kosi dreka :D  

Povezava do prispevka
Galko reče pred 2 minutama:

 

Zelo lepo in pohvalno, sam kaj kurac, ko sem obrnil zadevo na Hard že na PS4 :( 

 

Od upgradanih ekskluziv iz PS4 bi mi bila še najbolj zanimiva naboostana TLOU 2. Evo to bi pa dejansko šel še enkrat igrat na PS5 na najtežji stopnji pa da se še enkrat nakaže vsem tipom na svetu da so navadni kosi dreka :D  

 

Sigurno pa nisi še naredu NG+

 

Jaz pa upam da dobijo patche še Death Stranding, HZD, UC4, TLOU2, Lost Legacy in seveda Bloodborne!!!

Povezava do prispevka
Gatsu reče pred 1 uro:

 

Sigurno pa nisi še naredu NG+

 

Jaz pa upam da dobijo patche še Death Stranding, HZD, UC4, TLOU2, Lost Legacy in seveda Bloodborne!!!

 

Hm, kaj pa vem. Death Stranding je cool in odbit, ampak ni bi šel še enkrat skozi tisti weirdness. HZD je faking OGROMEN, s tem da sem ga že enkrat pretaknil do zadnjega kotička in nalevelal vse, kar se je dalo. UC4 sem obrnil že 2x. Bloodborne mislim da 3x.

 

Za Lost Legacy z nekim super updatom bi bil pa takoj za!!

Povezava do prispevka
bigboss82 reče pred 17 urami:

Ostalo ne vem.. al bom potalal tle kaksnemu tomazku, majeku al bom dal bratu v sobo, sam pol mu morem kupit se nov tv.. kar pa mi je malo bala sploh ker vem da nimamo kaj igrat trenutno in je en ps5 vec kot dovolj

 

Jaz imam interes samo v Digital verzijo, tako da odpadem avtomatsko te dni. :lol:

Povezava do prispevka
LeBron reče pred 9 minutami:

 

Jutri pride.

 

Ni res!

 

Navedek

Coming to you tomorrow on February 2nd, we will be releasing a free patch that replaces the current video graphics mode option with a new default setting that will offer the best of both performance and resolution to our PlayStation 5 players!

 

ENHANCED PERFORMANCE EXPERIENCE

  • Syncs to 60 FPS
  • 4K Checkerboard Resolution*
  • 2160p*

 

Povezava do prispevka
Sovica reče pred 6 minutami:

Sm hotu isto rect pa nism vec 100% ce je mel AC tiste "SeCrEt" ikone ki te vodijo direkt do itema

 

Whoa jak secret

Much explorer

assassin's creed je mel različne mape za različne regije in različne stvari. Tko da uniči immersion in hkrati sfuka endgame ker resno ne mislim kupovat 10 map.

Povezava do prispevka

Pridruži se debati

Lahko objaviš prispevek in se registriraš kasneje. Ako imaš račun, se vpiši za objavo s svojim računom.

Gost
Odgovori na temo...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Odstrani formatiranje pisave

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Nedavno brska   0 članov

    • Nihče od registriranih uporabnikov ne pregleduje strani.
×
×
  • Ustvari novo...